KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > serwisy reklamy i marketingu (46)

CR-MEDIA: Witamy na naszych stronach*****

CR Media to lider rynku reklamy radiowej, prekursor reklamy w internecie, pionier nowoczesnego systemu planowania i zakupu reklamy w prasie. Na stronie znajdziecie aktualności, monitoring, badania marketingowe.

http://www.cr-media.com.pl - 29 Sty 2000

Portal Polskiej Reklamy Wizualnej*****

Bogaty serwis reklamy wizualnej. Zamieszczono tu wiele artykułów i felietonów, akty prawne, porady eksperta, aktualności, ciekawostki.

http://www.signs.pl/ - 15 Cze 2001

Web Style*****

Firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, tworzeniem serisów WAP, hostingiem witryn, e-marketingiem. Strona zawiera wiele użytecznych informacji na temat projektowania stron, e-marketingu, serwisach WAP.

http://www.webstyle.pl/ - 14 Sie 2001

ART MARK****

Strona firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją stron WWW, serwisów informacyjnych, prezentacji multimedialnych na CD-ROM, produkcją filmów reklamowych, a także materiałów poligraficznych.

http://www.artmark.plo.pl/ - 12 Lip 2001

BiznesNet.pl****

Serwis zawiera aktualności dotyczące wielkich pieniędzy i interesów. Przeznaczony jest dla wszystkich, ktorzy chcą odnieść sukces w nowej erze biznesu.

http://biznesnet.pl/ - 4 Gru 2000

Blog, forum, reklama dla firm na StartupBox.pl****

Jeśli prowadzisz firmę i szukasz miejsca gdzie możesz reklamować swoją firmę, musisz odwiedzić serwis internetowy StartupBox.pl. Zdobądź nowe odwiedziny i zyskaj nowych klientów.

http://startupbox.pl/ - 28 Lip 2015

FanOcean****

FanOcean to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kampanii reklamowych i PR-owych w Social Media. Marketing na najwyższym poziomie. Twój Ocean Możliwości

http://fanocean.pl/ - 4 Gru 2015

Galanteria skórzana Paters - artykuły i upominki reklamowe****

Grupa Pater oferuje: wyroby skórzane, gadżety reklamowe, portfele, portmonetki, kalendarze, portfele, wyroby skórzane. Agencja reklamowa zaprasza po parasole reklamowe, upominki reklamowe, kalendarze.

http://www.paters-office.com/ - 31 Mar 2004

JustSend.pl - marketing bezpośredni dzięki SMS****

Platforma do realizacji marketingowych kampanii SMS poprzez panel online lub API, pozwalające na integrację z dowolną aplikacją/platformą partnera. 3 typy wysyłek SMS – od najtańszych ekonomicznych po spersonalizowane kampanie z dowolnym nadpisem w polu nadawcy. Możliwość otrzymania dedykowanej oferty na realizacje kampanii. Użytkownik JustSend.pl ma dostęp do szeregu usług dodatkowych: zbieranie odpowiedzi, dedykowany nadpis oraz integracje wysyłek z serwisami Premium SMS (konkursy, loterie, kupony sprzedażowe).

http://justsend.pl/ - 30 Wrz 2014

Katalog firm 24****

Jak wiemy w dzisiejszych czasach reklama stała się jednym z najpotężniejszych środków masowego przekazu i od lat oddziaływuje na percepcję całych rzesz odbiorców i konsumentów.

http://katalogfirm-24.pl/ - 20 Lip 2014