KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 486)

Gospodarstwo ogrodnicze Sawanna - iglaki Jabłonna****

Produkujemy i sprzedajemy tuje, jałowce, cyprysiki, bukszpany, świerki i wiele innych. Rośliny są sprzedawane w doniczkach produkcyjnych lub kopane z gruntu. Strona zawiera porady ogrodnicze dla właścicieli ogrodów. Ponadto projektowanie ogrodów, systemy nawadniania i pielęgnacja zieleni. Gospodarstwo mieści się w Jabłonnie koło Lublina.

http://sawanna.com.pl/ - 18 Cze 2014

Gospodarstwo Rolne Grzegorczykow****

Firma produkuje i realizuje zioła lecznicze

http://grzegorczykfarm.besaba.com/ - 27 Paź 2013

Gremur Agro - wyposażenie ferm drobiu****

Strona internetowa przedsiębiorstwa oferującego nowoczesne wyposażenie ferm drobiu. Nasze silosy paszowe, karmidła dla kur i paszociągi spiralne idealnie sprawdzą się w kurniku.

http://www.gremuragro.pl/ - 22 Sty 2016

Grupa REDMET sp. j. - Kosiarki bijakowe, rotacyjne i mulczery****

Firma sprzedająca najlepsze, nowe modele maszyn rolniczych i ogrodniczych w atrakcyjnych cenach. Wśród dostępnych pozycji znajdują się mulczery, kosiarki bijakowe z koszem, a także rotacyjne z możliwością zamontowania do quada. Polecamy też części zamienne.

http://kosiarki-bijakowe.com/ - 30 Lip 2015

Hale stalowe, cynkowanie ogniowe Meprozet Stare Kurowo.****

Konstrukcje, hale stalowe, ogrodzenia Meprozet. Wykonujemy usługi: cynkowanie ogniowe, hale stalowe oraz usługi projektowe. Polecamy produkty dla rolnictwa oraz budowlane: ogrodzenia przemysłowe, konstrukcje hal, a także hale stalowe.

http://www.meprozet.biz.pl/ - 11 Sty 2006

Hale udojowe, wyposażenie obór, dojarki, świetliki dachowe oraz wozy paszowe - Euromilk****

Firma Euromilk jest dostawcą systemów i urządzeń do udoju zwierząt, takiego jak hale udojowe czy dojarki. Oferuje także wyposażenie obór w świetliki dachowe oraz przeznaczone do karmienia zwierząt wozy paszowe.

http://euromilk.pl/ - 23 Kwi 2013

H.A.R.S.iP. PAWEŁ KACZMAREK byki rzeźne****

Bez względu, czy prowadzicie Państwo małą, czy wielką hodowlę należałoby stale używać z usług specjalistycznej firmy oferującej komfortowy system handlu bydłem. Bazując na prawie 20-letnim przeżyciu, jednostka H.A.R.S.iP, mająca swoją siedzibę w Czarnocinie, pragnie Państwa zainteresować swoją propozycją kupna i sprzedaży bydła hodowlanego i rzeźnego. Absorbujemy się skupem cielaków i cieliczek, jałówek i krów rzeźnych oraz byków rzeźnych. W ofercie sprzedaży posiadamy natomiast cielaki czarno-białe oraz ras mięsnych. Zespół naszych doświadczonych pracowników przeprowadza transakcje w określonym przez Państwa położeniu i czasie. Aby zagwarantować naszym użytkownikom całościową obsługę wręczamy także kompletowanie wszelakich dokumentów wymaganych przez ARiMR. Animujemy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

http://harsip.pl/ - 10 Gru 2012

Hodowla kotów brytyjskich Futrzaczek - koty długowłose i krótkowłose****

Na stronie hodowli kotów brytyjskich Futrzaczek, zrzeszonej w Polskim Związku Felinologicznym, znajdują się ciekawe informacje dotyczące kociej psychiki, porady dla osób zastanawiających się nad kupnem kociaka oraz takich, które już posiadają kota. Ponadto zdjęcia długo i krótkowłosych kotów brytyjskich rudych i kremowych, charakterystyka rasy, porady z zakresu kociej behawiorystyki i historie z życia hodowli. Wszystko to przystępnym i dowcipnym językiem.

http://kociakibrytyjskie.pl/ - 20 Sie 2012

Horizont Rolos - pastuch elektryczny****

Firma produkcyjno-handlowa Horizont Rolos zajmuje się dystrybucją artykułów hodowlanych dla rolnictwa. W jej ofercie znaleźć można m.in. pastuchy elektryczne, przeznaczone do tworzenia ogrodzeń dla bydła oraz osprzęt dodatkowy, taki jak szpule, baterie, siatki i paliki.

http://www.horizont.com.pl/ - 20 Lis 2014

Hurtowa sprzedaż choinek – Plantacja Choinek Rezerwat Bobra – OCHOINKI.PL****

Hurtowa sprzedaż choinek z naszej plantacji rozpoczyna się już w styczniu. Sprzedaż świerków kontraktowanych w przedsprzedaży premiowana jest wysokimi rabatami – czas na podjęcie decyzji kupujący mają do sierpnia. Od sierpnia sprzedaż odbywa się według cennika publikowanego w serwisie. Prowadzimy także na specjalnych zasadach sprzedaż społeczną – dla instytucji charytatywnych i edukacyjnych. Żywe choinki na sprzedaż oferujemy również odbiorcom detalicznym – rabaty w cenniku! Stosujemy wysokie standardy ekologiczne – Plantacja Choinek Rezerwat Bobra to przedłużenie sąsiadującego lasu!

http://ochoinki.pl/ - 22 Lip 2018