KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > public relations (108)

Apresto Public Relations***

Zajmujemy się tworzeniem programów komunikacji wewnętrznej w oparciu o analizę sytuacyjną firmy oraz rynku na którym działa klient. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie media relations, CSR, zarządzania sytuacją kryzysową oraz działań związanych z wizerunkiem marki i wizerunkiem organizacji. Portfolio naszych usług zawiera także events PR, lobbing i sponsoring. Specjalizujemy się w tworzenie wszelkich treści które generują sprzedaż m.in. VIP letters, content dotyczący mailingu, stron internetowych, ofert handlowych, broszur, ulotek, zaproszeń, katalogów produktowych i usługowych. Oferujemy konsultacje i szkolenia w zakresie stylistyki praktycznej, autoprezentacji, sztuki wystąpień publicznych, perswazji, komunikacji w grupie.

http://www.apresto.pl/ - 6 Lip 2009

Artykuły do przedruku***

Darmowe artykuły i informacje prasowe do przedruku oraz publikacje na stronę WWW.

http://www.publikuj.org/ - 11 Cze 2008

BDA - Biuro reklamowe***

Obok informacji o firmie, zamieszczono tu działy: reklama, public relations, szkolenia oraz dane kontaktowe firmy.

http://www.bda.pl/ - 16 Paź 2003

Benefit Media Communications. Agencja PR***

Agencja Public Relations. W obrębie działań agencji znajdują się m.in.: media relations, doradztwo w komunikacji marketingowej, prowadzenie zewnętrznego biura prasowego, komunikacja kryzysowa, doradztwo w zakresie struktury i tworzenia treści stron internetowych, ePR, projekty sponsoringowe i z zakresu CSR.

http://www.benefitmedia.pl/ - 18 Wrz 2009

Bimar. Bydgoszcz***

Firma Bimar oferuje usługi z zakresu public relations (organizowanie współpracy z mediami, promocji, wystaw i stoisk firmowych), reklamy zewnętrznej i usług wydawniczych.

http://www.bimar.com.pl/ - 29 Gru 2005

Brand portal o promocji***

Polskie strony poświęcone w całości promocji, reklamie, public relations i mediom. Na stronie można znaleźć szczegółowe informacje oraz oferty.

http://www.brand.pnet.pl/ - 8 Mar 2000

Classic Studio - agencja reklamowa***

Firma zajmuje się sprawami public relations, prowadzeniem kompleksowych kampanii reklamowych, badaniami rynu, szkoleniami. Strona informuje co, kto i dlaczego...

http://www.classic-studio.com.pl/ - 25 Mar 2000

Dobocom - agencja public relations***

Agencja public relations. Specjalizacja: zarządzanie wizerunkiem firm, strategie PR, media relations, PR produktowy, PR korporacyjny, organizacja eventów, prowadzenie zewnętrznego biura prasowego, promocja projektów współfinansowanych ze środków UE, doradztwo w zakresie struktury i tworzenia treści stron internetowych, szkolenia medialne. Kreacja i produkcja materiałów reklamowych wspierających działania public relations.

http://dobocom.pl/ - 19 Sty 2010

E-PR - witryna dla specjalistów Public Relations***

Praktyczny przewodnik po technikach i narzędziach Public Relations w Internecie. Tutaj znajdziesz artykuły, porady i informacje o tym, jak skutecznie budować wizerunek swojej firmy lub produktów.

http://www.epr.waw.pl/ - 21 Mar 2002

Eventart - imprezy integracyjne***

Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych, promocyjnych, spotkań dla partnerów handlowych i pracowników firm. Wykorzystując zdobytą wiedzę pokazują, jak w sposób nieszablonowy integrować i bawić ludzi.

http://www.eventart.pl/ - 22 Lis 2004