KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > rzemiosło (218)

Pexim - wyroby z wikliny****

Firma zajmuje się produkcją i eksportem oryginalnych wyrobów z wikliny. Strona zawiera bardzo ciekawy katalog, kilka informacji o firmie.

http://www.pexim.com.pl/ - 24 Cze 2004

Piekarnie - portal branżowy****

Piekarnie Online to portal branżowy omawiający piekarnie i cukiernie. Tematyka portalu to piekarnia, maszyny dla piekarni, piece piekarskie oraz informacje i wydarzenia przeznaczone dla piekarzy i właścicieli piekarń

http://piekarnieonline.pl/ - 10 Sie 2009

P.P.H.U. TAGO - Tadeusz Grzegorski****

Firma specjalizująca się w produkcji wyrobów wytwarzanych z konstrukcji stalowych i aluminiowych z wykorzystaniem laminatów poliestrowo-szklanych i szkła. Na stronie prezentacja oferty firmy.

http://www.tago.pl/ - 9 Lip 2004

Pracownia grawerska Metalart. Kraków****

W ofercie: znaczki, ozdoby, medale, tablice, szyldy, pamiątki i przedmioty użytkowe.. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.metalart.com.pl/ - 18 Sty 2006

Pracownia Plastyczna M Collection****

Pracownia Plastyczna zajmująca się wyrobem obrazów i zegarów ze skóry, malarstwem na płótnie, płycie i szkle.

http://www.m-collection.pl/ - 31 Maj 2007

Pracownia u Krawcowej - usługi krawieckie****

Pracownia oferuje usługi z zakresu krawiectwa miarowego damskiego i mękiego oraz wszelkich przeróbek krawieckich, także skórzanych. Proponuje też doradztwo w doborze fasonu i tkaniny. Wykonuje nietypowe zlecenia krawieckie. Zapraszam do zapoznania sie ze szczegółową ofertą i galerią ubrań na firmowej stronie internetowej.

http://www.ukrawcowej.pl/ - 21 Mar 2012

Rob&Paul Horse Parkour****

Zajmujemy się produkcją przeszkód dla koni. Wszystkie nasze parkury wykonywane są z najwyższej klasy materiałów. Z nami zbudujesz cały tor przeszkód. Zapraszamy na Naszą stronę internetową!

http://horseparkour.eu/ - 18 Lip 2016

Rymarstwo PPHU Siodlarz - siodła, ogłowie, kulbarka****

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „SIODLARZ” to firma specjalizująca się w rymarstwie. Oferuje siodła, ogłowie oraz kulbarkę.

http://www.siodlarz.com.pl/ - 26 Wrz 2013

Schody Kraków****

Firma SCALARIS to wiodący producent schoodów w Małopolsce. Tradycji Firmy sięgające roku 1989 oraz ścisła specjalizacja pozwalają stworzyć schody o niepowtarzalnym charakterze i wspaniałych walorach użytkowych. Firma w szczególności zajmuje się schodami o unikalnych konstrukcjach w tym schodami na jednej wandze giętej,schodami dywanowymi ,schodami wiszącymi oraz różnego typu schodami giętymi. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrealizować nawet najbardziej skomplikowane i oryginalne projekty inwestorów.

http://schodykrakow.eu/ - 29 Cze 2013

Strona firmy PARKIET z Tychów****

W ofercie: parkiety i okładziny podłogowe renomowanych producentów. Na stronie informacje o firmie oraz ofercie.

http://www.parkiet-tychy.pl/ - 8 Kwi 2002