KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rolnictwo > zboża (42)

AGROMARKET nawozy mineralne szczecin****

Zlokalizowane w Wiewiecku na Pomorzu Przedsiębiorstwo PHU „AGROMARKET” Sp. z o.o. wysoce sprofilowało się w całościowej obsłudze rolnictwa na obszarze całego państwa. Żywiołowo działająca od 1996 r. firma nieustannie współpracuje z renomowanymi, sprawdzonymi oraz cenionymi producentami środków do produkcji rolnej (m.in. nawozów mineralnych lub środków ochrony roślin) i dodatkowo jest dealerem najwyższej jakości maszyn rolniczych przygotowywanych m.in. przez CASE bądź WIELTON i VADERSTAD. Dokładne informacje o zasięgu działań dystrybucyjnych, serwisowych oraz innych zawarte są na stronie internetowej firmy „AGROMARKET” Sp. z o.o..

http://www.agromarketwiewiecko.pl/ - 16 Maj 2014

Bakalie, zdrowa żywność, orzech, mak, sezam, pistacje - dystrybutor w Polsce****

Bakalie, orzechy i mak niesamowicie smaczne, prosto z upraw, suszone owoce, migdały, rodzynki to zdrowa żywność i życie - dystrybutor w Polsce

http://ebakalie.com/ - 8 Lut 2011

Czyszczalnie do ziarna firmy ARAJ****

ARAJ jest producentem wysokiej jakości czyszczalni do ziarna. Przeznaczone są do czyszczenia wszelkich typów ziarna, rzepaku, pszenicy, jęczmienia (również browarnego), żyta, owsa i innych ziaren zbóż, a także nasion kukurydzy, słonecznika, bobiku, grochu i innych nasion roślin strączkowych. Informacje o firmie, produktach, działalności, klubie klienta, finansowaniu, dealerach.

http://www.czyszczalnie.pl/ - 12 Wrz 2002

Dalgety Agra Polska.****

Witryna zawiera prezentację firmy rolniczej zajmującej się produkcją i sprzedażą materiału siewnego, środków ochrony roślin i nawozów. Znajdziesz tu szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie.

http://www.dalgety.com.pl/ - 27 Wrz 2002

Dystrybucja Siatkowski - Kwalifikowane materiał siewny****

Jesteśmy producentem i dystrybutorem kwalifikowanego materiału siewnego zbóż, rzepaku oraz innych upraw polowych. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Współpracujemy z naljelszymi hodowcami, min. Danko oferując sprawdzone i wysokiej jakości odmiany min. żyto Dańkowskie Rubin, pszenica Sailor i wiele innych.

http://www.dystrybucja-siatkowski.pl/ - 22 Wrz 2014

Gorczyca, sprzedaż gorczycy - Piast****

Firma Piast zajmuje się sprzedażą ziaren gorczycy do wszystkich zastosowań. Na stronie internetowej znajduje się wiele informacji o gorczycy jej zastosowaniach i rodzajach. Wysoka jakość Gorczycy.

http://www.gorczyca.com.pl/ - 21 Lis 2016

Proagri - aktualne ceny skupu zboża****

Zapraszamy do skorzystania z oferty portalu informującego o aktualnych cenach skupu zbóż, takich jak pszenżyto, owies, pszenica, rzepak, kukurydza, żyto oraz jęczmień.

http://www.mojeplony.pl/ - 10 Lut 2016

Rem sp. z o.o.****

Strona domowa firma Rem Sp. z o.o. z Ząbkowic Śląskich: handel krajowy i zagraniczny w branży rolniczej i konsulting, oferty z Ukrainy.

http://www.rem.ng.pl/ - 7 Kwi 2004

Sklep internetowy z opryskami****

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą środków ochrony roślin, nawozów i materiałów pomocniczych w produkcji rolnej o ogrodnictwie. Sklep świadczy również pomoc w doborze właściwych systemów nawożenia oraz ochrony roślin.

http://opryskiwanie.pl/ - 30 Lis 2016

Agro-Farm Export Import***

Strona firmy z Łodzi, której podstawową działalnością jest handel importowymi zbożami z Ukrainy: otręby pszenne, jęczmień i kukurydza. Export maszyn rolniczych-kombajnów Bizon, traktorów.

http://www.agro-farm.arg.pl/ - 1 Paź 2001