KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 444)

Części Claas****

W ofercie firmy Ankus znajdą Państwo używane oraz nowe maszyny rolnicze wszelkiego typu od znanych producentów, a także bogatą kolekcję części zamiennych zarówno oryginalnych, jak i zamienników, a także osprzęt taki, jak opony do maszyn rolniczych i wiele więcej. Firma gwarantuje również możliwość wykonania usług serwisowych i wiele więcej. Współpracując z Ankus, masz pewność korzystnych stawek oraz sprawnej obsługi.

http://www.czescirolnicze-ankus.pl/ - 17 Lut 2015

Defalin SA - taśmy, folie, sznurek rolniczy****

Defalin Group SA, Świebodzice oferuje: polipropylenowy sznurek rolniczy i opakowaniowy, polipropylenowe i bawełniane sznurki, sznury, liny i linki kręcone, siatka polietylenowa do owijania bel Rolnet i opakowaniowa siatka Paknet. Też taśma opakowaniowa pp, pet, folia do sianokiszonki.

http://www.defalin.com.pl/ - 10 Mar 2005

Drzewa Alejowe Fleur - Zakład Ogrodniczy****

Zakład Ogrodniczy Fleur Maria i Henryk Okwietowie - oferujemy drzewa alejowe, drzewa i krzewy liściaste i w szerokim asortymencie. Produkujemy materiał szkółkarski o wysokiej jakości.

http://www.drzewaalejowe.pl/ - 29 Maj 2006

Dystrybutor części do opryskiwaczy i komputerów GPS do opryskiwacza****

Prowadzimy sprzedaż części do opryskiwaczy wszystkich marek. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy doborze oprzyrządowania do opryskiwaczy tj. dysze, komputery, zawory sterujące i układy cieczowe. Przeprowadzamy atestacje opryskiwaczy. Zajmujemy się naprawą i modernizacją opryskiwaczy.

http://www.roltronik.pl/ - 2 Gru 2016

Elena - liofilizaty****

Firma zajmująca się między innymi sublimacją mięsa, warzyw i owoców. Na stronie informacje o firmie, kontakt i oferta.

http://www.elena.pl/ - 20 Mar 2002

FADREX Jocek Dariusz - sklep z artykułami do ciągników, kombajnów****

W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroką gamę produktów w zakresie ogrodnictwa oraz rolnictwa. Polecane są między innymi artykuły do ciągników oraz kombajnów. Fadrex poleca także wysokowydajne oleje i smary.

http://www.fadrex.pl/ - 15 Lis 2017

Festivitas Canis FCI - hodowla psów rasy Owczarek Staroangielski Bobtail****

Hodowla psów rasy Owczarek Staroangielski Bobtail (Old English Sheepdog). Informacje o rasie, pielęgnacji, wzorzec rasy, prezentacja i zdjęcia psów. Strona również w języku angielskim.

http://www.republika.pl/festivitascanis/ - 22 Wrz 2003

F.H.U 4everything - Opony rolnicze do ciągników****

Sklep z diagonalnymi oraz radialnymi oponami rolniczymi do traktorów. W ofercie takie ogumienie do traktora jak np. 14.9-28 lub 12.4-28.

http://www.rolnicze-opony.pl/ - 2 Cze 2015

FHU Pol - systemy nawadniające****

Zajmujemy się instalacją profesjonalnych systemów nawadniających. Nawadnianie ogrodów i sadów. Zakładanie trawników. Siatki na krety.

http://www.profesjonalnenawadnianie.pl/ - 12 Sty 2012

Firma ROL-EKO zaprasza****

Ogólne informacje o ROL-EKO. Przedmiotem działalności konsultingowej ROL-EKO jest: organizacja rolnictwa ekologicznego i integrowanego, ochrona środowiska w rolnictwie, upowszechnianie nowoczesnych technologii produkcji szklarniowej i sadowniczej

http://www.roleko.com.pl/ - 19 Lis 2001