KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 444)

Hale udojowe, wyposażenie obór, dojarki, świetliki dachowe oraz wozy paszowe - Euromilk****

Firma Euromilk jest dostawcą systemów i urządzeń do udoju zwierząt, takiego jak hale udojowe czy dojarki. Oferuje także wyposażenie obór w świetliki dachowe oraz przeznaczone do karmienia zwierząt wozy paszowe.

http://euromilk.pl/ - 23 Kwi 2013

H.A.R.S.iP. PAWEŁ KACZMAREK byki rzeźne****

Bez względu, czy prowadzicie Państwo małą, czy wielką hodowlę należałoby stale używać z usług specjalistycznej firmy oferującej komfortowy system handlu bydłem. Bazując na prawie 20-letnim przeżyciu, jednostka H.A.R.S.iP, mająca swoją siedzibę w Czarnocinie, pragnie Państwa zainteresować swoją propozycją kupna i sprzedaży bydła hodowlanego i rzeźnego. Absorbujemy się skupem cielaków i cieliczek, jałówek i krów rzeźnych oraz byków rzeźnych. W ofercie sprzedaży posiadamy natomiast cielaki czarno-białe oraz ras mięsnych. Zespół naszych doświadczonych pracowników przeprowadza transakcje w określonym przez Państwa położeniu i czasie. Aby zagwarantować naszym użytkownikom całościową obsługę wręczamy także kompletowanie wszelakich dokumentów wymaganych przez ARiMR. Animujemy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

http://harsip.pl/ - 10 Gru 2012

Hodowla kotów brytyjskich Futrzaczek - koty długowłose i krótkowłose****

Na stronie hodowli kotów brytyjskich Futrzaczek, zrzeszonej w Polskim Związku Felinologicznym, znajdują się ciekawe informacje dotyczące kociej psychiki, porady dla osób zastanawiających się nad kupnem kociaka oraz takich, które już posiadają kota. Ponadto zdjęcia długo i krótkowłosych kotów brytyjskich rudych i kremowych, charakterystyka rasy, porady z zakresu kociej behawiorystyki i historie z życia hodowli. Wszystko to przystępnym i dowcipnym językiem.

http://kociakibrytyjskie.pl/ - 20 Sie 2012

Horizont Rolos - pastuch elektryczny****

Firma produkcyjno-handlowa Horizont Rolos zajmuje się dystrybucją artykułów hodowlanych dla rolnictwa. W jej ofercie znaleźć można m.in. pastuchy elektryczne, przeznaczone do tworzenia ogrodzeń dla bydła oraz osprzęt dodatkowy, taki jak szpule, baterie, siatki i paliki.

http://www.horizont.com.pl/ - 20 Lis 2014

Hurtownia zdrowej żywności****

Zdrowa, wysokojakościowa żywność za niewielką cenę? U nas to wszystko znajdziesz. SYMBIO- zdrowa żywność to nasze drugie imię. Produkujemy tylko dobrej jakości produkty z upraw ekologicznych. Mamy tysiące zadowolonych klientów. Głównymi odbiorcami na rynku krajowym są dobre sklepy i sieci sklepów z żywnością ekologiczną.. Produkty te są przetwarzane głównie do postaci mrożonej, koncentratu, przecieru, i liofilizatu. Największymi ich odbiorcami są zakłady produkujące wsady jogurtowe w Anglii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych.

http://www.symbio.pl/ - 14 Cze 2013

Hydraulika siłowa firmy Sauer-Danfoss****

Sauer-Danfoss jest jednym z największych producentów i dostawców hydrauliki siłowej na świecie a jego polski oddział mieści się we Wrocławiu. Na stronach znajdziecie informacje o firmie, jej produktach oraz ich zastosowaniach, jak również o kulturze organizacyjnej przedsiębiorstwa.

http://www.sauer-danfoss.pl/ - 29 Lis 2004

IAgroplast - producent wysokiej jakości folii do sianokiszonki****

W swojej ofercie posiadamy 3 rodzaje folii do sianokiszonki - Agrofilm, Agrofilm Power, Agrofilm 7 Plus. Folia do sianokiszonki Agrofilm wytwarzana jest z najwyższej jakości materiałów, przy czym cechuje się dużą wytrzymałością. Folie Agrofilm są bardzo wytrzymałe na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne.

http://www.iagroplast.de/ - 15 Cze 2016

Industrial Frigo - silosy i mieszalniki przemysłowe****

Firma Industrial Frigo jest dystrybutorem wyrobów marki Lorandi Silos. Oferujemy sprawdzone rozwiązania w postaci: transporterów pneumatycznych, przenośników (ślimakowych, kubełkowych), maszyn do recyklingu plastiku, separatorów, mieszalników przemysłowych oraz silosów.

http://www.lorandisilos.pl/ - 3 Sie 2016

Internetowy serwis dla rolników****

Aktualne informacje rynkowe i umożliwienie dokonania zakupu nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego lub sprzedaży płodów o każdej porze dnia i nocy po możliwie najlepszych cenach.

http://www.eagro.pl/ - 5 Wrz 2001

Jagodnik - uprawa truskawek, malin, jagody kamczackiej i borówki amerykańskiej****

Prezentujemy pierwszy portal poświęcony sadownikom wyspecjalizowanym w uprawie truskawek, malin, borówki amerykańskiej czy jagody kamczackiej. Na stronach serwisu Jagodnik.pl zamieszczać będziemy m.in. artykuły poświęcone nawożeniu, nowym odmianom, perspektywom rynku zbytu czy wydarzeniom branżowym.

http://www.jagodnik.pl/ - 7 Kwi 2016