KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo (1 480)

NaZielono.pl - Projektowanie, pielęgnacja ogrodów Kraków****

W naszej ofercie znajdują się usługi projektowania, pielęgnacji ogrodów, aranżacji tarasów i balkonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, która prezentuje zakres naszych usług oraz przykładowe projekty. Działamy na terenie województw małopolskiego (głównie Kraków), świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego.

http://www.nazielono.pl/ - 12 Kwi 2012

NDS Grzegorz Michałek - Systemy nawadniające****

Specjalnością NDS Grzegorz Michałek są systemy nawadniające - m.in. deszczownie szpulowe oraz dopasowane do nich pompy. Rozwiązania te pomogą w odpowiednim zadbaniu o pola uprawne.

http://nawadnianie.com/ - 6 Maj 2016

Obrol****

Jesteśmy firmą z Kruszewni pod Swarzędzem sprzedajemy nawozy, premiksy, koncentraty i inne preparaty do uprawy roślin.

http://www.obrol.pl/ - 15 Kwi 2005

Okiemrolnika.pl - wiadomości rolnicze****

Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu internetowego. Na stronie Okiemrolnika.pl znajdują się najświeższe wiadomości dotyczące techniki rolniczej, upraw oraz hodowli bydła i trzody chlewnej.

http://www.okiemrolnika.pl/ - 19 Maj 2016

Panda Import - producent folii do sianokiszonki****

Firma Panda Import działa na rynku jako producent folii do sianokiszonki i stretch. Oferujemy sprzedaż wyłącznie paletową, w przystępnej cenie. Zabezpieczenie kiszonkarskie skutecznie chroni przed wpływem niskich temperatur i promieni słonecznych.

http://www.foliadosianokiszonek.pl/ - 26 Kwi 2016

Pastuchy elektryczne - ochrona upraw****

Pastuch elektryczny to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto ma problem z dzikami i sarnami na swoim polu. Jeżeli dziki niszczą uprawę kukurydzy i ziemniaków trzeba zamontować ogrodzenie elektryczne. Aby dobrze takie ogrodzenie działało należy najpierw wybrać mocny elektryzator z mocnym impulsem elektrycznym przekraczającym 3 jule. Linke ogrodzenia prowadzimy na palikach lub izolatorach. Czasami paliki wykonywane są z drewna i w nie wkręcane izolatory. Dobrze zamontowane ogrodzenie daje gwarancję że dziki nie wejdą i nie zniszczą uprawy – nie będzie szkód łowieckich. Elektryzator może być zasilany z gniazdka 220V a także z baterii, akumulatora lub panelu słonecznego. Pastuch dla krów lub koni jest na dziki za słaby a podstawa to mocny pastuch.

http://www.pastuchy.pl/ - 17 Sty 2013

Perkoz BIS - sklep z częściami do ciągników i maszyn****

Firma Perkoz BIS prowadzi sklep z częściami do ciągników i maszyn. W ofercie między innymi elementy do kombajnów, pras i paszowozów.

http://www.perkozparts.pl/ - 18 Gru 2013

Pieczarki Mazurskie - Fedor****

Produkacja pieczarek i ich sprzedaż: świeżych i suszonych. Sortowane i pakowane według wymagań klienta. Pełen asortyment granualcji pieczarek suszonych.

http://www.pieczarkimazurskie.pl/ - 13 Lip 2005

Polagri Parts****

Strona internetowa firmy Polagri Parts specjalizującej się w imporcie i sprzedaży maszyn rolniczych. Polecamy części zamienne do ciągników, kombajnów, sieczkarni i innych sprzętów rolniczych. Szczegóły na stronie.

http://polagriparts.pl/ - 24 Maj 2018

Polski Związek Pszczelarski****

Ogłoszenia i aktualności, władze, statut, bieżąca praca związku, informator adresowy.

http://www.pzp.tg.com.pl/ - 29 Lip 2001