KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 486)

Ceny skupu zbóż - Firma Handlowa Rafał Karp****

Na stronie internetowej firmy handlowej Rafał Karp znajdziecie Państwo aktualne ceny skupu zbóż paszowych i konsumpcyjnych (pszenicy, owsa, jęczmienia, żyta, kukurydzy i pszenżyta).

http://www.skup-zboza.com/ - 21 Cze 2017

CHWASTOX - środek ochrony roślin stosowany od pokoleń****

Chwastox to najpopularniejsza w Polsce rodzin środków chwastobójczych. Preparaty marki Chwastox skutecznie chronią rośliny przed szkodliwym działaniem chwastów jedno i dwuliściennych i cieszą się dużym zaufaniem rolników.

http://www.chwastox.pl/ - 6 Lip 2016

Ciech Sarzyna****

Producent środków ochrony roślin oraz preparatów chwastobójczych Ciech Sarzyna to firma wytwarzające preparaty takie jak Chwastox czy Agrosar, a asortyment firmy obejmuje ponad tysiąc produktów. Przedsiębiorstwo jest kluczową spółką Grupy Ciech, której korzenie sięgają 1937 roku.

http://www.ciechagro.pl/ - 28 Gru 2016

Części Claas****

W ofercie firmy Ankus znajdą Państwo używane oraz nowe maszyny rolnicze wszelkiego typu od znanych producentów, a także bogatą kolekcję części zamiennych zarówno oryginalnych, jak i zamienników, a także osprzęt taki, jak opony do maszyn rolniczych i wiele więcej. Firma gwarantuje również możliwość wykonania usług serwisowych i wiele więcej. Współpracując z Ankus, masz pewność korzystnych stawek oraz sprawnej obsługi.

http://www.czescirolnicze-ankus.pl/ - 17 Lut 2015

Części do kombajnów ,ciągników, hydraulika siłowa ,wysokiej jakości akcesoria rolnicze****

W sklepie Agrohurt Krasnystaw można znaleść orginalne produkty markowych producentów w przystępnej cenie. Części do kombajnów ,ciągników, hydraulika siłowa ,wysokiej jakości akcesoria rolnicze.Wszystko co niezbędne do właściwej pracy Twojej maszyny.

http://sklep-agrohurt.eu/ - 26 Wrz 2018

Defalin SA - taśmy, folie, sznurek rolniczy****

Defalin Group SA, Świebodzice oferuje: polipropylenowy sznurek rolniczy i opakowaniowy, polipropylenowe i bawełniane sznurki, sznury, liny i linki kręcone, siatka polietylenowa do owijania bel Rolnet i opakowaniowa siatka Paknet. Też taśma opakowaniowa pp, pet, folia do sianokiszonki.

http://www.defalin.com.pl/ - 10 Mar 2005

Drzewa Alejowe Fleur - Zakład Ogrodniczy****

Zakład Ogrodniczy Fleur Maria i Henryk Okwietowie - oferujemy drzewa alejowe, drzewa i krzewy liściaste i w szerokim asortymencie. Produkujemy materiał szkółkarski o wysokiej jakości.

http://www.drzewaalejowe.pl/ - 29 Maj 2006

Dystrybutor części do opryskiwaczy i komputerów GPS do opryskiwacza****

Prowadzimy sprzedaż części do opryskiwaczy wszystkich marek. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy doborze oprzyrządowania do opryskiwaczy tj. dysze, komputery, zawory sterujące i układy cieczowe. Przeprowadzamy atestacje opryskiwaczy. Zajmujemy się naprawą i modernizacją opryskiwaczy.

http://www.roltronik.pl/ - 2 Gru 2016

Elena - liofilizaty****

Firma zajmująca się między innymi sublimacją mięsa, warzyw i owoców. Na stronie informacje o firmie, kontakt i oferta.

http://www.elena.pl/ - 20 Mar 2002

FADREX Jocek Dariusz - sklep z artykułami do ciągników, kombajnów****

W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroką gamę produktów w zakresie ogrodnictwa oraz rolnictwa. Polecane są między innymi artykuły do ciągników oraz kombajnów. Fadrex poleca także wysokowydajne oleje i smary.

http://www.fadrex.pl/ - 15 Lis 2017