KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > składy stali (64)

Ferrex - firma o stalowym charakterze****

Handel stala i wyrobami hutniczymi: blachy, rury, kształtowniki, konstrukcje Wynajem powierzchni składowej pod wyroby hutnicze i budowlane.

http://www.ferrex.com.pl/ - 20 Sie 2004

Firma "Investa" S.A.****

Strona zawiera cennik, ofertę oraz graficzne przedstawienie progresji firmy, która działa na rynku dystrybutorów stali. Specjalizacja w imporcie, składowaniu i dostawach wyrobów hutniczych ze stali odpornych na korozję i aluminium.

http://www.investa.gda.pl/ - 4 Lip 2002

Firma MEGASTAL s.c.****

MEGASTAL s.c. oferuje swoje wyroby hutnicze: stale oraz metale kolorowe. Dodatkowa oferta obejmuje cięcie na wymiar materiałów hutniczych pochodzących z naszej listy towarowej a także surowca powierzonego.

http://megastal.lublin.pl/ - 22 Gru 2001

METALMEX-INSTAL - zawiesia łańcuchowe i liny pasowe****

Na stronie producenta i dystrybutora znaleźć można liczne artykuły przemysłowe, w tym liny stalowe oraz zawiesia łańcuchowe i pasowe.

http://www.metalmex.pl/ - 18 Gru 2015

Nikstal skup złomu metali kolorowych surowców wtórnych Mysłowice Sosnowiec Jaworzno Katowice****

Mysłowicka firma Nikstal zajmuje się skupem złomu stalowego i metali kolorowych. Skupuje większość surowców wtórnych: złom stalowy i żeliwny, metale nieżelazne i rzadkie (aluminium, miedź, mosiądz, cynk, znal, ołów, stal nierdzewną), , a ponadto skupuje makulaturę, akumulatory i tworzywa sztuczne. Firma posiada własny transport do obsługi odpadów z terenu Mysłowic, Sosnowca, Jaworzna, Katowic a także całego woj. śląskiego.

http://www.nikstal.com.pl/ - 27 Paź 2014

PCM consulting - blachy trudnościeralne, stal Hadfielda, napawanie laserowe****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa PCM consulting, zajmującego się napawaniem laserowym. Dostarczamy również blachy trudnościeralne oraz stal - Hadfielda, Hardox, Quard, Quend.

http://www.pcmconsulting.pl/ - 23 Lut 2016

PIONIER JAWOR wkładki elastyczne sprzęgieł****

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy PIONIER Jawor. Od 1991 roku przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją wyrobów technicznych wykonanych z gumy, kauczuki oraz silikonu. Naszymi kontrahentami są klienci w kraju jak i na terenie Unii Europejskiej, pracujący w przemyśle spożywczym, stoczniowym, budownictwie, hutnictwie, górnictwie i innych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się w Jaworze, a także do zajrzenia na stronę internetowa, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje o naszej ofercie i działalności firmy PIONIER Jawor oraz dane teleadresowe.

http://www.pionier-jawor.pl/ - 9 Wrz 2016

PIR jest producent odlewniczych stopów aluminiowych****

Przedsiębiorstwo zagraniczne PIR producent stopów odlewniczych oferuje stopy aluminiowe wysokokwalifikowane. Na stronie oferta firmy, lista stałych odbiorców, proces technologiczny.

http://www.pir.com.pl/ - 8 Sie 2001

Polmet - stal dla energetyki****

Firma zajmująca się sprzedażą trudnodostępnych stali dla przemysłu. W ofercie dostępne są takie gatunki jak np.: 1.4021, 1.4104, 1.4923, 10crmo9-10, 13crmo4-5, 16mo3, 21crmov5-7, 25crmo4, 26h2mf, 30crnimo8, p250gh oraz p265gh. Firma zajmuje się również cięciem blach.

http://www.polmet.eu/ - 28 Lut 2015

Portal Stali - sprzedaż wyrobów hutniczych****

W firmie Portal Stali zajmujemy się kompleksową obróbką i sprzedażą wyrobów hutniczych. W naszej ofercie znajdują się stal czarna, nierdzewna i aluminium. Więcej informacji w naszym serwisie internetowym.

http://portalstali.pl/ - 17 Maj 2017