KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > składy stali (64)

Renomowany dystrybutor stolarki aluminiowej i metaloplastyki*****

Mixkrak Sp. z o. o. to jeden z największych w Częstochowie dystrybutorów stolarki aluminiowej, metaloplastyki i wyrobów hutniczych. Oferujemy także usługi lakiernicze w zakresie lakierowania proszkowego.

http://www.mixkrak.pl/ - 15 Lis 2011

Stal.info.pl - Portal branży stalowej i wyrobów hutniczych*****

Serwis rynku stali: Stal.info.com.pl - stal, giełda ofert kupna i sprzedaży wyrobów ze stali, katalog firm sprzedajacych wyroby stalowe i nie tylko... ... stal, kształtowniki, blacha, blachy stalowe, wyroby hutnicze, pręty, profile, profile zamknięte, rury.

http://www.stal.info.pl/ - 19 Sty 2005

Akrostal Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się dystrybucją stali jakościowych i specjalistycznych. W ofercie znaleźć można stopy narzędziowe do pracy na zimno i na gorąco, do hartowania i obróbki cieplnej oraz do nawęglania i do azotowania.

http://www.akrostal.pl/ - 7 Mar 2014

Auto szrot: kasacja i złomowanie samochodów i innych pojazdów****

Profesjonalna kasacja i złomowanie samochodów i innych pojazdów. Nasz Auto szrot to gwarancja działania w zgodzie z środowiskiem naturalnym. Przyjmujemy wszystkie rodzaje pojazdów: spalone, zniszczone, czy rozbite, nie muszą mieć również ważnego ubezpieczenia. Płacimy od ręki gotówką!

http://www.kasacja.org/ - 8 Sie 2013

Bogner Komexim - stal narzędziowa, jakościowa****

Sprzedaż wyrobów hutniczych, głównie stali, aluminium i brązów. W ofercie szeroko zdefiniowana stal szlachetna: narzędziowa, konstrukcyjna, jakościowa, automatowa, ciągniona.

http://www.bogner-komexim.pl/ - 12 Kwi 2006

Bowim - blachy, pręty zbrojeniowe ****

W ofercie wyroby hutnicze: pręty, blachy, rury bez szwu i rury ze szwem, kształtowniki, pręty zbrojeniowe, profile zimnogięte i inne wyroby. Mamy oddziały na terenie całego kraju. Na stronie oferta, dane kontaktowe, opis firmy oraz propozycje pracy.

http://www.bowim.pl/ - 1 Gru 2005

BTH Import Stal - stal nierdzewna, wycinanie laserowe****

BTH Import Stal - szeroka oferta materiałów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Zakres usług naszej firmy obejmuje wycinanie laserowe, cięcie strumieniem wody, szlifowanie rur i profili, foliowanie blach oraz gięcie blach. Szeroki asortyment składowanych materiałów.

http://www.bth.pl/ - 26 Mar 2013

Bud-Stal - siatki zbrojeniowe, wyroby hutnicze****

Firma Bud-Stal oferuje: stal, siatki zbrojeniowe zgrzewane, stal zbrojeniowa, stal prefabrykowana, zbrojenia budowlane, konstrukcje stalowe wyroby hutnicze oraz wyroby ślusarskie.

http://www.budstal.pl/ - 16 Wrz 2005

Danstal - wyroby hutnicze****

Serwis firmy zajmującej się kompletacją dostaw wyrobów hutniczych i armatury przemysłowej. Na stronie znajdziemy możliwość współpracy online w zakresie pośrednictwa stalą.

http://www.danstal.com.pl/ - 28 Sie 2001

Euro-Top - surowce wtórne****

Zakład skupujący i sprzedający złom Euro - Top z Sulejówka zaprasza do współpracy osoby prywatne i firmy z całego województwa mazowieckiego. Proponuje rzetelne i uczciwe usługi w charakterze skupu i sprzedaży złomu i surowców wtórnych: takich jak przeróżne metale kolorowe, złom stalowy, kable oraz przewody elektryczne oraz makulaturę. W zakładzie sami przeprowadzamy segregację i przetwarzanie materiałów wtórnych, ponieważ wyposażyliśmy się w profesjonalne maszyny, a nasi fachowcy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje. Osobom, które chcą zakupić bądź sprzedać większe ilości złomu proponujemy przewóz własnymi pojazdami. Możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz przyjemną obsługę naszych specjalistów. Aby nadążyć za wymaganiami klientów stale poszerzamy swoją propozycję. Jeśli interesują Państwa szczegółowe wiadomości zapraszamy na stronę internetową albo do kontaktu telefonicznego.

http://www.skupsprzedazmetali.waw.pl/ - 17 Wrz 2013