KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > telemarketing (24)

Call Center Poland S A*****

Na stronie znajdziesz prezentacje centrum obsługi klienta, oferujące obsługę poczty elektronicznej, interaktywnych stron WWW oraz rozmów telefonicznych. Firma specjalizuje się również w opracowywaniu strategii efektywnego wykorzystywania serwisów konsumenckich i obsługi klienta z wykorzystaniem Internetu. Opis zakresów działalności i lista klientów.

http://www.ccp.com.pl/ - 12 Lip 2002

Master Plan*****

Największe polskojęzyczne zasoby internetowe dotyczące telemarketingu (publikacje, listy agencji telemarketingowych, dostawcy wyposażenia, itd.) i marketingu bezpośredniego. Także doradztwo, szkolenia, publikacje w zakresie sprzedaży i telemarketingu.

http://masterplan.com.pl/ - 17 Lut 2000

Modern Marketing*****

Magazyn Marketingu Interaktywnego, będący kompendium wiedzy z zakresu: marketingu bezpośredniego, e-commerce, web marketingu, rozwiązań klasy CRM, telemarketingu, reklamy internetowej, cyberpsychologii. Prezentując najnowsze trendy we współczesnym marketingu zarówno w sferze idei, jak i stosowanych rozwiązań technicznych, pomaga znaleźć się polskim marketerom w tej zmieniającej się rynkowej rzeczywistości.

http://www.modernmarketing.pl/ - 11 Lut 2002

Pactor, call center - telemarketing, badania opinii, windykacja należności*****

Pactor Sp. z o.o. Poznań. Nowoczesne i profesjonalne Call Center. Pragniemy zaoferować Państwu następujące usługi: Telemarketing, badania opinii, windykacja należności, telewindykacja, monitoring, tworzenie i obsługa baz danych. Call Center zaprasza.

http://www.pactor.pl/ - 31 Maj 2005

Polskie Linie Telefoniczne*****

Witryna firmy zajmującej się telemarketingiem itp. Na stronach podaco strukturę firmy, krótką historię powstania, pełną ofertę usług, wykaz partnerów i klientów z odnośnikami do ich stron www.

http://www.plt.pl/ - 23 Lis 2001

Agencja Inkasa IPT****

Szeroki zakres usług Agencji skierowany jest do przedsiębiorców z różnorodnych branż. W ofercie znajduje się między innymi prowadzenie infolinii, call center, świadczenie usług telemarketingowych, a także windykacja długów oraz monitoring płatności, należności.

http://www.aiipt.com.pl/ - 2 Paź 2013

IPT Call Center Sp. z o.o. - skuteczny telemarketing, sprzedaż telefoniczna****

Firma z branży call center, która oferuje sprzedaż usług takich jak sprzedaż telefoniczna, badania marketingowe i wiele innych. Skuteczny telemarketing oferowany przez Call Center IPT to gwarancja wzrostu Państwa sprzedaży i poprawy relacji z Klientami - to także oszczędność pieniędzy w sytuacji, gdy nie ma potrzeby wydzielania w firmie osobnego działu zajmującego się telefoniczną obsługą Klientów. Telemarketing to obecnie bardzo skuteczna forma marketingu bezpośredniego, której wykorzystanie na pewno zaprocentuje. Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółową ofertę firmy IPT Call Center oraz informacje dotyczące systemu rekrutacji. Serdecznie zapraszamy.

http://www.ipt.com.pl/ - 26 Kwi 2012

Kontakt Telemarketing Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która świadczący usługi w zakresie marketingu bezpośredniego. Na stronach opis działaności, oferta usług.

http://www.telekontakt.pl/ - 17 Lip 2002

Marketing bezpośredni, BTL, marketing btl, btl i atl, atl i btl, sampling - BLACKBIRD****

Blackbird to agencja marketingu bezpośredniego specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu działań BTL. Nasze działania obejmują następujący zakres usług: direct mail, emailing, lettershop, fullfilment, sampling, m-marketing, telemarketing, druk, dostarczanie baz danych, obsługa konkursów i prenumerat, produkcja materiałów reklamowych, obsługa programów lojalnościowych i inne.

http://www.bbird.com.pl/ - 24 Lis 2011

Premium Telemarketing****

Premium Telemarketing to wyspecjalizowany zewnętrzny partner, który inwestuje w najnowsze technologie i rozwija kompetencje z zakresu strategii i technik marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

http://www.premiumtm.pl/ - 5 Lis 2004