KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > reklama dźwiękowa (22)

Agencja Reklamowa - Zespół Atmosphere*****

Strona zespołu Atmosphere, który działając na rynku od 94 roku posiada znaczne osiągnięcia we współpracy dla celów muzyki filmowej. Na stronie oferta stworzenia reklam radiowych, referencje, wszelkich dźwięków jak pisze sam zespół.

http://www.studiorejs.com.pl/ - 12 Gru 2001

Albion sp. z o.o.*****

Albion jest firmą prowadzącą szeroką działalność na rynku multimediów i reklamy. Zajmuje się tworzeniem programów komputerowych oraz realizacją zleceń dotyczących promowania firm, przedsiębiorstw, produktów. Firma aranżuje prezentacje multimedialne, podejmuje się wykonywania zamówień w zakresie realizacji dźwięku, wykonuje usługi internetowe i DTP, opracowuje ulotki reklamowe.

http://www.albion.pl/ - 25 Lut 2000

RPM produkcyjne studio dźwiękowe - dźwiękowa reklama radiowa*****

Produkujemy reklamy radiowe, jingle, nagrywamy głosy lektorskie, muzykę do produkcji telewizyjnych i multimedialnych. Reklamy dźwiękowe - na stronie bank głosów lektorskich - wybierz lektora, posłuchaj demo, wyślij zamówienie i odbierz plik dźwiękowy.

http://www.rpm.pl/ - 22 Lis 2004

AudioMarketing MediaSerwis.Net****

Audiomarketing w miejscu sprzedaży.Dedykowany kanał muzyczno-reklamowy w sklepie, salonie, hipermarkecie.Profesjonalny marketing muzyczny oraz obsługa reklamowa w obiektach handlowych.Stworzenie wyjątkowej atmosfery w miejscu sprzedaży.

http://www.audio-marketing.pl/ - 23 Kwi 2009

E.media****

Strona agencji reklamowej e.media. Na stronie informacje ogólne na temat agencji, oferta, portfolio, etc.

http://www.e.media.pl/ - 11 Wrz 2001

Jingiel.pl produkcja reklam radiowych i systemów IVR****

Studio nagrań on-line. Nagrywa reklamy radiowe, spoty i jingle. Udźwiękawia prezentacje multimedialne oraz realizuje nagrania do systemów IVR oraz DSO. Błyskawiczne realizacje. Własny bank głosów z lektorami.

http://www.jingiel.pl/ - 11 Kwi 2012

MM STUDIO - reklama****

Witryna MM Studio zawiera w sobie ofertę Domu Produkcyjnego (realizacja dźwięku, wizji i grafiki), Agencji Reklamowej oraz Studia Kreacji. Znajdziecie tu informacje o usługach i klientach firmy.

http://www.mmstudio.com.pl/ - 9 Mar 2000

Nagrania lektorskie****

Strona lektora, oferującego swoje usługi lektorskie, użyczenie głosu do reklam, prezentacji, do audiobooków, zapowiedzi telefonicznych, filmów szkoleniowych. Lektor pracuje w swoim własnym studio, dzięki czemu zlecasz wykonanie nagrania lektorskiego i na czas otrzymujesz gotowe materiały dźwiękowe bez ponoszenia dodatkowych kosztów studia. Ciekawy głos do odsłuchania na stronie internetowej.

http://lektorski.pl/ - 28 Lip 2013

Operativ - reklama głosowa****

Operativ: reklama głosowa w środkach komunikacji miejskiej. Reklama w autobusach - nowy typ reklamy. Na stronie symulacje cenowe, referencje, dane kontaktowe,

http://www.operativ.pl/ - 17 Mar 2004

Realizacja Dźwięku, Projekty Internetowe, Usługi Poligraficzne****

Serwis internetowy firmy zajmującej się profesjonalną realizacją dźwięku (jingle, spoty, intro, obróbka), realizacją projektów internetowych oraz poligraficznch. Na stronie prezentacja oferty usługowej firmy.

http://www.markoni.and.pl/ - 2 Sie 2002