KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rzemiosło (218)

Firany Łódź****

Strona internetowa sklepu z firanami w Łodzi. W serwisie dowiesz się więcej na temat szycia oraz projektowania firan. Studio Firan prowadzi również szycie firan na miarę

http://www.firany-lodz.pl/ - 17 Sty 2013

Firma P.P.H.U Madex****

Firma Madex oferuje okna, drzwi PCV, drewno. Na stronie informacje o firmie, oferta handlowa, wybrane wyroby.

http://www.madex.net.pl/ - 14 Lis 2001

Galwanizacja, usługi jubilerskie - zakład złotniczy Gdynia****

Zakład złotniczy Gdynia - firma Orado oferuje usługi jubilerskie takie jak: galwanizacja, pozłacanie, rodowanie i złocenie biżuterii. Firma korzysta z technologii i surowców firmy Heimerle Meule. Zakład złotniczy zaprasza do skorzystania z oferty na usługi jubilerskie - rodowanie i pozłacanie biżuterii.

http://www.orado.pl/ - 12 Wrz 2013

Gebauer - producent stolarki budowlanej****

GEBAUER producent stolarki budowlanej - zawsze aktualna i bogata oferta.

http://www.gebauer.com.pl/ - 17 Wrz 2003

Grawerowanie i cięcie laserem w Krakowie****

Strona szczegółowo opisuje materiały, jakie dają się ciąć lub grawerować laserem. Zawiera także przykłady realizacji (doskonałe źródło inspiracji), opisy możliwości lasera oraz informacje jak przygotować plik z projektem.

http://laserkrakow.pl/ - 10 Lis 2016

Gryfice Zakład Stolarski Tam-Drew****

Zakład Stolarski Tam-Drew oferuje profesjonalne usługi stolarskie. Wykonujemy: drzwi, podłogi, schody, okiennice, meble drewniane na wymiar, place zabaw i wiele więcej.

http://www.stolarz-gryfice.pl/ - 23 Lut 2011

Introligatornia BUDNIK-oprawa książek w skóry****

Introligatornia Budnik specjalizuje się w oprawach zwanych potocznie "oprawa bibliofilska”. W naszej pracowni wykonywane są oprawy cennych druków, reprinty, księgi pamiątkowe, albumy oraz niskonakładowe dzieła, które charakteryzują się dbałością o detale zdobnicze oraz estetykę wykonania.

http://introligatorniabudnik.com/ - 14 Cze 2015

Iza - odlewanie ze srebra****

Prezentujemy Państwu propozycję zaprezentowaną przez wykwalifikowanych pracowników zaangażowanych w Pracowni Odlewniczo- Jubilerskiej Iza. Nasza jednostka z siedzibą w Poznaniu funkcjonuje już od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się przygotowywaniem odlewów z metali szlachetnych przy użyciu specjalnych form. Fabrykujemy biżuterię ze złota, srebra, możemy też wykonać odlewy z mosiądzu. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów - stosujemy do nich wysokiej próby dodatki odlewnicze- ligatury, które realizują nawet najbardziej rygorystyczne normy dotyczące zawartości niklu, palladu i innych substancji. Dzięki dużej rozpiętości modeli, każdy odkryje coś dla siebie w naszej okazałej ofercie. Zachęcamy do obejrzenia katalogu na naszej stronie internetowej i złożenia zamówienia.

http://www.iza-odlewnia.pl/ - 13 Cze 2013

Jubiler |Zakopane |Biżuteria |Naprawa |Pracownia****

Pracownia Jubilerska Wawrzonkowski - naprawa biżuterii , pierścionki na zamówienie, skup złota.. Ręczna robota: obrączki, pierścionki, kolczyki. Zapraszamy.

http://zlotnikzakopane.pl/ - 5 Kwi 2013

Jubiler Ziętek****

Oficjalna strona internetowa Pracowni Jubilerskiej Ziętek. Witryna informuje o świadczonych przez nas usługach, a także prezentuje naszą ofertę. Na stronie można obejrzeć kilkaset modeli obrączek: srebrnych, złotych czy tytanowych. W łatwy sposób można uzyskać potrzebne informacje. Nasza pracownia jubilerska istnieje od ponad 30-lat. Mamy bogate doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wykonujemy następujące usługi: produkcja biżuterii, naprawa, renowacja, czyszczenie oraz grawer. Prowadzimy też sprzedaż gotowych wyrobów: pierścionki zaręczynowe, naszyjniki, obrączki i inne.

http://jubiler-zietek.pl/ - 26 Mar 2013