KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rzemiosło (218)

Bawal Furs - Dywany Chodniki Komplety Skóry. Białystok****

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja futrzaków wykonywanych techniką tkacką, wyłącznie z naturalnych skór owczych. W ofercie sprzedaży posiada również wyprawione dekoracyjne skóry owcze. Firma współpracuje z dużymi sieciami handlowymi i pojedyńczymi sklepami. Na stronie zamieszczono ofertę.

http://www.bawal.com.pl/ - 12 Sty 2006

Biżuteria****

Na stronie znajduje się galeria prac Jana Suchodolskiego.

http://www.suchodolski.alpha.net.pl/ - 24 Sty 2002

Bransoletki ze srebra Fourthin, rodowane, pozłacane 23k złotem****

Bransoletki ze srebra 925 polskiej marki Fourthin - także w małych rozmiarach. Oryginalne i autorskie projekty biżuterii ze srebra zdobionej kamieniami jak granaty, rubiny oraz cyrkoniami. Nasze srebrne bransoletki są w 100% wykonane przez nas w Polsce!

http://fourthin.com/ - 25 Wrz 2018

Carlson i Piechocki sp.j.****

Oficjalna strona firmy będącej producentem m.in. listew z drewna i MDF, ramek do fotografii i ramek kompletnych. Na stronie historia firmy, jej oferta i informacje o przedstawicielach handlowych.

http://www.carlson-piechocki.rj.pl/ - 24 Wrz 2004

Centrum Drewna - drewna do twojego domu****

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną: drzwi drewnianych, schodów drewnianych, parkietów i paneli drewnianych. Posiadamy własny zakład stolarski.

http://www.centrumdrewna.com/ - 13 Gru 2004

Craft Art. Centrum rzemiosła i rękodzieła artystycznego. filcowanie****

CraftART jest sklepem WWW dla wielbicieli oraz zawodowców plastyków, hobbistów oraz rękodzielników. Od powyżej 8 lat prowadzimy sprzedaż sprawdzonych i poraz uznanych poprzez naszych szkoleniowców artykułów plastycznych i hobbistycznych. towary oferowane w naszym sklepie pochodzą od przetestowanych fabrykantów i są one wysokiej klasy. Dzięki temu osoby poszukujące sprawdzonych farb, pędzli, ram oraz innych akcesoriów malarskich z pewnością znajdą je w naszej ofercie. mamy także niepowtarzalne akcesoria do stroju: broszki, klipsy, naszyjniki, czapki, szale, apaszki. Po więcej elementów naszej propozycji zapraszamy na witrynę WWW.

http://www.craftart.com.pl/ - 17 Paź 2013

Części do maszyn rolniczych, cięcie wodą – ZPUH Komfort****

Zakres produktów oferowanych przez firmę obejmuje przede wszystkim szeroki wybór części do maszyn rolniczych wielu znanych producentów, tarcza i okładziny hamulcowe do pojazdów ciężarowych oraz autobusów. Ponadto firma świadczy profesjonalne usługi obejmujące cięcie wodą, laserem, spawanie, demontaż azbestu, czy też pomoc drogową.

http://www.komfort.net.pl/ - 1 Paź 2013

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza****

Izba zrzesza cechy, spółdzielnie i regionalne zrzeszenia gospodarcze. Władze, członkowie, charakterystyka działalności, organizowane szkolenia i kursy, aktualności.

http://www.izbarzemieslnicza.com.pl/ - 28 Sty 2002

Donitza Toczenie w Drewnie****

Strona internetowa marki Donitza, specjalizującej się w toczeniu z drewna. W ofercie m.in. misy ozdobne, świeczniki drewniane, dekoracje, a nawet biżuteria. Zobacz szczegóły!

http://toczeniewdrewnie.com.pl/ - 1 Mar 2018

Fine Art****

Artystyczna pracownia płaskorzeźby, rzeźby i grawerstwa Jerzego Banaszka oferuje wyroby z metalu, drewna, skóry i kamienia.

http://www.fineart.pl/ - 21 Lut 2007