KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > pasze, koncentraty (79)

Pasze, koncentraty, prefiksy ROLPOL-ŻYWIENIE ZWIERZĄT SP. Z O.O.-Mieszalnia pasz Oborniki.*****

Firma ROLPOL-ŻYWIENIE ZWIERZĄT SP. Z O.O. oferuje pasze, mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki paszowe uzupełniające- mieszalnia pasz Oborniki Wlkp. Na stronie internetowej poleca dodatki paszowe, koncentraty, koncentraty białkowe, a także prefiksy.

http://www.schaumannrolpol.pl/ - 5 Maj 2011

AGOS MIĘDZYRZECZ - silosy paszowe, polski producent****

Polski producent silosów paszowych i automatów paszowych, SILOSY PASZOWE z blachy ocynkowanej, AUTOMATY PASZOWE dla trzody chlewnej, KARMIKI dla prosiąt, bażantów, gęsi. Serwis zawiera dużo zdjęć oraz szczegółowej dokumentacji.

http://www.silosypaszowe.pl/ - 14 Mar 2005

Agri Land****

Dzięki skorzystaniu z usług naszej profesjonalnej firmy możesz mieć pewność wyboru najwyższej jakości, która potwierdzona została certyfikatami. Zajmujemy się m.in. zaopatrywaniem gospodarstw rolnych w materiał siewny. Jesteśmy również producentem mieszanek traw, które przeznaczone są na pastwiska, grunty orne czy łąki. Oferujemy najbardziej wartościowe odmiany dostosowane do panujących w kraju warunków klimatyczno-glebowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie.

http://www.agriland.pl/ - 17 Paź 2013

AGROSEVICE - rzepak - makuch rzepakowy****

Firma AGROSERVICE KAMIEŃ POMORSKI Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Spółka zajmuje się skupem rzepaku oraz sprzedażą makuchów rzepakowych, które są doskonałą paszą dla bydła oraz trzody chlewnej. Jest to - młodsza córka - niemieckiej firmy EOP BIODIESEL AG.

http://www.agroservice.net.pl/ - 11 Paź 2006

Arkop - programy nawożenia****

Jeśli nie są Państwo zadowoleni z dotychczas stosowanej paszy lub nawozów i szukacie produktów, które pozwoliłyby wam zwiększyć zyski z hodowli, to koniecznie zapoznajcie się z oferta przygotowaną przez firmę Arkop. Sp. z o.o., której siedziba znajduje się w Bukownie, przy ulicy Kolejowej 34a. Jesteśmy liderem w branży paszowej. Działamy od 1992 roku i specjalizujemy się w produkcji materiałów i dodatków paszowych oraz nawozów.

http://www.arkop.pl/ - 1 Mar 2014

BIOFEED koncentraty paszowe dla bydła opasowego****

Zadaniem mieszczącej się w Pelplinie firmy BioFeed jest dostarczenie hodowcom wysokiej klasy artykułów odżywczych dla zwierząt. Firma proponuje między innymi starannie wyselekcjonowanie mieszanki witamin, odżywki, preparaty lecznicze czy środki wspomagające rozród. Dzięki nim, zwierzęta hodowlane mają zagwarantowane szybkie tempo wzrostu, zwiększoną zdrowotność i rozwój. Mogą one być stosowane w hodowlach każdej wielkości. Ich skład powstał został opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń, przy współpracy z wieloma hodowcami. Więcej informacji o produktach osiągalnych w ofercie odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.biofeed.pl/ - 3 Cze 2016

DOBROPASZ - Grupa Rolimpex Sp. z o.o.****

Firma produkcyjno-handlowa zajmująca się produkcją i dystrybucją pasz pełnoporcjowych, koncentratów i superkoncentratów przemysłowych dla drobiu, trzody chlewnej, bydła oraz karmy dla ryb i psów.

http://www.dobropasz.com.pl/ - 24 Mar 2000

Dolfos - premiksy paszowe****

Polski producent premiksów paszowych i preparatów mineralno-witaminowych dla zwierząt. Informacje o firmie, szczegóły oferty, doradztwo, kontakt.

http://www.dolfos.com.pl/ - 26 Mar 2002

Dossche****

Europejski producent pasz, koncentratów paszowych i premiksów dla wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich. Na stronie oferta, promocje, przedstawienie produktów.

http://www.dossche.com.pl/ - 26 Lut 2004

DR Rosiak & Rosiak****

Informacje dotyczące wytwórni pasz w Krośniewicach. Oferta handlowa, nowości, galeria.

http://www.rosiak.pl/ - 25 Lip 2001