KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > renowacje zabytków (56)

Kwiaton Pracownia Sztukaterska. Boguchwała*****

Pracownia wykonuje prace wykończeniowe o charakterze artystycznym, renowacje budynków, produkuje elementy sztukatorskie do zabytków oraz detale i formy architektoniczne do wykończanych domów.

http://www.kwiaton-sztukatorstwo.com.pl/ - 6 Sty 2006

PianoEurope - fabryka fortepianów i pianin; renowacje używanych, markowych fortepianów i pianin. *****

PianoEurope - największy producent fortepianów i pianin w Polsce. Firma produkuje instrumenty marki Vogel by Schimmel. Wykonuje również renowacje używanych markowych fortepianów i pianin.

http://www.pianoeurope.pl/ - 18 Lip 2006

Profilaktyka i zwalczanie graffitti*****

Witryna firmy zajmującej się renowacją budynków. Zamieszczono tu informacje o samej firmie, serwisie, sieci handlowej, produktach, sposobach postępowania, wydarzenia, nowości.

http://kimia.atranspl.net/ - 11 Mar 2003

Akant art-reno****

Renowacja i konserwacja zabytków architektury i sztuki. Renowacja i konserwacja mebli antycznych. Pozłotnicto. Dublarz obrazów. Kopie rzeźb.

http://akant.strefa.pl/ - 18 Sty 2005

ART STYL Pracownia Rękodzieła Artystycznego Jerzy Tomkowiak****

Oferujemy naszym klientom na najwyższym poziomie stolarkę artystyczną ,snycerkę ,prace renowacyjne mebli i obiektów zabytkowych ,zajmujemy się również wykonawstwem wszelkich replik zabytkowych mebli, wnętrz stylowych.

http://www.stylowezabudowypoznan.pl/ - 22 Maj 2014

Bryczki****

Przedsiębiorstwo Glinkowski istnieje na rynku ponad 50 lat. Obecnie oferta firmy obejmuje produkcję powozów konnych, wiele lat temu rodzinny warsztat świadczył również usługi kowalskie. Oprócz powozów rekreacyjnych przedsiębiorstwo produkuje również powozy sportowe, powozy luksusowe, realizuje indywidualne pomysły klientów, zajmuje się renowacją powozów starych, świadczy usługi w zakresie spawalnictwa, cięcia i gięcia, obróbki mechanicznej. Jakość i markę firmy podkreśla nie tylko posiadany znak towarowy, ale również znajomość marki za granicą.

http://glinkowski.pl/ - 29 Sty 2013

Candle - wyroby mosiężne i renowacja oświetlenia w Warszawie****

Strona internetowa pracowni metaloplastyki z Warszawy. Naszą specjalnością jest renowacja oświetlenia, oferujemy też wyroby mosiężne w stylu Księstwa Warszawskiego, w tym żyrandole i balustrady metalowe.

http://www.candle.net.pl/ - 23 Wrz 2015

Czyszczenie srebra****

Zakład nasz specjalizuje się w oczyszczaniu srebra, wyrobów srebrnych, srebrzonych a także wyrobów ze złota oraz innych metali. Posiadamy bardzo bezpieczną metodę czyszczenia, która nie uszkodzi powierzonego nam do renowacji przedmiotu. Nasza siedziba mieści się w Warszawie jednak obsługujemy cały kraj oraz zagranicę. Zapraszamy gorąco do korzystania z naszych usług.

http://czyszczeniesrebra.pl/ - 11 Gru 2013

Enosta****

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie osuszania budynków i ich izolacji. Znajdziesz tu szczegóły oferty, referencje firmy oraz dane teleadresowe.

http://www.enosta.pl/ - 13 Sty 2003

Erclean.pl - czyszczenie, piaskowanie i malowanie****

Firma zajmuje się usuwaniem zabrudzeń i renowacją oraz konserwacją przy domach, budynkach, czy w zakładach przemysłowych. Wykonuje usługi czyszczenia, piaskowania, impregnacji i malowania różnego rodzaju powierzchni jak dachówki, elewacje, ogrodzenia i konstrukcje.

http://erclean.pl/ - 7 Kwi 2018