KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 448)

Producent warzyw, Kłecko****

Jesteśmy krajowym producentem warzyw z województwa wielkopolskiego. Nasza spółdzielnia powstała w celu zapewnienia stałych dostaw warzyw na rynek krajowy oraz zagraniczny. Nasz potencjał produkcyjny umożliwia nam zaspokojenie nawet największych wymagań naszych klientów.

http://www.producentwarzyw.pl/ - 4 Lut 2011

Projektowanei i budowa maszyn - Kognitech****

Kognitech zajmuje się kompkleksowym procesem projektowania maszyn a następnie ich budową według ściśle określonych specyfikacji. Produkcja obejmuje maszyny rolnicze oraz przemysłowe.

http://www.kognitech.pl/ - 7 Sty 2017

Provimi Polska Sp.z o.o.- pasze, żywienie zwierząt****

Lider w dziedzinie produkcji pasz i żywienia zwierząt. Produkcja pasz prowadzona jest w wytwórniach rozlokowanych w jedenastu miejscach na terenie całego kraju. Firma prowadzi także handel krajowy i międzynarodowy towarami rolnymi pochodzenia roślinnego.

http://www.provimi-rolimpex.pl/ - 18 Lis 2011

PRS Trade Poland - geosyntetyki, agregaty, pompy hydrauliczne****

Firma PRS Trade Poland to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe ukierunkowane na innowacje w polskim rolnictwie. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór agrowłókniny, w tym geosyntetyki, geosiatkę komórkową, a także folie ogrodnicze, pryzmowe, tunelowe i kiszonkarskie. Jesteśmy dostawcą elementów mechanicznych, takich jak chłodnice oleju hydraulicznego, hydroakumulatory, filtry, siłowniki, zawory, agregaty i wiele innych.

http://www.prs-poland.com.pl/ - 31 Maj 2016

Rector Agro - prefabrykowane ściany dla rolnictwa, ruszta, ściany oporowe, obory, chlewnie, silosy****

RECTOR AGRO - oferujemy prefabrykowane ściany dla rolnictwa typu L i T, ruszta betonowe, ściany oporowe, obory, chlewnie, silosy na kiszonki i pasze

http://www.rectoragro.pl/ - 8 Mar 2016

Rolnictwo ekologiczne- Koło Naukowe****

Strona poświęcona działalności Studenckiego Koła Naukowego OURiR Sekcja Rolnictwa Ekologicznego i Ekoturystyki "Siewca" Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Zawiera informacje o szeroko pojetym rolnictwie ekologicznym, baza danych sklepów oferujących żywność z gospodarstw ekologicznych oraz adresy gospodarstw eko- a agroturystycznych. Poza tym edukacja ekologiczna.

http://www.siewca.hg.pl/ - 7 Sty 2002

ROLPAKO Produkcja oleju rybnego****

Mączka rybna i olej rybny nie mają przed nami żadnych tajemnic. Ich produkcją zajmujemy się już bowiem od niemal 20-stu lat. W tym czasie udało nam się nawiązać ścisłą współpracę z najlepszymi dostawcami surowca w Polsce (między innymi z firmami Rybak Unieradz, Korab Ustka, Superfish Kukinia i Morpol Ustka). Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzają regularne badania przeprowadzane przez Zakład Higieny Weterynaryjnej w Koszalinie, a także Katedrę Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej Akademii Rolniczej w Poznaniu. Żeby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne naszej żywności, wdrożyliśmy również system HACCP. Prócz tego możemy zaproponować naszym klientom skorzystanie z innych naszych usług, między innymi produkcji surówki spirytusowej ze zbóż oraz naprawy maszyn rolniczych i ciągników. Pełna oferta firmy Rolpako dostępna jest na naszej stronie internetowej.

http://rolpako.pl/ - 14 Lis 2012

Sadzeniaki ziemniaka****

Centrala Nasienna w Sieradzu jest producentem sadzeniaków ziemniaka oraz nasion rolniczych z ponad 60-letnią tradycją. Oferuje nasiona zbóż, traw oraz roślin strączkowych i motylkowatych drobnonasiennych. Na stronie szereg przydatnych informacji związanych z siewem nasion oraz rolnictwem. Serwis edukacyjny dla osób zainteresowanych siewem nasion, sadzeniakami ziemniaka.

http://www.nasionasieradz.pl/ - 9 Lut 2012

Samochody używane z Francji - Kalisz - Firmaroad****

Firma Road to bezpośredni importer samochodów używanych z Francji. Sprowadzamy samochody po kolizyjne jak również bezwypadkowe. Zajmujemy się również sprowadzaniem aut na indywidualne zlecenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.firmaroad.pl/ - 29 Sie 2013

SARKOM - Kompleksowe zagospodarowanie terenów zielonych****

Głównym charakterem naszej działalności jest kompleksowe zagospodarowanie terenów zielonych. Od wielu lat zajmujemy sie pracami związanymi z zakładaniem ogrodów, usługami rolniczymi, drobnymi pracami brukarskimi, ziemnymi oraz transportem materiałów.

http://sarkom.pl/ - 18 Mar 2015