KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rozrywka (603)

Bowling Center****

Bowling Center to centrum rozrywki w Warszawie. Na II piętrze Galerii Mokotów łączy kregielnię, klub bilardowy, dyskotekę, kawiarenkę internetową i salon automatów do gier.

http://www.kregielnia.pl/ - 16 Gru 2004

Broadway - klub, restauracja, catering w Zamościu****

Strona internetowa Broadway Club&Restaurant w Zamościu. Catering i imprezy muzyczne - pyszna pizza i drinki.

http://www.broadway-club.pl/ - 25 Maj 2016

Bryczesy, siodła, kaski, derki, ogłowia, czapraki, wodze LORENS-artykuły jeździeckie Poznań****

Proponujemy pełne wyposażenie jeździeckie: artykuły jeździeckie, obuwie jeździeckie a także odzież jeździecka i sprzęt jeździecki. Firma Lorens posiada w sprzedaży siodła, kaski, wodze oraz derki, ogłowia. Na stronie internetowej poleca odzież jeździecka, wędzidła, sztyblety i czapraki Poznań.

http://www.lorens.com.pl/ - 15 Lis 2007

Bulodrom-bule, petanque****

Efektywnie podpowiemy jak zbudować bulodrom by wspólnie bawić się w petanque. Gra boule to prawdziwa przyjemność. Dołącz do nas, petanka jest dla Ciebie! Bule to forma relaksu na którą Cię stać.

http://www.bulodrom.pl/ - 24 Wrz 2010

CARAMBA PUB w Poznaniu****

Sympatyczny pub, w którym drewniany klimat sprzyja długim dysputom przy piwie. Stałymi bywalcami są studenci, którzy czas między zajęciami umilają sobie grą w lotki lub piłkarzyki. Dużym atutem lokalu jest jego przestrzenność, klimatyzacja i miła obsluga. Na stronie kontakt i kilka zdjęć.

http://caramba.com.pl/ - 16 Lis 2001

Centralpark****

Kompleks rozrywkowy, w ramach którego działają: dyskoteka młodzieżowa, night club, sala koncertowa i wystawiennicza. Na stronie program imprez i możliwość rezerwacji biletów online.

http://www.centralpark.torun.com.pl/ - 7 Lis 2001

Centrum rozrywki - FANTASY PARK****

Strona prezentująca Centrum Rozrywki. Witryna zawiera informacje o szerokiej palecie oferowanych zabaw i gier oraz wiadomości o konkursach.

http://www.fantasypark.pl/ - 6 Gru 2001

Chicago Blackhawks Po Polsku****

Strona zawiera bieżące informacje i statystyki z zawodowej ligi NHL i drużyny Chicago Blackhawks.

http://www.geocities.com/nowytarg/ - 7 Sie 2000

Clever Group - wynajem flipchartów, mównic, podestów scenicznych****

Firma Clever Group zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Prowadzi wynajem kabin do tłumaczeń symultanicznych, mównic, podestów scenicznych, a także sprzętu nagłaśniającego oraz flipchartów.

http://www.tlumaczeniawarszawa.info/ - 30 Lis 2016

Click****

Hurtownia fajerwerków i artykułów pirotechnicznych, oferta usług również w zakresie organizowania widowisk pirotechnicznych. Na stronie szczegółowy opis oferty, warunków zorganizowania imprezy oraz portfolio zrealizowanych zamówień.

http://www.click.gda.pl/ - 16 Wrz 2002