KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > doradztwo w rolnictwie, marketing (64)

OKTIW****

Firma Oktiw zajmuje się sprzedażą urządzeń młyńskich i zbożowych niezbędnych w każdym gospodarstwie.

http://www.oktiw.kki.pl/ - 23 Lip 2003

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bielsku Białej****

Strony instytucji doradczej działającej na terenie województwa śląskiego i zajmującej się świadczeniem usług skierowanych do producentów rolnych, kobiet i młodzieży wiejskiej oraz zainteresowanych przedsiębiorczością na obszarach wiejskich. Witryna zawiera opis ośrodka, informacje o kredytach, ekologii, agroturystyce, edukacji, gospodarce i innych podobnych zagadnieniach.

http://www.odr.bielsko.pl/ - 10 Lut 2005

RCDRRiOW Częstochowa****

Strona Regionalnego Centrum Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich w Częstochowie. Znajdziesz tu prezentację działalności firmy, informacje na temat notowań cenowych, praktyk oraz Unii Europejskiej.

http://www.czwa.odr.net.pl/ - 14 Sty 2003

Rolnictwo ekologiczne- Koło Naukowe****

Strona poświęcona działalności Studenckiego Koła Naukowego OURiR Sekcja Rolnictwa Ekologicznego i Ekoturystyki "Siewca" Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Zawiera informacje o szeroko pojetym rolnictwie ekologicznym, baza danych sklepów oferujących żywność z gospodarstw ekologicznych oraz adresy gospodarstw eko- a agroturystycznych. Poza tym edukacja ekologiczna.

http://www.siewca.hg.pl/ - 7 Sty 2002

Sparks Polska Sp. z o.o.****

Sektor Rolno - Spożywczy i Rolnictwo. Informacje rynkowe. Informacje o rynku światowym i rynkach regionalnych. Uwarunkowania na rynku polskim. Usługi doradcze. Analiza potencjalnych możliwości rozwojowych i inwestycyjnych.

http://sparks.com.pl/ - 22 Mar 2002

Zielononóżki kuropatwiane - program ochrony****

Na stronie ię więcej o programie ochrony kur, o rasie i systemie chowu. Ponadto również informacje o szkoleniach i produktach.

http://kurki.eko.org.pl/ - 18 Sty 2002

Żywienie zwierząt - dodatki i mieszanki paszowe uzupełniające****

Agrivet - środki żywienia zwierząt takie jak: pasze, koncentraty, premiksy, dodatki paszowe i mieszanki paszowe uzupełniające. Agrisan - sucha dezynfekcja i profilaktyka sanitarna. Żywienie zwierząt - zapraszamy po koncentraty oraz pasze dla zwierząt.

http://www.agrivet.pl/ - 21 Paź 2011

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa***

Celem działań ARiMR jest przyspieszenie procesów restrukturyzacji w polskim rolnictwie. Na stronie dostępne są informacje o organizacji i działalności agencji, akty prawne dotyczące jej funkcjonowania, linki do poszczególnych komórek

http://www.arimr.gov.pl/ - 15 Lut 2000

Agro Biznes Klub***

Strona AgroBiznesKlubu - stowarzyszenia ludzi przedsiębiorczych. Na stronach informacje o klubie, działalności lobbingowej, aktualności, opinie i komentarze, kontakt.

http://www.abk.ppr.pl/ - 19 Lip 2002

Agro Kredyt***

Strona internetowa prezentująca usługi firmy doradczej działającej w sektorze rolnym. Znajdziesz tu wiadomości o firmie, jej finansach oraz usługach.

http://www.agrokredyt.pl/ - 11 Sty 2002

Informacje dodatkowe