KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > nasiona, sadzonki (94)

Nasiona kalafiora, nasiona pomidora, nasiona cebuli, nasiona marchwi, nasiona kukurydzy-FRIMEKO*****

Frimeko prezentuje najlepszej jakości nasiona warzyw; nasiona kalafiora, nasiona marchwi a także nasiona kukurydzy Gostyń. Na stronie internetowej poleca dobre ceny nasion pomidora oraz nasion cebuli. Oferuje nasiona wszystkich gatunków warzyw i nasiona ziół.

http://www.frimeko.com.pl/ - 10 Sie 2007

Poland Plants - sadzonki truskawek, sadzonki szparagów*****

Firma Poland Plants zajmuje się produkcją sadzonek. Wielojęzyczny serwis zawiera ofertę różnych odmian sadzonek truskawek i szparagów, opisy najważniejszych cech morfologicznych roślin, uwagi na temat walorów konsumpcyjnych oraz listę najczęstszych chorób i szkodników zagrażających uprawom.

http://www.sadzonkitruskawek.com.pl/ - 2 Maj 2005

Sklep Ogrodniczy Sojka w Tarnowskich Górach*****

Sprzedajemy nasiona kwiatów, nasiona warzyw, środki ochrony roślin, nawozy, narzędzia ogrodnicze, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu i narzędzi ogrodniczych. Zapraszamy do sklepu Internetowego oraz do sklepu i hurtowni w Tarnowskich Górach.

http://sklep.centrum-sojka.com.pl/ - 10 Lut 2009

ACM Agrocentrum - sklep ogrodniczy****

Sklep internetowy ACM Agrocentrum gwarantuje szeroki wybór akcesoriów ogrodowych. W ofercie znajdują się też nasiona kwiatów i traw.

http://agrosklep.pl/ - 18 Sty 2017

Agro Partners - ochrona roślin uprawnych****

Dzięki przedsiębiorstwu Agro Partners możliwa jest skuteczna ochrona roślin uprawnych. Firma sprzedaje nawozy i biostymulatory dla plonów. W ofercie znajdują się również sadzonki truskawek, borówek i innych owoców.

http://www.agropartners.pl/ - 23 Sie 2017

Akademia Roślin - sadzonki borówki amerykańskiej i krzewów owocowych****

Akademia Roślin to internetowy sklep ogrodniczy. Sprzedajemy sadzonki borówki amerykańskiej, maliny, jagody goji oraz jagodę kamczacką, a także powojniki - Clematis oraz inne pnącza, takie jak winorośl, bluszcz, wiciokrzew oraz aktinidia (mini kiwi). Zachęcamy również do zakupu sadzonek krzewów kwitnących takich jak magnolia czy rododendron. Wszystkie nasze sadzonki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do wysyłki. Naszymi klientami są pasjonaci roślin, osoby posiadające przydomowy ogródek, taras lub balkon. Na naszym blogu znajdziecie wiele cennych porad. Zapraszamy!

http://www.akademiaroslin.pl/ - 29 Sty 2016

Aronia sadzonki - Producent, ekologiczne gospodarstwo od 1979****

Sadzonki aronii produkcja i sprzedaż. Profesjonalne doradztwo i porady na temat uprawy aronii oraz wiele informacji o aronii, jej właściwościach i zastosowaniu. Aronia plants.

http://www.e-aronia.pl/ - 5 Gru 2016

Byliny, sadzonki roślin - Rośliny Magda****

Rośliny Magda to szkółka roślin umożliwiająca kupno przez internet. W ofercie byliny, krzewy, drzewa, wrzosowate, sadzonki roślin. Sadzonki dostępne jako młode w małych pojemnikach, lub rozrośnięte w większych.

http://www.rosliny-magda.pl/ - 10 Kwi 2013

Centralna Nasienna w Białymstoku****

Serwis firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą materiału siewnego zbóż i ziemniaków. Na stronie informacje o działalności firmy i ofercie.

http://www.centralanasienna.com.pl/ - 13 Wrz 2001

Doradztwo i Sprzedaż - Rolnik Centrala Nasion Sp. z o. o. - Kcynia****

Polecamy: - szeroki asortyment materiałów budowlanych i do remontów - wysokiej jakości materiał siewny, pasze nawozy, wszelkie środki ochrony roślin - fachowe doradztwo agrotechniczne i w zakresie zastosowania oferowanych towarów - usługi: transportowe, czyszczenia i zaprawiania nasion

http://www.cn-rolnik.pl/ - 29 Gru 2005