KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > strategie marketingowe (80)

Agencja brandingowa*****

Trudna sztuka tworzenia silnych marek. Branding, rebranding, reklama, identyfikacja i inne operacje na otwartym sercu firmy. Brand new world!

http://nipo.pl/ - 4 Gru 2012

Initiative Media*****

Strona agencji medialnej Initiative Media. Na stronie znajduje się opis firmy, usług oraz informacje na temat reklamy. Firma ponadto przeprowadza na szeroką skale badania rynku.

http://www.initiativemedia.com.pl/ - 12 Wrz 2001

Modern Marketing*****

Magazyn Marketingu Interaktywnego, będący kompendium wiedzy z zakresu: marketingu bezpośredniego, e-commerce, web marketingu, rozwiązań klasy CRM, telemarketingu, reklamy internetowej, cyberpsychologii. Prezentując najnowsze trendy we współczesnym marketingu zarówno w sferze idei, jak i stosowanych rozwiązań technicznych, pomaga znaleźć się polskim marketerom w tej zmieniającej się rynkowej rzeczywistości.

http://www.modernmarketing.pl/ - 11 Lut 2002

Serwis Sprzedaż*****

Serwis menedżerski o nowoczesnych metodach zarządzania sprzedażą. Największe zbiory artykułów, bazy szkoleń, porady prawne i wiele innych praktycznych narzędzi ułatwiających pracę.

http://www.sprzedaz.info.pl/ - 9 Sie 2000

Web Style*****

Firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, tworzeniem serisów WAP, hostingiem witryn, e-marketingiem. Strona zawiera wiele użytecznych informacji na temat projektowania stron, e-marketingu, serwisach WAP.

http://www.webstyle.pl/ - 14 Sie 2001

Agencja Impressive Ideas****

Jesteśmy agencją reklamową i interaktywną zajmującą się obecnością firm i marek w internecie. Oferujemy usługi związane z reklamą w internecie, zarządzaniem mediami społecznościowymi, przeprowadzaniem konkursów i akcji promocyjnych, a także analityką stron www. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że Twoją firmą zajmą się doświadczeni specjaliści.

http://iiagency.pl/ - 18 Lut 2016

Agencja interaktywna Everest - Reklama Wadowice****

Agencja Everest to ambitna, intensywnie rozwijająca się firma, która bezustannie oferuje usługi z obszaru działań marketingowych. W ofercie firmy można znaleźć np. pozycjonowanie czy projektowanie sklepów online. Nasi specjaliści są bezcennym źródłem informacji. Nasza aktywność obejmuje poniższe miasta: Oświęcim Kraków oraz Wadowice.

http://agencjaeverest.pl/ - 9 Cze 2016

Agencja Reklamowa B6 Słupca****

Agencja reklamowa B6 zajmuje się doradzaniem od strony marketingowej mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom. Pomożemy Ci rozreklamować sie niskim kosztem. Wejdź na naszą stronę i skontaktuj się z nami. b-6.pl

http://www.b-6.pl/ - 31 Lip 2014

Agencja reklamowa Creative Flow****

Agencja marketingowa Creative Flow zajmuje się kreacją marek i tworzeniem skutecznych strategii marketingowych. Klientom oferuje m.in. tworzenie profesjonalnych stron internetowym z niebanalnym designem oraz spójny system identyfikacji wizualnej.

http://creativeflow.pl/ - 20 Lip 2018

Agencja reklamowa, studio graficzne****

Oficjalna strona studia MAK. W skład studia MAK wchodzą: agencja reklamowa, wydawnictwo własne oraz wydawnictwa książkowe. Na stronie informacje na temat studia, jej klientów, a także oferty pracy.

http://www.mak.pl/ - 5 Sie 2004