KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 449)

FlorSar - sklep z nasionami ogrodowymi****

Dzięki bogatej ofercie sklepu FlorSar zaopatrzysz się w narzędzia niezbędne do pracy w ogrodzie. Oferta obejmuje również nasiona, środki ochrony roślin oraz preparaty biobójcze. W asortymencie znajdują się także agrowłókniny i zestawy do nawadniania.

http://florsar.pl/ - 14 Gru 2017

Folpol.pl****

Folpol R.Barczyk J.Cygan Spółka Jawna to producent różnorodnych worków foliowych, worków na śmieci HDP lub LDPE, reklamówek HDP i wiele innych produktów. W swojej ofercie posiadamy również folię LDPE, PVC, PP, bąbelkową oraz folie z POLIOLEFINY, a także folie rolnicze, a w szczególności te, dzięki którym wytwarzana jest sianokiszonka. Dostarczamy również maszyny i urządzenia wykorzystywane w wielu procesach pakowania. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, dlatego wykonujemy produkty na specjalne zamówienie klienta.

http://www.folpol.pl/ - 23 Mar 2015

"Fortpol" - Technika i Technologia****

Firma FORTPOL przedstawicielem niemieckiej firmy "PETKUS - WUTHA" projektanta, konstruktora i producenta maszyn i urządzeń do kompleksowej obróbki wszystkich rodzajów ziarna i nasion. Na stronie oferta handlowa, dotychczasowe realizacje i dane teleadresowe.

http://www.fortpol.com.pl/ - 29 Wrz 2003

Giełda Rolno-Ogrodnicza Ziemi Sandomierskiej S.A.****

Strona Giełdy Rolno-Ogrodniczej - regionalnego centrum hurtowego. Znajdziesz tutaj informacje o firmie, działalości, ofertę handlową, a także notowania. Strona dostępna tekże w wersji angielskiej i rosyjskiej.

http://www.gieldasan.pl/ - 18 Wrz 2003

Global New Technology****

Na stronie zamieszczono informacje o firmie oraz jej ofercie.

http://www.globalnt.pl/ - 30 Cze 2006

Gospodarstwo ogrodnicze Sawanna - iglaki Jabłonna****

Produkujemy i sprzedajemy tuje, jałowce, cyprysiki, bukszpany, świerki i wiele innych. Rośliny są sprzedawane w doniczkach produkcyjnych lub kopane z gruntu. Strona zawiera porady ogrodnicze dla właścicieli ogrodów. Ponadto projektowanie ogrodów, systemy nawadniania i pielęgnacja zieleni. Gospodarstwo mieści się w Jabłonnie koło Lublina.

http://sawanna.com.pl/ - 18 Cze 2014

Gospodarstwo Rolne Grzegorczykow****

Firma produkuje i realizuje zioła lecznicze

http://grzegorczykfarm.besaba.com/ - 27 Paź 2013

Gremur Agro - wyposażenie ferm drobiu****

Strona internetowa przedsiębiorstwa oferującego nowoczesne wyposażenie ferm drobiu. Nasze silosy paszowe, karmidła dla kur i paszociągi spiralne idealnie sprawdzą się w kurniku.

http://www.gremuragro.pl/ - 22 Sty 2016

Grupa REDMET sp. j. - Kosiarki bijakowe, rotacyjne i mulczery****

Firma sprzedająca najlepsze, nowe modele maszyn rolniczych i ogrodniczych w atrakcyjnych cenach. Wśród dostępnych pozycji znajdują się mulczery, kosiarki bijakowe z koszem, a także rotacyjne z możliwością zamontowania do quada. Polecamy też części zamienne.

http://kosiarki-bijakowe.com/ - 30 Lip 2015

Hale stalowe, cynkowanie ogniowe Meprozet Stare Kurowo.****

Konstrukcje, hale stalowe, ogrodzenia Meprozet. Wykonujemy usługi: cynkowanie ogniowe, hale stalowe oraz usługi projektowe. Polecamy produkty dla rolnictwa oraz budowlane: ogrodzenia przemysłowe, konstrukcje hal, a także hale stalowe.

http://www.meprozet.biz.pl/ - 11 Sty 2006