KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 444)

Karol Kania i Synowie sp. z o.o.****

Wytwórnia podłoża pod uprawę pieczarek.

http://www.kania.net.pl/ - 26 Mar 2004

Katalog Firm****

Katalog Firm Branż energetycznej, logistycznej i rolno-przetwórczej.

http://www.firmy.branzowe.pl/ - 25 Paź 2001

Kunert - nowoczesne maszyny rolnicze****

W firmie Kunert oferujemy najnowocześniejsze ciągniki rolnicze i maszyny na sprzedaż. Polecamy marki takie jak m.in. Zetor, Hardi, Deutz Fahr i nie tylko. W sprzedaży przyczepy Wielton, ładowarki teleskopowe Merlo, quady Yamaha i wiele innych. Kontakt na naszej stronie internetowej.

http://www.kunert.com.pl/ - 25 Paź 2016

LAS- BÓR Małgorzata & Waldemar Tomaszewscy****

Główną działalnością Firmy jest eksport runa leśnego i pieczarki do krajów Unii Europejskiej. Strona zawiera m.in omówienie oferty.

http://www.las-bor.cil.pl/ - 3 Gru 2001

Lechpol****

Firma Lechpol prowadi sprowadzi skup zbóż. Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją nasion kukurydzy, pszenicy oraz rzepaku.

http://www.lechpol-szubin.pl/ - 21 Paź 2014

Luvena S.A.****

Naszym celem jest zaproponowanie atrakcyjnej i konkurencyjnej oferty w branży sprzedaży nawozów. Proponujemy szeroki wybór produktów, które znajdują zastosowanie w ogrodnictwie i rolnictwie. Chcemy wyznaczać nowe standardy na rynku polskim, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej klasy produkty.

http://www.luvena.pl/ - 3 Paź 2014

Marbet****

Witryna firmy specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Zajmuje się również produkcją ciepłych uli dla pszczół, wkładów do desek wind surfingowych, łodzi, znaków drogowych i kolejowych, desek do pływania. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz oferta i cennik.

http://www.marbet.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Marek Lewandowski****

Witamy w naszej firmie, w świecie ziół, wśród ponad 100 gatunków roślin charakteryzujących się niezwykłym bogactwem aromatów i właściwości leczniczych.

http://www.mlewandowski.com.pl/ - 26 Cze 2000

Marpasz****

Przedsiębiorstwo Marpasz oferuje ciągniki cenionych producentów: Ursus, Pronar, Farmer, Farmtrac oraz Kioti. W hurtowni znajdują się również maszyny rolnicze niezbędne do prac w gospodarstwie, w tym pługi, siewniki, przenośniki ślimakowe, opryskiwacze i wiele innych sprzętów.

http://zabielski-maszyny24.pl/ - 18 Paź 2017

Master Agro - maszyny i sprzęt rolniczy****

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Master Agro. Oferuje ona maszyny i sprzęt rolniczy, w tym wozy paszowe.

http://masteragro.eu/ - 18 Lip 2017