KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > public relations (108)

Public Relations i komunikacja marketingowa****

Strona firmowa agencji PAWE Public Relations i komunikacja marketingowa. Nadrzędnym celem firmy jest wsparcie przedsiębiorstw w dziele promocji działalności i marki, a także propagowanie tych wyróżniających je postaw i idei, które wpływają na przeobrażenia zarówno w dziedzinie gospodarki, jak i w relacjach społecznych.

http://www.pawe.pl/ - 3 Sie 2004

Sp!n Communications****

Strona agencji public relations, należącej do Grupy BBDO Poland. Strona firmy zajmującej się media relations, relacjami z konsumentami,

http://www.spin.com.pl/ - 18 Lip 2001

Strategia Marki****

Zapraszamy na stronę internetową naszego studia. Oferujemy branding oraz kreowanie strategii marki. Posiadamy bogate doświadczenie. Zajmujemy się promocją firm oraz produktów z dużym powodzeniem. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę i kontaktu z naszym konsultantem. Zapraszamy!

http://www.karat-e.pl/ - 14 Wrz 2013

Studio Promocji****

Na stronie Studia Promocji. Działamy na rzecz firm i instytucji, które poprzez ulepszanie sposobów komunikacji z rynkiem, chcą zwiększyć popyt na swoje produkty. Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z naszymi konsultantami, a stałych klientów zapraszamy do e-studia.

http://www.studio.com.pl/ - 29 Lis 2001

Szkolenia medialne i komunikacja kryzysowa - Agencja Public Relations ALERT MEDIA****

Agencja Public Relations ALERT MEDIA oferuje swoim klientom profesjonalne szkolenia medialne. Jej specjalnością jest między innymi komunikacja kryzysowa, CSR, komunikacja korporacyjne i podobne zagadnienia.

http://www.alertmedia.pl/ - 3 Sie 2013

TOProduction Kompania Public Relations****

TOProduction Kompania Public Relations specjalizuje się w działaniach z zakresu special events, media relations i corporate identity a w szczególności w kompleksowym przygotowaniu spotkań firmowych, kongresów, zjazdów, imprez integracyjnych i specjalnych, akcj promocyjnych, happeningów, konferencji prasowych, biur prasowych, kreowaniu wizerunku firmy.

http://toproduction.com.pl/ - 20 Lis 2001

Twister Web Studio****

Dostawca usług internetowych, tworzenie serwisow www, rozwiązania e-commerce, portale, promocja w internecie.

http://www.twister.pl/ - 6 Cze 2001

Wasilewski****

Agencja reklamowa prowadząca działalność w zakresie: organizacja krakowskich edycji "Nocy Reklamożerców"; warsztaty marketingowo-reklamowe oraz w zakresie badawczo-wydawniczym: realizacja projektu "Pionierzy i tytani polskiej reklamy"- synteza wiedzy o reklamie w Polsce w latach 90. Świadczy następujące usługi: badania rynku, produkcja filmowa, public relations, niekonwencjonalne akcje promocyjne.

http://www.wasilewski.com.pl/ - 14 Kwi 2000

2 7***

Michał Zygmunt Zarzycki - wizerunkowiec. Kompleksowe kształtowanie wizerunku. Usługi public-relations dla firm oraz osób indywidualnych - d. Firma Kreator Kształtowanie Wizerunku 1997-2001. Wersje językowe: PL & US. Dostępna wersja WAP.

http://27.michalzarzycki.gda.pl/ - 14 Cze 2002

2.P.R | agencja public relations***

Public Relations jest dialogiem, systemem porozumienia, kręgiem komunikacji pomiędzy Firmą a otoczeniem. Na stronie znajdziecie oferte firmy.

http://www.2pr.pl/ - 28 Maj 2003