KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rzemiosło (214)

METGRAF s.c. - Wyrób Galanterii Metalowej. Katowice****

Metgraf - Wyrób Galanterii Metalowej. Na stronie znajdują się informacje o firmie i produktach, galeria oraz kontakt. Ponadto formularz zamówienia on-line.

http://www.metgraf.com.pl/ - 17 Sty 2006

Nagrobki - Jacek Gefert****

Zakład kamieniarski oferuje nagrobki z granitu, marmuru oraz lastryka, a także parapety i kominki z naturalnego kamienia. Dodatkowo: renowacja pomników. Oferta dotyczy województwa zachodniopomorskiego.

http://www.gefert.zachpomor.pl/ - 9 Sie 2006

Narzędzia malarskie, flokowanie - MN-niklas****

Narzędzia malarskie - sprzedaż internetowa . Oferujemy również flokowanie czyli pokrywania powierzchni strzyżyną tekstylna. Narzędzia malarskie - Flokowanie daje bardzo ciekawy efekt a jego wytrzymałość jest bardzo duża - MN-niklas

http://www.mn-niklas.eu/ - 21 Lip 2009

PA-CO. Międzychód****

Witryna internetowa Przedsiębiorstwa Wielobranżowego PA-CO zajmującej się kowalstwem artystycznym. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje oraz zakres usług. Ponadto galeria zdjęć przedstawiająca produkty firmy.

http://www.paco.cil.pl/ - 10 Sty 2006

Parkiety Kuczynskiego - Kalisz****

Podstawową działalnością firmy jest wytwarzanie litych tafli parkietowych oraz tafli intarsjowanych projektowanych w firmie, jak również wykonywanych według projektu zamawiającego. Na stronie ilustrowana oferta i kontakt.

http://www.parkietykuczynskiego.com.pl/ - 16 Paź 2001

Pasat-Art - pracownia ręcznego zdobienia i malowania szkła****

Oficjalna strona bydgoskiej pracowni ręcznego zdobienia i malowania szkła.

http://www.jms.pl/pasat-art/ - 8 Lip 2002

Pexim - wyroby z wikliny****

Firma zajmuje się produkcją i eksportem oryginalnych wyrobów z wikliny. Strona zawiera bardzo ciekawy katalog, kilka informacji o firmie.

http://www.pexim.com.pl/ - 24 Cze 2004

Piekarnie - portal branżowy****

Piekarnie Online to portal branżowy omawiający piekarnie i cukiernie. Tematyka portalu to piekarnia, maszyny dla piekarni, piece piekarskie oraz informacje i wydarzenia przeznaczone dla piekarzy i właścicieli piekarń

http://piekarnieonline.pl/ - 10 Sie 2009

P.P.H.U. TAGO - Tadeusz Grzegorski****

Firma specjalizująca się w produkcji wyrobów wytwarzanych z konstrukcji stalowych i aluminiowych z wykorzystaniem laminatów poliestrowo-szklanych i szkła. Na stronie prezentacja oferty firmy.

http://www.tago.pl/ - 9 Lip 2004

Pracownia grawerska Metalart. Kraków****

W ofercie: znaczki, ozdoby, medale, tablice, szyldy, pamiątki i przedmioty użytkowe.. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.metalart.com.pl/ - 18 Sty 2006