KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > składy stali (64)

P.P.H.U STALMAT - producent konstrukcji stalowych****

Firma specjalizuje się w produkcji zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji stalowych, w tym rur ze szwem wzdłużnym i obwodowym. P.P.H.U STALMAT oferuje również warianty z upłynnień oraz demontaży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

http://stalmat.pl/ - 20 Kwi 2018

PPUH "NARZĘDZIOWNIA KAZ-RO-NAR" Sp. z o.o.****

PPUH "NARZĘDZIOWNIA KAZ-RO-NAR" Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład grupy kapitałowej GLOBE EXPO POLSKA. Strona firmy zawiera ofertę usług, ofertę produktów, dane adresowe i dane o zarządzie.

http://www.ronar.com.pl/ - 14 Gru 2001

Rury stalowe, Rury z demontażu, Kształtowniki, Grodzice - Hossa-stal****

Strona internetowa firmy Hossa-Stal, której specjalnością są rury stalowe oraz rury z demontażu, jak również specjalistyczne kształtowniki i grodzice. Firma bierze udział w programie Rzetelna Firma.

http://www.hossa-stal.pl/ - 10 Maj 2013

Serwistal - centrum serwisowe, blachy stalowe****

Strona internetowa profesjonalnej firmy, mającej w ofercie takie wyroby, jak blacha powlekana, aluminiowa i ocynkowana. Prowadzimy też centrum serwisowe i wykonujemy cięcie stali.

http://www.serwistal.pl/ - 17 Cze 2015

Silscrap Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo przerobu złomu skup złomu ceny****

Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie to firma, której zakres działalności obejmuje obszar Warszawy oraz województwa mazowieckiego. PPZ Silscrap to firma, która od 1993 roku prosperuje w branży zajmującej się skupem oraz przerobem złomu. Firma ta zapewnia najlepsze warunki skupu złomu wsadowego, niewsadowego a także stalowego. Trudni się podobnie przerobem złomu niewsadowego na wsadowy a dzięki skutecznej i drobiazgowej selekcji otrzymuje złom wsadowy oraz niewsadowy. Działalność tej firmy opiera się na przestrzeganiu norm BHP oraz przy zachowaniu zasad ochrony środowiska. Więcej informacji o firmie i jej ofercie opublikowano na stronie:

http://silscrap.pl/ - 2 Cze 2014

Skup strzegom****

Główną usługą firmy Gucioreks jest skup złomu, makulatury oraz metali kolorowych. Firma oferuje dojazd do klienta, ważenie, cięcie oraz transport skupowanego złomu do jednego ze swoich punktów zlokalizowanego w Jaworze lub też w Strzegomiu. Skupuje sprzęt AGD, podzespoły komputerowe, części maszyn, złom stalowy, żeliwo, makulaturę. Zajmuje się również rozbiórką urządzeń oraz odzyskiwaniem z nich aluminium, miedzi i innych metali. Oferuje wysokie ceny na stojany, wirniki, silniki z pralek, rozruszniki czy też alternatory.

http://skupstrzegom.pl/ - 24 Maj 2013

Skup złomu****

Skup złomu w Wołominie - posiadamy bardzo dobrą ofertę, jesteśmy bardzo elastyczni. Dysponujemy dużym placem. Skupujemy zarówno złom metalowy jak i surowce wtórne. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Metale kolorowe, złom stalowy, makulatura, folia, butelki plastikowe to tylko niektóre z naszych specjalizacji.

http://skupzlomuwolomin.pl/ - 1 Kwi 2013

Skup złomu, złomowisko Pawłów, Bychawa, ZŁOMKING****

Poszukujesz miejsca, w którym w dobrej cenie możesz dokonać sprzedaży surowców wtórnych i metali kolorowych? Złomking to odpowiednie miejsce, stworzone dla twoich potrzeb. To właśnie tutaj w dobrej cenie możesz się pozbyć miedzi, aluminium, metali kolorowych. Prowadzimy skup w ilościach detalicznych oraz hurtowych.

http://neofirmy.net/skup-surowcow-wtornych,skup-zlomu-zlomowisko-pawlow-bychawa-zlomking,strzyzewice,lubelskie-1062.html - 23 Kwi 2016

Sow-Stal Tomasz Sowiński****

Przedsiębiorstwo Sow-Stal zajmuje się sprzedażą stali różnego typu. Dostępne są między innymi materiały o takich oznaczeniach, jak stal 1.2311, 1.2767, 18h2n2, 20h2n4a, 35hgs, 38hmj, 45hnmf, h25t oraz innych.

http://www.sow-stal.eu/ - 10 Paź 2016

Staler****

Strona internetowa firmy Staler - hurtowni stali i materiałów budowlanych. Zamieszczono tu informacje o strukturze firmy, promocjach oraz ofertę handlową.

http://www.staler.com.pl/ - 28 Kwi 2004