KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 444)

Agroinstal.pl - silosy zbożowe****

Specjalizujemy się już od ponad 15 lat w realizowaniu urządzeń dla rolnictwa oraz przemysłu. Na rzecz przemysłu realizujemy ślimaki oraz przenośniki ślimakowe do przewozu różnego typu materiałów, na indywidualne zamówienie oraz do istniejących maszyn. Służymy doradztwem w zakresie doboru materiałów oraz napędów. Produkowane przez nas przenośniki ślimakowe mogą transportować materiał w poziomie, pod dowolnym kątem oraz w pionie.

http://www.agroinstal.pl/ - 18 Lis 2014

Agromag****

Centrum zaopatrzenia rolników i ogrodników Agromag zaprasza serdecznie do skorzystania z niezwykle rozbudowanej oferty. U nas znajdziecie szereg przydatnych produktów oraz urządzeń, bez jakich to nie może obyć się żadne gospodarstwo rolne czy ogrodnicze. Tylko najlepsze produkty, tylko najniższe ceny. Sprawdź naszą kompletną ofertę już teraz

http://agromag.pl/ - 19 Lut 2014

Agro-Partner Paweł Kaczmarek - Paszowozy, wozy paszowe Sgariboldi****

Strona internetowa firmy oferującej nowoczesne, wydajne maszyny rolnicze. Dzięki nim zakupicie między innymi wozy paszowe marki Sgariboldi, inaczej nazywane paszowozami.

http://www.sgariboldi.pl/ - 31 Lip 2015

Agropharm****

Agropharm to firma powstała w 1988 roku, jej główny zakład produkcyjny znajduje się w Tuszynie (15 km od Łodzi). Firma zajmuje się produkcją leków, kosmetyków, oleju, herbatek ziołowych i wielu, wielu innych. Na stronie można znaleźć szczegółową ofertę handlową firmy wraz z opisem produkowanych produktów.

http://www.agropharm.com.pl/ - 26 Gru 2001

Agroskaner Sp. z o. o.****

W ofercie sklepu dostępny używany sprzęt rolniczy. Możecie u nas zakupić sadzonki drzew, jak również nasiona traw, warzyw czy też ziół.

http://www.agroskaner.pl/ - 11 Mar 2014

Agrowłóknina ogrodowa - Polprotex****

Przedsiębiorstwo Polprotex dostarcza swoim klientom produkty dla ogrodnictwa takie, jak: agrowłóknina ogrodowa, agrotkanina, siatka cieniująca, czy włóknina na pryzmy. Oferujemy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną.

http://www.polprotex.pl/ - 17 Maj 2013

Amberline IOW Trade - silniki i pompy hydrauliczne****

W ofercie firmy Amberline IOW Trade znajduje się szeroka gama produktów marki Orbitrol. Propozycja obejmuje cylindry, silniki oraz pompy. Oprócz tego w asortymencie znaleźć można nowoczesne zasilacze, silniki, rozdzielacze i zawory.

http://www.amberlinehydraulics.com/ - 30 Cze 2017

AMJ AGRO - agregaty talerzowe,wały uprawowe****

Firma AMJ AGRO produkuje nowoczesne maszyny dla rolnictwa. W ofercie m.in. agregaty talerzowe i uprawowo-siewne, brony, wały i inne urządzenia poprawiające wydajność prac polowych.

http://www.amjagro.pl/ - 24 Mar 2016

APIPOL****

Przedsiębiorstwo jest producentem emulsji (w czterech odmianach) i past na bazie wosku pszczelego i wosku karnauba. Sprzedaje także zdrową żywność oraz ule i sprzęt pasieczny. Na stronach znajdziemy ofertę handlową, opis produktów oraz informacje dotyczące apiterapii - leczenia za pomocą produktów pszczelich.

http://www.apipol.com.pl/ - 16 Sty 2002

Arysta LifeScience - biologiczne środki ochrony roślin****

Marka Arysta LifeScience to nowoczesne środki ochrony roślin, które gwarantują skuteczne zwalczanie chwastów i zapobieganie rozwojowi chorób grzybiczych. W ofercie adiuwanty, fungicydy, herbicydy, biostymulatory i wiele innych. Polecamy zaprawy nasienne i program ochrony rzepaku, truskawek, jabłoni etc.

http://www.arysta.pl/ - 31 Maj 2016