KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > hodowla bydła, trzody (70)

AGROSEVICE - rzepak - makuch rzepakowy****

Firma AGROSERVICE KAMIEŃ POMORSKI Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Spółka zajmuje się skupem rzepaku oraz sprzedażą makuchów rzepakowych, które są doskonałą paszą dla bydła oraz trzody chlewnej. Jest to - młodsza córka - niemieckiej firmy EOP BIODIESEL AG.

http://www.agroservice.net.pl/ - 11 Paź 2006

AGT Stanisław Graś - producent wyposażenia budynków inwentarskich****

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego firmy AGT Stanisław Graś. Jako producent wyposażenia budynków inwentarskich jest on w stanie zaoferować Państwu karmniki dla trzody chlewnej i królików w konkurencyjnych cenach.

http://agtgras.pl/ - 20 Kwi 2018

Biuro inżynierskie Ajdar - projekty budynków inwentarskich****

Firma zajmuje się projektowaniem budynków inwentarskich: chlewni, kurników oraz tuczarni.

http://www.ajdar.eu/ - 19 Lut 2014

Boersma****

Strona firmy z Lasocic koło Leszna, zajmującej się sprzedażą maszyn mleczarskich. Na stronie oferta obejmująca: systemy udojowe, schładzarki do mleka, homogenizatory, pasteryzatory, wirówki oraz siatki wentylacyjne. Ponadto oferta firmy obejmuje sprzedaż części samochodowych.

http://www.boersma.com.pl/ - 2 Paź 2001

Coniraya - hodowla alpak****

Strona firmy prowadzącej szkółkę jazdy konnej, a także hodowlę alpak dla ich wełny. Coniraya znaleźć można w Małopolsce, w Sieborowicach nieopodal Michałowic i Krakowa.

http://www.coniraya.com.pl/ - 24 Kwi 2015

Dolfos - premiksy paszowe****

Polski producent premiksów paszowych i preparatów mineralno-witaminowych dla zwierząt. Informacje o firmie, szczegóły oferty, doradztwo, kontakt.

http://www.dolfos.com.pl/ - 26 Mar 2002

DOMINO pasza dla zwierząt****

Firma Domino działa na rynku od kilkunastu lat. Do głównych usług zaświadczanych przez przedsiębiorstwo zaliczamy dystrybucje wysłodzin browarnianych oraz pyłu słodowego. Uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach, dzięki czemu nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę. Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo. Wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Staramy się podołać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ochoczo zawrzemy współpracę z rolnikami indywidualnymi, mieszalniami pasz, hodowcami trzody chlewnej i bydła. Posiadamy zezwolenie, które pozwala nam na odzysk alternatywnych surowców do produkcji pasz. Więcej wiadomości na stronie.

http://domino.org.pl/ - 19 Kwi 2013

FHU Ideal - artykuły zootechniczne****

Przedsiębiorstwo Ideal proponuje artykuły zootechniczne dla hodowców. W asortymencie znajdują się przedmioty do pojenia i karmienia trzody chlewnej. Oferta dotyczy także systemy ogrodzeń elektrycznych oraz artykułów weterynaryjnych: podła, kuwety i dozowniki do leków.

http://www.zootechnika.sklep.pl/ - 25 Maj 2017

Hodowla koni arabskich****

Strona stadniny specjalizującej się w hodowli koni czystej krwi arabskiej. Znajdziesz tu galerię zdjęć, mapę dojazdu i ofertę.

http://www.hodowlakoni.pl/ - 12 Wrz 2001

Hodowlany.pl - sklep internetowy****

Wyposazenie budynków inwentarskich oraz wszystko co potrzebne jest do hodowli zwierząt. Sklep oferuje całą gamę urządzeń hodowlanych, takich jak poidła, karmidła i sprzęt wetyrynaryjny. W zenniku znaleźć można także strzykawki weterynaryjne i ogrodzenia elektryczne. Od początku 2010 roku do spisu cen dodano systemy pojenia i paszociągi. Oferta sklepu skierowana jest głownie dla hodowców i farmerów z całej Polski.

http://www.hodowlany.pl/ - 18 Sie 2010