KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > informacje, publikacje i prawo branżowe (25)

Internetowa Giełda Rolnicza*****

Rolniczy serwis informacyjny. Na stronach znajdują się raporty, notowania, katalog firm, giełda rolnicza, sklep, wyszukiwarka, kalendarz imprez rolno-spożywczych.

http://www.rolnicza.pl/ - 16 Lip 2001

Agro Show****

Strony Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Znajdziesz tu wiadomości o izbie, jej działalności, wystawie AGRO SHOW oraz informacje o Sądzie Arbitrażowym przy PIGMiUR.

http://www.agroshow.pl/ - 23 Paź 2001

Agrobiznes - informacje rolnicze****

Na stronie program Agrobiznes, prezentuje w TVP 1 wiadomości rolnicze. Wszystkie one, a także wiele innych informacji znaleźć można również na www.

http://www.tvp.pl/rolna/ - 9 Lis 2001

AgroStat 2001****

Statystyczny portal rolniczy. Znajdziesz tu informacje statystyczne z zakresu rolnictwa.

http://agrostat.ppr.pl/ - 12 Lip 2002

Blog o odwołaniu darowizny****

Przekonaj się, jak odwołać darowiznę, od czego zacząć. Dowiedz się, jaki jest termin odwołania darowizny już wykonanej. Na stronie internetowej znajdziesz wiele wpisów dotyczących odwołania darowizny. Wpisy zostały przygotowane przez prawników kancelarii z Wrocławia. Odwołanie Darowizny to blog internetowy, który jest prowadzony przez prawników z Wrocławia. Blog traktuje w całości o sprawach związanych z darowiznami, ich odwołaniem, przyjęciem i nie tylko. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.

http://odwolanie-darowizny.pl/ - 10 Paź 2016

Lubelski Urząd Wojewódzki****

Podstawowe informacje o województwie lubelskim i regionie. Elektroniczny System Obsługi Administracji Publicznej "ESO". Przegląd mediów z województwa, kraju i świata.

http://www.lublin.uw.gov.pl/ - 17 Lut 2005

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi****

Serwis zawiera informacje o organizacji Urzędu, opracowania i publikacje, serwisy rynkowe, biuro praswe oraz dział: Polska Dobra Żywność.

http://www.minrol.gov.pl/ - 6 Lip 2001

Obłoszenia Branżowe****

Strona zawiera ogłoszenia podmiotów branż energetycznej, rolno-przetwórczej i logistycznej. Najnowsze przetargi, oferty firm, ogłoszenia urzędów, informacje o targach, konferencjach i szkoleniach.

http://ogloszenia.branzowe.pl/ - 6 Lut 2001

Portal Miesięcznika Polskiego Wydawnictwa Rolniczego TOP AGRAR****

Miesięcznik TOP AGRAR jest największą rolnicza gazetą w Polsce. Na portalu magazynu TOPAGRAR publikowane są różne informacje dotyczące rolnictwa. Można znaleźć tutaj aktualności, komentarze, sondaże oraz prognozę pogody aktualizowaną każdego dnia. Każdy zainteresowany tematem może zaprenumerować sobie egzemplarz w formie papierowej, jak również zobaczyć numery archiwalne.

http://www.topagrar.pl/ - 23 Lip 2009

WALMARK Sp. z o.o.****

Grupa WALMARK zajmuje się działalnością produkcyjną i handlową w branży rolnictwa i farmacji. Serwis prezentuje ofertę firmy w tym zakresie.

http://www.walmark.pl/ - 3 Sie 2001