KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 480)

APIPOL****

Przedsiębiorstwo jest producentem emulsji (w czterech odmianach) i past na bazie wosku pszczelego i wosku karnauba. Sprzedaje także zdrową żywność oraz ule i sprzęt pasieczny. Na stronach znajdziemy ofertę handlową, opis produktów oraz informacje dotyczące apiterapii - leczenia za pomocą produktów pszczelich.

http://www.apipol.com.pl/ - 16 Sty 2002

Arysta LifeScience - biologiczne środki ochrony roślin****

Marka Arysta LifeScience to nowoczesne środki ochrony roślin, które gwarantują skuteczne zwalczanie chwastów i zapobieganie rozwojowi chorób grzybiczych. W ofercie adiuwanty, fungicydy, herbicydy, biostymulatory i wiele innych. Polecamy zaprawy nasienne i program ochrony rzepaku, truskawek, jabłoni etc.

http://www.arysta.pl/ - 31 Maj 2016

AVESPHARM produkty dla zwierząt: dla gołębi, dla drobiu, dla psa i kota. Sklep internetowy e-animal****

Sklep internetowy e-animal.pl poleca produkty dla zwierzą:dla gołębi, dla drobiu, dla psa i kota oraz dla trzody, dla bydła. AVESPHARM oferuje preparaty dla gołębi, witaminy dla gołębi, a także odżywki dla gołębi-leki dla gołębi pocztowych. Lekarstwa dla zwierząt.

http://www.e-animal.pl/ - 24 Sty 2015

Bartnik - agregaty uprawowe, ciągniki, części do maszyn rolniczych, przyczepy, rozsiewacze, pługi****

W asortymencie firmy dostępne są maszyny oraz części do urządzeń rolniczych. Oferowane są pługi, dysze i pompy do opryskiwaczy, a także ciągniki w różnych modelach.

http://www.bartniktwr.com.pl/ - 7 Lut 2014

Berry Good - plantacja borówki amerykańskiej****

Najlepsza borówka amerykańska pochodzi z naszych plantacji. Berry Good to hodowca i producent tych krzewów owocowych.

http://berrygood.pl/ - 1 Lis 2016

Biohumus uniwersalny Humvit-Eko - odżywki dla roślin****

Biohumus Humvit-Eko uniwersalny nie zawiera żadnych dodatków chemicznych i świetnie dba o rośliny w sposób naturalny. Wzmaga rozwój korzeni a w efekcie całej rośliny, dostarcza składników pokarmowych dla roślin. Stanowi też ochronę przed niektórymi chorobami.

http://www.biohumus.net.pl/ - 5 Sty 2011

Biowet Drwalew S.A.****

Drwalewskie Zakłady Przemysłu Bioweterynaryjnego - 05-651 Drwalew tel.(0-48) 664-30-47 Producent leków weterynaryjnych

http://www.webmedia.pl/biowetdr/ - 21 Cze 2000

Biowłókniny bawełniane z nasionami traw****

Biowłóknina - doskonała metoda rekultywacji, wzmacniania i zazieleniania skarp, wałów przeciwpowodziowych, hałd, brzegów, rowów melioracyjnych, poboczy dróg, autostrad oraz zakładania trawników w ogrodach i obiektach sportowych. Na stronie szczegóły...

http://www.trava.pdi.pl/ - 23 Paź 2001

Blog o maszynach rolniczych****

Maszyny rolnicze to nie tylko traktory, kombajny i pługi. Na tym blogu znajdziecie informacje o całej różnorodnej grupie sprzętu, jaką stanowią. Informacje od producentów, wiadomości z polskiego i zagranicznego rynku, zapowiedzi targów i konkursów, ciekawostki o maszynach to tylko niektóre tematy poruszane na blogu.

http://ciagnik-rolniczy.blogspot.com/ - 27 Sie 2014

Ceny skupu zbóż - Firma Handlowa Rafał Karp****

Na stronie internetowej firmy handlowej Rafał Karp znajdziecie Państwo aktualne ceny skupu zbóż paszowych i konsumpcyjnych (pszenicy, owsa, jęczmienia, żyta, kukurydzy i pszenżyta).

http://www.skup-zboza.com/ - 21 Cze 2017