KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rzemiosło (218)

Introligatorstwo Artystyczne PIMAX Unikatowe Biblie, albumy ślubne, książki w skórze, opakowania.*****

Ekskluzywne wyroby rękodzieła artystycznego Pimax z Koszalina. Pracownia introligatorska. Introligatornia reklamowa. Producent albumów foto, kronik, ksiąg pamiątkowych, książek ślubnych, foto książek, skórzanych podkładów na biurka, prezentów i opakowań reklamowych.

http://www.pimax.eu/ - 11 Maj 2007

Rzemiosło i Mała Przedsiębiorczość*****

Witryna rzemiosła polskiego. Zamieszczono tutaj informacje o tradycji, organizacji, stowarzyszeniach, dokumentach, przepisach. Są wiadomości o Polskim Związku Rzemiosła, o zadaniach przez niego wykonywanych. Poza tym nowości oraz forum dyskusyjne.

http://www.zrp.pl/ - 15 Cze 2001

Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych*****

Celem stowarzyszenia jest promocja sztuki złotniczej w kraju i za granicą oraz zapewnienie szerokiego dostępu do informacji, kontaktów i materiałów. Serwis zawiera historię powstania stowarzyszenia, aktualności z jego działalności, informacje dotyczące zarządu, członków, ogłoszenia, galerię zdjęć, informacje o realizacjach stowarzyszenia, linki do innych stron.

http://www.stfz.artist.pl/ - 23 Sty 2002

Ślusarz: awaryjne otwieranie samochodów, wymiana, montaż zamków Warszawa, mazowieckie*****

Ślusarz i Pogotowie Zamkowe Cezar Warszawa, woj. mazowieckie - czynne 24h/7dni. Firma świadczy usługi ślusarskie, awaryjne otwieranie samochodów, dorabianie kluczy do mieszkań, naprawy powłamaniowe, awaryjne otwieranie zamków i sejfów, montaż zamków, serwis i wymiana zamków - zamki Gerda. Profesjonalne usługi ślusarskie Warszawa woj. mazowieckie.

http://www.pogotowiezamkowe.pl/ - 9 Kwi 2017

Wyklinowy dom - wiklinowe meble, kosze i inne wyroby*****

Wiklinowy dom, Grupa Firbeck - Warszawa. Sklep internetowy oferuje artykuły i wyroby z wikliny, łuby, rattanu - idealne na prezenty. Wiklinowe meble, foteliki, tacki, opakowania na alkohol, walizki, skrzynie, wiklinowe kosze okazjonalne (świąteczne, reklamowe). Hurt, detal.

http://www.wiklinowydom.pl/ - 24 Lis 2004

AninDecor - - Hurtownia upominków, prezentów i artykułów dekoracyjnych****

Zajmujemy się zaopatrzeniem sklepów detalicznych i hurtowni. Importujemy i sprzedajemy hurtowo unikatowe i eleganckie upominki w przystępnej cenie. Oferujemy wyroby z onyksu pakistańskiego, drzew egzotycznych, porcelany, ceramiki, szkła oraz mosiądzu, a także: muszle morskie, meble i akcesoria z Chin.

http://www.anindecor.pl/ - 28 Wrz 2009

ANSTOL Zakład Stolarski. Łódź****

Usługi stolarskie: wystrój lokali użytkowych, fornirowanie przemysłowe, meble w naturalnej okleinie, eleganckie drzwi na zamówienie, renowacje i odtworzenia obiektów zabytkowych. Szeroka baza surowcowa-drewno, okleiny, płyty meblowe w naturalnych okleinach. Na stronie informacje o firmie, realizacjach, mapa.

http://www.anstol.pl/ - 10 Sty 2006

ARON Powozy konne****

Firma Aron jest długoletnim producentem powozów konnych wszelkiego typu. W naszej ofercie: powozy dwu-kołowe typu kart, maratony, wagonety, jagdwageny, spidery, jak również powozy używane do ślubów i na specjalne okazje.

http://www.aronpowozy.pl/ - 9 Kwi 2004

ARTYSTYCZNE RĘKODZIEŁO. Warszawa****

Pracownia Rękodzieła Artystycznego wytwarzająca oryginalne, ręcznie wykonywane wyroby z naturalnej skóry, prezenty, upominki firmowe, kuferki, pudełka, kasetki, szkatułki.

http://www.dorycki.pl/ - 13 Gru 2005

ASCO Co. Ltd. sp. z .o.o.****

Firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie obróbki blach - m.in.cięcie laserowe (wycinarka laserowa paląca blachy do 20 mm), gięcie, spawanie. Firma zajmuje się produkcją części do maszyn rolniczych, konstrukcji ze stali jakościowych, części dla przemysłu spożywczego, elektrotechnicznego i motoryzacyjnego.

http://www.asco.net.pl/ - 19 Lip 2006