KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > systemy wspomagania marketingu, bazy danych (40)

Incellio sp z o.o.*****

Dostawca rozwiązań i systemów dla marketingu mobilnego, techniczna realizacja kampanii reklamowych wykorzystujących SMS, MMS, presence, WAP. Profesjonalna integracja z systemami operatorów telefonii komórkowej: SMSC, MMSC, presence, USSD, gprs. Aplikacje do obsługi komunikacji mobilnej.

http://www.incellio.com/ - 7 Paź 2005

Jan Sandner Marketing Konsulting*****

Firma specjalizuje się w realizacji: audytów marketingowych oraz informatycznych przedsiębiorstw wraz z doradztwem w wyborze oraz strategii wdrożenia systemu informatycznego do wspomagania zarządzania produkcją i dystrybucją MRPII/ERP, a także aplikacji do wspomagania zarządzania sprzedażą CRM wraz z analizami funkcjonalnymi oraz organizacyjnymi. Więcej ofert związanych z działalnością firmy na stronie.

http://www.sandner.com.pl/ - 23 Sty 2001

Master Plan*****

Największe polskojęzyczne zasoby internetowe dotyczące telemarketingu (publikacje, listy agencji telemarketingowych, dostawcy wyposażenia, itd.) i marketingu bezpośredniego. Także doradztwo, szkolenia, publikacje w zakresie sprzedaży i telemarketingu.

http://masterplan.com.pl/ - 17 Lut 2000

MediaRun.pl - informacje o mediach, reklamie, PR, marketingu...*****

Znajdziesz tu kilka tysięcy wiadomości, aktualne oferty pracy, unikalną bazę danych firm, słownik terminów medialnych, ważne akty prawne, galerię, bezpłatny codzienny Newsletter. Sprawdź sam, czy znajdziesz u nas to czego szukasz...

http://www.mediarun.pl/ - 14 Paź 2004

Studio Promocji Personalnej*****

Celem działania studia jest zapewnienie współpracującym z nią firmom wzrostu sprzedaży swoich produktów, towarów i usług poprzez wykorzystanie w celach reklamowych i promocyjnych: młodości, urody, elegancji, wdzięku i inteligencji, które to atrybuty oferuje SPP. Na stronach umieszczono bogaty katalog modeli.

http://www.spp.com.pl/ - 14 Lut 2000

Vortal zajmujący się branżą wystawienniczą.*****

Aktualne informacje z branży wystawienniczej i targowej. Porady jak zaprojektować i wykonać atrakcyjne stoisko na targi, konferencje. Kalendarz imprez, targów, szkoleń. Sklepik internetowy.

http://stoisko.pl/ - 3 Sty 2001

ABC Direct Contact. Warszawa****

Firma ABC Direct Contact z Warszawy zajmuje się kompleksową obsługą kampanii marketingu bezpośredniego, zajmuje się także dystrybucją katalogu firm "Panorama Firm". Na stronie można znaleźć informacje o działalności spółki, ofercie. Serwis dostępny jest także w języku angielskim.

http://www.abc-dc.com.pl/ - 23 Sty 2006

Adresowa baza danych polskiego szkolnictwa****

Adresy szkół i nauczycieli oraz pozostałe usługi do działań Direct Mail

http://www.cisp.pl/ - 29 Lis 2001

Baza danych o mediach i reklamie****

Stale aktualizowana baza danych o polskich mediach: cenniki reklamowe, dane adresowe, czytelnictwo itp. - magazyny, dzienniki, radio, telewizja, agencje, oferty pracy...

http://www.media.info.pl/ - 26 Mar 2001

Claritas Polska****

Firma jest częścią międzynarodowej grupy, która oferuje rozwiązania marketingu precyzyjnego. Witryna zawiera m.in. wiele informacji na temat marketingu precyzyjnego: rodzaje, przykłady, produkty, analizy przypadków.

http://www.claritas.pl/ - 16 Sty 2002