KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > renowacje zabytków (56)

Rewars - renowacja zabytków****

Dzieła sztuki produkuje się przede wszystkim z myślą o tym, aby wprawiały w zachwyt i wywoływały estetyczne przeżycie u obserwatora. Niemniej jednak w wyniku działania czasu i niekorzystnych warunków, wiele z nich traci swój prawdziwy blask. niełatwo mówić o wrażeniu estetycznym, a niewątpliwie o takim, jakie założył twórca dzieła, gdy patrzymy na zaniedbany, poniszczony okaz. Zatarte obrysy, niewyraźne kształty miast nas zachwycać budzą uczucie przytłoczenia albo konsternacji. Firma Rewars z Warszawy zajmuje się pracami konserwatorskimi i renowacyjnymi nad dziełami sztuki. Specjalizujemy się w dziełach stworzonych z metalu i takich, które łączą rozliczne surowce. Podejmiemy się jednak renowacji i konserwacji wszelkich innych okazów. Służymy też radą w materii odpowiedniego przechowywania, przewożenia i wystawiania dziel sztuki. Bliżej z naszą ofertą można zapoznać się na naszej stronie.

http://www.rewars.pl/ - 14 Cze 2013

Sztukateria****

Stiukart - sztukateria, renowacja i konserwacja zabytków. Wyrób i montarz sztukaterii, stiuki. Sztukateria - Warszawa

http://www.stiukart.pl/ - 5 Maj 2011

Sztukateria elewacyjna, sztukateria gipsowa, LAPIS-ART Wrocław****

Zajmujemy się produkcją i montażem sztukaterii gipsowych i styropianowych na terenie Wrocławia i okolic. W naszej ofercie znajdują się listwy, gzymsy, rozety, kolumny, bazy oraz glowice, bonie, konsole, naczółki i zworniki.

http://www.lapis-art.pl/ - 11 Kwi 2011

Arkada - Galeria Sztuki Współczesnej w Gdańsku - Firma Art-Pap***

Galeria zajmuje się promocją i sprzedażą dzieł sztuki współczesnej z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby i ceramiki. Proponujemy pomoc w sprawach aranżacji wnętrz i przestrzeni. Firma Art-Pap oferuje szeroki zakres materiałów dla artystów plastyków i konserwatorów dzieł sztuki.

http://republika.pl/artpap/ - 29 Kwi 2004

Art Kons - Renowacja Mebli - Poznan Polska***

Kompleksowe usługi w zakresie konserwacji i renowacji obiektów drewnianych, w szczególności: mebli, rzeźb, zegarów, ram, instrumentów muz, pianin, etc. Ponadto firma wykonuje kopie mebli z minionych epok, a także realizuje indywidualne projekty i zamówienia w zakresie tworzenia niepowtarzalnych mebli artystycznych.

http://www.artkons.pl/ - 22 Gru 2004

Bryczki Gawra***

Oferujemy sprzedaż, renowację, odbudowę i produkcję powozów konnych. Strona zawiera zdjęcia i szczegóły techniczne pojazdów.

http://www.bryczki.pl/ - 23 Gru 2003

Czyszczenie elewacji - Stacha***

Firma świadczy usługę oczyszczania strumieniowo-ciernego. Metoda piaskowania zyskuje w naszym wydaniu walor profesjonalnej usługi najnowocześniejszymi metodami. Ponadto firma wykonuje czyszczenie elewacji zewnętrznych i wewnętrznych (np. z brudu i nawarstwień atmosferycznych), kompleksowa renowacja zabytków.

http://stacha.pl/ - 20 Sie 2004

Dondajewski - oprawa obrazów***

Strona prezentuje informacje na temat firmy zajmującej się oprawą obrazów i konserwacją dzieł sztuki. Firma działa w Poznaniu od 1991 r.

http://www.dondajewski.pl/ - 1 Mar 2010

EKOM Sp. z o.o.***

Strona firmy oferującej usługi w zakresie prac remontowych i modernizacyjnych. Znajdziesz tu informacje o firmie, wykonanych dotychczas pracach oraz fotogalerię i informacje o pracownikach.

http://www.ekom.pl/ - 16 Paź 2001

Icona - prace wysokosciowe, elewacje ceglane - architektura sakralna***

Renowacja cegły, prace wysokościowe, malowanie elewacji, malowanie dachów, elewacje ceglane, prace ogólnobudowlane z dostępu linowego, czyszczenie chemiczne i mechaniczne elewacji, silosów, konstrukcji stalowych, zabezpieczenie elewacji przed wnikaniem wód opadowych, remont-konserwacja na obiektach sakralnych, kamienice.

http://www.wysokoscioweprace.entro.pl/ - 22 Gru 2010