KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > hodowla bydła, trzody (71)

AGROSEVICE - rzepak - makuch rzepakowy****

Firma AGROSERVICE KAMIEŃ POMORSKI Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Spółka zajmuje się skupem rzepaku oraz sprzedażą makuchów rzepakowych, które są doskonałą paszą dla bydła oraz trzody chlewnej. Jest to - młodsza córka - niemieckiej firmy EOP BIODIESEL AG.

http://www.agroservice.net.pl/ - 11 Paź 2006

AGT Stanisław Graś - producent wyposażenia budynków inwentarskich****

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego firmy AGT Stanisław Graś. Jako producent wyposażenia budynków inwentarskich jest on w stanie zaoferować Państwu karmniki dla trzody chlewnej i królików w konkurencyjnych cenach.

http://agtgras.pl/ - 20 Kwi 2018

Biuro inżynierskie Ajdar - projekty budynków inwentarskich****

Firma zajmuje się projektowaniem budynków inwentarskich: chlewni, kurników oraz tuczarni.

http://www.ajdar.eu/ - 19 Lut 2014

Boersma****

Strona firmy z Lasocic koło Leszna, zajmującej się sprzedażą maszyn mleczarskich. Na stronie oferta obejmująca: systemy udojowe, schładzarki do mleka, homogenizatory, pasteryzatory, wirówki oraz siatki wentylacyjne. Ponadto oferta firmy obejmuje sprzedaż części samochodowych.

http://www.boersma.com.pl/ - 2 Paź 2001

Coniraya - hodowla alpak****

Strona firmy prowadzącej szkółkę jazdy konnej, a także hodowlę alpak dla ich wełny. Coniraya znaleźć można w Małopolsce, w Sieborowicach nieopodal Michałowic i Krakowa.

http://www.coniraya.com.pl/ - 24 Kwi 2015

Dolfos - premiksy paszowe****

Polski producent premiksów paszowych i preparatów mineralno-witaminowych dla zwierząt. Informacje o firmie, szczegóły oferty, doradztwo, kontakt.

http://www.dolfos.com.pl/ - 26 Mar 2002

DOMINO pasza dla zwierząt****

Firma Domino działa na rynku od kilkunastu lat. Do głównych usług zaświadczanych przez przedsiębiorstwo zaliczamy dystrybucje wysłodzin browarnianych oraz pyłu słodowego. Uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach, dzięki czemu nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę. Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo. Wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Staramy się podołać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ochoczo zawrzemy współpracę z rolnikami indywidualnymi, mieszalniami pasz, hodowcami trzody chlewnej i bydła. Posiadamy zezwolenie, które pozwala nam na odzysk alternatywnych surowców do produkcji pasz. Więcej wiadomości na stronie.

http://domino.org.pl/ - 19 Kwi 2013

Elektryczny pastuch - pastuchyborys.pl****

W ramach oferty firmy Borys jesteśmy w stanie zapewnić takie wyroby jak poskrom czy elektryzator. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić między innymi profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i montażu poszczególnych produktów. Jednocześnie w naszej firmie oferowane są również pogrodzenia elektryczne. Wszystkie zamówienie na pastuchy elektryczne jesteśmy w stanie oferować sprawnie i terminowo.

http://www.pastuchyborys.pl/ - 24 Wrz 2018

FHU Ideal - artykuły zootechniczne****

Przedsiębiorstwo Ideal proponuje artykuły zootechniczne dla hodowców. W asortymencie znajdują się przedmioty do pojenia i karmienia trzody chlewnej. Oferta dotyczy także systemy ogrodzeń elektrycznych oraz artykułów weterynaryjnych: podła, kuwety i dozowniki do leków.

http://www.zootechnika.sklep.pl/ - 25 Maj 2017

Hodowla koni arabskich****

Strona stadniny specjalizującej się w hodowli koni czystej krwi arabskiej. Znajdziesz tu galerię zdjęć, mapę dojazdu i ofertę.

http://www.hodowlakoni.pl/ - 12 Wrz 2001