KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 460)

PPiUR SZKUNER - Fishery & Fishing Service Enterprise****

Połowy, przetwórstwo, handel rybą. Obsługa portu i stoczni we Władysławowie. Na stronie informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.szkuner.pl/ - 11 Paź 2001

PRO AGRO - autoryzowany dealer części zamiennych Lemken, Lely, Bogballe****

Pro Agro Autoryzowany dealer części i maszyn w swojej ofercie posiada sprzęt do przygotowywania i zbioru paszy, uprawy oraz ochrony roślin (pługi, wały uprawowe, owijarki, kosiarki dyskowe, zgrabiarki itp.)

http://pro-agro.eu/ - 28 Mar 2017

Producent warzyw, Kłecko****

Jesteśmy krajowym producentem warzyw z województwa wielkopolskiego. Nasza spółdzielnia powstała w celu zapewnienia stałych dostaw warzyw na rynek krajowy oraz zagraniczny. Nasz potencjał produkcyjny umożliwia nam zaspokojenie nawet największych wymagań naszych klientów.

http://www.producentwarzyw.pl/ - 4 Lut 2011

Projektowanei i budowa maszyn - Kognitech****

Kognitech zajmuje się kompkleksowym procesem projektowania maszyn a następnie ich budową według ściśle określonych specyfikacji. Produkcja obejmuje maszyny rolnicze oraz przemysłowe.

http://www.kognitech.pl/ - 7 Sty 2017

Provimi Polska Sp.z o.o.- pasze, żywienie zwierząt****

Lider w dziedzinie produkcji pasz i żywienia zwierząt. Produkcja pasz prowadzona jest w wytwórniach rozlokowanych w jedenastu miejscach na terenie całego kraju. Firma prowadzi także handel krajowy i międzynarodowy towarami rolnymi pochodzenia roślinnego.

http://www.provimi-rolimpex.pl/ - 18 Lis 2011

PRS Trade Poland - geosyntetyki, hydraulika siłowa, agrotkaniny, agrowłókniny****

Firma PRS Trade Poland to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe ukierunkowane na innowacje w polskim rolnictwie. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór agrowłókniny, w tym geosyntetyki, geosiatkę komórkową, a także folie ogrodnicze, pryzmowe, tunelowe i kiszonkarskie. Jesteśmy dostawcą elementów mechanicznych, takich jak chłodnice oleju hydraulicznego, hydroakumulatory, filtry, siłowniki, zawory, agregaty i wiele innych.

http://www.prs-poland.com.pl/ - 26 Mar 2018

Przechowalnictwo jabłek****

Przechowywanie jabłek to trudny proces i wielu sadowników ma z tym problem. Są tutaj również straty, dlatego trzeba wiedzieć jak powinno wyglądać długie przechowywanie jabłek, a wtedy wszystko będzie w porządku. Nasza firma oferuje bardzo skuteczny środek, który idealnie nadaje się do komór, w których jabłka przez sezon zimowy będą przechowywane. To jedyny Polski produkt, a zatem warto jest go wykorzystać, bo naprawdę bardzo dobrze działa. Bez odpowiedniego przechowywania jabłek większość z nich po zimie będzie do wyrzucenia, a na to żaden sadownik nie może sobie pozwolić i trzeba coś z tym zrobić.

http://fruitsmart.pl/ - 19 Kwi 2018

Rector Agro - prefabrykowane ściany dla rolnictwa, ruszta, ściany oporowe, obory, chlewnie, silosy****

RECTOR AGRO - oferujemy prefabrykowane ściany dla rolnictwa typu L i T, ruszta betonowe, ściany oporowe, obory, chlewnie, silosy na kiszonki i pasze

http://www.rectoragro.pl/ - 8 Mar 2016

Rolnictwo ekologiczne- Koło Naukowe****

Strona poświęcona działalności Studenckiego Koła Naukowego OURiR Sekcja Rolnictwa Ekologicznego i Ekoturystyki "Siewca" Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Zawiera informacje o szeroko pojetym rolnictwie ekologicznym, baza danych sklepów oferujących żywność z gospodarstw ekologicznych oraz adresy gospodarstw eko- a agroturystycznych. Poza tym edukacja ekologiczna.

http://www.siewca.hg.pl/ - 7 Sty 2002

ROLPAKO Produkcja oleju rybnego****

Mączka rybna i olej rybny nie mają przed nami żadnych tajemnic. Ich produkcją zajmujemy się już bowiem od niemal 20-stu lat. W tym czasie udało nam się nawiązać ścisłą współpracę z najlepszymi dostawcami surowca w Polsce (między innymi z firmami Rybak Unieradz, Korab Ustka, Superfish Kukinia i Morpol Ustka). Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzają regularne badania przeprowadzane przez Zakład Higieny Weterynaryjnej w Koszalinie, a także Katedrę Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej Akademii Rolniczej w Poznaniu. Żeby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne naszej żywności, wdrożyliśmy również system HACCP. Prócz tego możemy zaproponować naszym klientom skorzystanie z innych naszych usług, między innymi produkcji surówki spirytusowej ze zbóż oraz naprawy maszyn rolniczych i ciągników. Pełna oferta firmy Rolpako dostępna jest na naszej stronie internetowej.

http://rolpako.pl/ - 14 Lis 2012