KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rzemiosło (214)

Kamieniarstwo, Nagrobki Toruń, Bydgoszcz - Zakład Kamieniarski Szymon Synowski****

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Zakładu Kamieniarskiego Szymona Synowskiego, który wykonuje wysokiej jakości nagrobki w okolicy Torunia i Bydgoszczy. Kamieniarstwo w naszym wykonaniu to nagrobki pojedyncze, podwójne, grobowce oraz renowacje nagrobków.

http://www.kamieniarstwo-torun.pl/ - 2 Sie 2013

Kamienieniarstwo Wrzos****

Firma oferuje szeroki wybór kształtów nagrobków granitowych i liternictwa (także na indywidualne zamówienie), a także galanterię nagrobną i usługi takie jak demontaż nagrobka na pogrzeb, naprawy, remonty i uzupełnianie liternictwa. Na stronie można obejrzeć przykładowe dzieła rzemieślników kamieniarstwa Wrzos.

http://kamieniarstwo-wrzos.pl/ - 20 Wrz 2013

Komodziński - produkcja osprzętu wędkarskiego****

Warszawska firma zajmująca się produkcją osprzętu wędkarskiego i przelotek do wędek. Na stronie wykaz oferowanego sprzętu.

http://komodzinski.pol.pl/ - 18 Wrz 2001

Kowalstwo artystyczne****

Ogrodzenia, balustrady, kraty ozdobne, meble domowe i ogrodowe, świeczniki, żyrandole itp.

http://artgabi.com.pl/kowalstwo/ - 26 Lis 2004

Krzemex - firma kamieniarska****

Strona firmy zajmującej się produkcją materiałów ściernych, kamieni szlifierskich oraz uchwytów. Firma jest również autoryzowanym przedstawicielem hiszpańskiej firmy Abressa.

http://www.krzemex.pl/ - 21 Sie 2001

Maszynowe układanie kostki brukowej.Solidne i szybkie układanie kostki brukowej.Brukarstwo Warszawa.****

Specjalizujemy się w kompleksowym,maszynowym układaniu kostki brukowej.Wykonujemy parkingi,drogi,place manewrowe,posesje prywatne.Gwarantujemy wysoka jakość oraz dotrzymanie terminów wykonywanych inwestycji.Prowadzimy prace na terenie całego kraju i poza granicami.Obsługujemy zarówno duże inwestycje jak i klientów indywidualnych.Dysponujemy specjalistycznym sprzętem.Współpracujemy z największymi producentami kostki brukowej:Semmelrock,Bauma,Buszrem,Polbruk,Libet.Bierzemy na siebie wszelkie formalności z dostarczeniem materiałów do klienta.

http://www.bruk-stein.pl/ - 6 Lip 2011

MBB - meble na wymiar****

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar. Od kilku lat przygotowujemy projekty na indywidualne zamówienie naszych Klientów. Tworzymy zabudowy wnętrz, kuchnie na wymiar oraz nietypowe rozwiązania, pozwalające na efektowne zagospodarowanie przestrzeni i wystrój wnętrza. Działamy na terenie Bydgoszczy, ale chętnie przyjmujemy też zlecenia z okolic.

http://www.mbbmeble.pl/ - 29 Kwi 2015

Meble artystyczne, Sypialnie, kuchnie, biblioteki, meble na zamówienie mgr szt Polasiak Zbigniew****

Meble artystyczne, schody, biblioteki, kuchnie, sypialnie, drzwi, łóżka, witryny, komody, biurko, gabinety, szafy, stóły, balustrady, poręcze, pracownia artystyczna, meble autorskie mgr szt Polasiak Zbigniew

http://www.polasiak.of.pl/ - 15 Gru 2009

Meble artystyczne. Wrocław****

Strona internetowa firmy comArt. Prezentowane są tutaj meble, schody i inne elementy wyposażenia wnętrz wykonane z litego drewna oraz odnowione meble i odbiorniki radiowe.

http://www.comart.pl/meble/ - 11 Sty 2006

Metaloplastyka - formy wtryskowe, grawerowanie cnc, wszywki, naszywki, napy****

Firma oferuje formy wtryskowe, grawerowanie cnc, wycinanie stempli, drążenie stempli, formy do vacuum forming. Produkuje również wszywki, naszywki, napy. Proponuje produkcję form wtryskowych na konkretne zamówienie klienta.

http://www.metaloplastyka.com/ - 7 Lut 2005