KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > hodowla drobiu (69)

Bażant - hodowla bażantów łownych*****

Bażant łowny jest najpiękniejszym ptakiem w naszym łowisku. Ferma Bażantów Łownych w Klonie podtrzymuje tradycje hodowlane bażantów przeznaczonych do introdukcji. Na stronie wiele artykułów oraz forum hodowców.

http://www.bazanty.pl/ - 9 Sie 2010

Ekologiczne gospodarstwo rolne*****

Prowadzimy ekologiczną hodowlę kur zielononóżek na jaja i mięso. Od niedawna zajmujemy się też hodowlą kapłonów. W naszych produktach odnajdziecie dawne smaki.

http://kaplony.pl/ - 30 Sie 2010

Hodowla strusi*****

Strona poświęcona hodowli strusi. Na stronie znajdują się porady, adresy lecznic związanych ze strusiarstwem, ogłoszenia, publikacje.

http://www.strusie.pl/ - 17 Lip 2001

Hodowla strusi*****

Strona firmy hodującej strusie. Zamieszczono tu między innymi szczegóły hodowli strusi, cennik produktów "strusiopochodnych" i inne.

http://www.strusie-pensjonat.pl/ - 30 Sty 2002

Strusie afrykańskie*****

Strona w całości poświęcona hodowli strusi afrykańskich w Piasecznie. Można tu znaleźć ciekawostki z życia tych ciekawych ptaków i nie tylko.

http://hodowla.strusi.fm.interia.pl/ - 12 Gru 2003

Agrikur sp.z o.o.****

Firma zajmuje się przetwórstwem drobiu kompleksowo - od wylęgu kurczaków i indyków, poprzez ich hodowlę, ubój, a kończąc na produkcji wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych. Na stronie przedstawiono informacje o firmie, ofertę sprzedaży i zakupu.

http://www.agrikur.com.pl/ - 9 Maj 2002

Biuro inżynierskie Ajdar - projekty budynków inwentarskich****

Firma zajmuje się projektowaniem budynków inwentarskich: chlewni, kurników oraz tuczarni.

http://www.ajdar.eu/ - 19 Lut 2014

Ekologiczna hodowla kur****

JACHNA to ekologiczne gospodarstwo rodzinne leżące kilkanaście kilometrów od Piły. Naszą podstawową działalnością jest sprzedaż ekologicznej żywności. Głównie produkujemy jaja zielononóżki kuropatwianej które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Od pewnego czasu oferujemy również tuszki kur z przeznaczeniem na rosół. Oprócz tego sprzedajemy ryby żywe i smażone pochodzące z własnych stawów i jeziora.

http://www.ekologiczne-jaja.pl/ - 6 Kwi 2013

Ferma Drobiu Chrobrów 7a****

Producent drobu mięsnego i kur niosek. Hodowla oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna. Strona informacyjna dla klientów.

http://www.ferma.com.pl/ - 3 Mar 2004

Fermy drobiu Kupijaj - hodowla kur niosek****

Hodowla kur niosek w fermie drobiu Kupijaj odbywa się zachowaniem wysokich standardów. Firma zajmuje się odchowem ściółkowym, który zapewnia produkcję zdrowych i smacznych jaj.

http://www.fermykupijaj.pl/ - 11 Lut 2017