KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > wynajem powierzchni reklamowych (44)

Banery reklamowe, tablice reklamowe, billboardy - Warszawa,Wrocław, Katowice*****

Producent billboardów - Firma CLMedia, z przyjemnością oferuje Państwu swoje usługi związane z prowadzeniem kampanii reklamowych. Tworzymy na Państwa zamówienie wielkoformatowe reklamy, np. billboardy, banery i tablice reklamowe. Nasze działania obejmują największe miasta Polski, takie jak Warszawa, Katowice i Wrocław. Poza standardowo produkowanymi billboardami oferujemy też siatki reklamowe. Nasze produkty charakteryzują się jakością i żywotnością, mimo długotrwałej ekspozycji na czynniki zewnętrzne. Banery reklamowe i billboardy stwarzają wielką szanse reklamowania swoich usług i produktów. Skuteczność naszych tablic i banerów reklamowych potwierdza już szerokie grono zadowolonych klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszych produktów. Producent billboardów zaprasza!

http://www.clmedia.pl/ - 23 Sie 2010

Cityboard*****

Firma reklamy zewnętrznej Cityboard Media prezentuje swoją ofertę w internecie. Znajdziesz tutaj opisy mediów, badania ich skuteczności oraz cennik usług.

http://www.cityboard.pl/ - 7 Sie 2001

leasing w POLCAR sp. z o.o.*****

Firma POLCAR Sp. z o.o. oferuje usługi polegające na: oddawaniu w dzierżawę środków trwałych (leasing), dzierżawie powierzchni nieruchomości będącej w użytkowaniu wieczystym przez Spółkę (powierzchnia biurowa).

http://www.polcar.pl/ - 28 Sie 2000

Stroer Polska - reklama zewnętrzna*****

Stroer (Stroeer) to sieć reklamy wielkoformatowej - reklama zewnętrzna, outdoor, billboardy, tablice reklamowe, reklama świetlna i reklama wielkoformatowa (nośniki wielkoformatowe).

http://www.stroer.pl/ - 9 Lip 2004

Agencja reklamowa maReklama****

Mareklama to Agencja reklamowa typu full service. Zajmujemy się promowaniem firm, usług, produktów w rejonie województwa wielkopolskiego.Oferujemy reklamę na nośnikach w najlepszych lokalizacjach: telebimy, billboardy, przyczepa reklamowa, ekrany ledowe w sieci Polo Market w Koninie, miejsca na reklamę. W naszej ofercie znajdą Państwo wydruki wielkoformatowe: papier billboardowy, folia OWV, baner, folia monomeryczna, folia wylewana, siatka mesh. Zajmujemy się poligrafią od A do Z. Naszym klientom oferujemy wizytówki, ulotki, notesy, katalogi, teczki ofertowe

http://www.mareklama.pl/ - 23 Wrz 2013

Auto-Metal-Tech****

Czarter jachtów motorowych bez patentu, wynajem telebimów mobilnych na naczepach.

http://autometaltech.com.pl/ - 4 Kwi 2013

Baner Szczeciński****

Baner Szczeciński to baner na wynajem w centrum Szczecina. W ofercie banery reklamowe i banner wielkoformatowy oraz bilbordy. Banery w takim mieście jak Szczecin to możliwość solidnej i pewnej reklamy. Wynajem banerów sprawi, że marka promowanej firmy może stać się z miejsca bardzo rozpoznawalna. Baner Szczeciński to wielki format w centrum miasta - dokładnie 152,8 m2 powierzchni reklamowej w centrum Szczecina przy bardzo ruchliwej ulicy. Jest to jedna z większych powierzchni reklamowych dostępnych w Szczecinie. Istnieje możliwość wynajęcie zarówno całej powierzchni jak i jej połowy. Dodatkowy Baner Szczeciński zapewnia wsparcie swoim klientom jeśli chodzi o realizacje projektu graficznego, który wykona profesjonalne studio graficzne. Baner Szczeciński zapewnia również wydruk i powieszenie baneru. Wejdź na stronę internetową banerów w Szczecinie i zobacz pełną ofertę oraz cennik wynajęcia baneru. Na stronie www znajduje się również galeria oraz kontakt w postaci tel oraz adresu e-mail.

http://www.baner.szczecin.pl/ - 16 Sty 2015

Billboardy-reklama.pl****

Billboardy-reklama.pl to oficjalna strona Medas Media. Wśród propozycji firmy zamieszczonej w osobnych kategoriach wymienia się reklamy na takich nośnikach jak billboardy, telebimy oraz w komunikacji miejskiej. Materiały reklamowe skierowane są do druku w studiu graficznym stanowiącym własność firmy.

http://www.billboardy-reklama.pl/ - 8 Lip 2014

Ekrany LED i telebimy reklamowe, reklama zewnętrzna – BiałoNiebieska Poznań****

BiałoNiebieska jest największą lokalną siecią oferującą najskuteczniejsze telebimy reklamowe – ekrany LED. Poznań jest pełen tradycyjnych billboardów, które nie przyciągają już uwagi, dlatego Reklama LED jest tak popularna jako najskuteczniejsza reklama zewnętrzna. Nasza firma działa w Poznaniu już od 2 lat.

http://www.bialoniebieska.pl/ - 28 Lis 2012

Jet Line - zewnętrzna reklama wielkoformatowa i mobilna****

W Jet Line zajmujemy się wizualną komunikacją w przestrzeni. Realizujemy kampanie reklamy zewnętrznej w całej Polsce, na klasycznych billboardach i nośnikach niestandardowych (samochody MobiJet, rowery JetBike).

http://jetline.pl/ - 14 Lip 2017