KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 480)

Hydraulika siłowa firmy Sauer-Danfoss****

Sauer-Danfoss jest jednym z największych producentów i dostawców hydrauliki siłowej na świecie a jego polski oddział mieści się we Wrocławiu. Na stronach znajdziecie informacje o firmie, jej produktach oraz ich zastosowaniach, jak również o kulturze organizacyjnej przedsiębiorstwa.

http://www.sauer-danfoss.pl/ - 29 Lis 2004

IAgroplast - producent wysokiej jakości folii do sianokiszonki****

W swojej ofercie posiadamy 3 rodzaje folii do sianokiszonki - Agrofilm, Agrofilm Power, Agrofilm 7 Plus. Folia do sianokiszonki Agrofilm wytwarzana jest z najwyższej jakości materiałów, przy czym cechuje się dużą wytrzymałością. Folie Agrofilm są bardzo wytrzymałe na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne.

http://www.iagroplast.de/ - 15 Cze 2016

Industrial Frigo - silosy i mieszalniki przemysłowe****

Firma Industrial Frigo jest dystrybutorem wyrobów marki Lorandi Silos. Oferujemy sprawdzone rozwiązania w postaci: transporterów pneumatycznych, przenośników (ślimakowych, kubełkowych), maszyn do recyklingu plastiku, separatorów, mieszalników przemysłowych oraz silosów.

http://www.lorandisilos.pl/ - 3 Sie 2016

Innvigo.com****

Chemia dla rolników oferowana jest przez firmę INNVIGO. To znany Polski producent nawozów i chemii, które zawsze w swojej ofercie ma to, co najlepsze. Możemy liczyć na pomoc przy wyborze nawozów, ale możemy również liczyć na bardzo niskie ceny. Jeśli potrzebujemy coś do ochrony naszych plonów to na pewno ta firma nam to zaoferuje. Ilość produktów jest naprawdę bardzo duża, co oznacza, że każdy rolnik znajdzie to, czego szuka. W sprzedaży przez cały czas znajdziemy opryski, które są w stanie zastosować chorobę, która się na uprawach pojawiła. Musimy działać szybko i bardzo skutecznie na swoim polu.

http://innvigo.com/ - 22 Lut 2018

Internetowy serwis dla rolników****

Aktualne informacje rynkowe i umożliwienie dokonania zakupu nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego lub sprzedaży płodów o każdej porze dnia i nocy po możliwie najlepszych cenach.

http://www.eagro.pl/ - 5 Wrz 2001

Jagodnik - uprawa truskawek, malin, jagody kamczackiej i borówki amerykańskiej****

Prezentujemy pierwszy portal poświęcony sadownikom wyspecjalizowanym w uprawie truskawek, malin, borówki amerykańskiej czy jagody kamczackiej. Na stronach serwisu Jagodnik.pl zamieszczać będziemy m.in. artykuły poświęcone nawożeniu, nowym odmianom, perspektywom rynku zbytu czy wydarzeniom branżowym.

http://www.jagodnik.pl/ - 7 Kwi 2016

Karol Kania i Synowie sp. z o.o.****

Wytwórnia podłoża pod uprawę pieczarek.

http://www.kania.net.pl/ - 26 Mar 2004

Katalog Firm****

Katalog Firm Branż energetycznej, logistycznej i rolno-przetwórczej.

http://www.firmy.branzowe.pl/ - 25 Paź 2001

Kunert - nowoczesne maszyny rolnicze****

W firmie Kunert oferujemy najnowocześniejsze ciągniki rolnicze i maszyny na sprzedaż. Polecamy marki takie jak m.in. Zetor, Hardi, Deutz Fahr i nie tylko. W sprzedaży przyczepy Wielton, ładowarki teleskopowe Merlo, quady Yamaha i wiele innych. Kontakt na naszej stronie internetowej.

http://www.kunert.com.pl/ - 25 Paź 2016

LAS- BÓR Małgorzata & Waldemar Tomaszewscy****

Główną działalnością Firmy jest eksport runa leśnego i pieczarki do krajów Unii Europejskiej. Strona zawiera m.in omówienie oferty.

http://www.las-bor.cil.pl/ - 3 Gru 2001