KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > nawozy, środki ochrony roślin (130)

Agropak*****

Agropak jest zakładem produkującym i konfekcjonującym środki chemiczne. W asortymencie można znależć środki owadobójcze, chwastobójcze, regulatory wzrostu, nawozy serii Koliber, grzybobójcze, preparaty deratyzacyjne itp.

http://www.agropak.com.pl/ - 20 Cze 2001

Aventis*****

Serwis koncernu farmaceutyczno-rolniczego Aventis, przeznaczony dla branży rolniczej. Firma promuje na nim swoje produkty do ochrony roślin i upraw, oferuje doradztwo dla rolników w zakresie produkcji plonów, ochrony upraw, nasion i zbiorów, poprawy ich jakości, przechowywania i przetwarzania.

http://www.aventiscs.pl/ - 14 Lut 2001

Du Pont Poland Sp. z o.o.*****

Na stronie prezentacja spółki amerykańskiego koncernu chemicznego oferuje gamę nawozów, herbicydów i innych środków stosowanych w rolnictwie i sadownictwie w celu zapobiegania chorobom u roślin. Wyszczególnienie i opis własności fizyczno-chemicznych oferowanego towaru plus dane kontaktowe.

http://www.dupont.pl/ - 15 Kwi 2002

F&R Agro*****

F&R Agro jest spółka joint venture trzech amerykańskich koncernów: Rhom and Haas, FMC i Uniroyal Chemicals. Firmy wchodzące w skład tej spółki to producenci środków ochrony roślin.

http://www.fragro.pl/ - 23 Sty 2001

Program Poprawy Jakości Owoców*****

Wprowadzany na rynek Program Poprawy Jakości Owoców jest programem kompleksowo rozwiązującym problemy związane z wielkością owoców, zdolnością i jakością przechowalniczą, ordzawieniami, pękaniem owoców.

http://www.ppjo.pl/ - 28 Kwi 2005

Progress-Chem - Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, środki ochrony roślin, nawozy, pasze, skup rolny*****

Progress-Chem - Kompleksowa obsługa rolnictwa, środki ochrony roślin, nawozy, pasze, skup płodów rolnych, dodatki paszowe, artykuły ogrodnicze, serwis maszyn rolnych, biostymulatory, agrobiznes, zaopatrzenie rolnictwa.

http://www.progress-chem.pl/ - 20 Sie 2007

Sklep Ogrodniczy Sojka w Tarnowskich Górach*****

Sprzedajemy nasiona kwiatów, nasiona warzyw, środki ochrony roślin, nawozy, narzędzia ogrodnicze, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu i narzędzi ogrodniczych. Zapraszamy do sklepu Internetowego oraz do sklepu i hurtowni w Tarnowskich Górach.

http://sklep.centrum-sojka.com.pl/ - 10 Lut 2009

Tamark*****

Strona firmy zajmującej się dystrybucją artykułów do ochrony i pielęgnacji roślin, przeznaczonych dla hobbystów. Znajdziesz tu szczegóły oferty, poradnik oraz prezentację sieci dystrybucji.

http://www.tamark.com.pl/ - 20 Sie 2002

Agro Partners - ochrona roślin uprawnych****

Dzięki przedsiębiorstwu Agro Partners możliwa jest skuteczna ochrona roślin uprawnych. Firma sprzedaje nawozy i biostymulatory dla plonów. W ofercie znajdują się również sadzonki truskawek, borówek i innych owoców.

http://www.agropartners.pl/ - 23 Sie 2017

Agro Zaopatrzenie****

Witryna firmy handlowej prowadzącej sprzedaż hurtową i detaliczną środków ochrony roślin, nawozów i preparatów do zwalczania gryzoni i insektów. Na stronie szczegółowa oferta wyrobów wraz z opisami, sklep internetowy, doradztwo.

http://www.agro.gda.pl/ - 13 Sty 2003