KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > składy stali (65)

Staler****

Strona internetowa firmy Staler - hurtowni stali i materiałów budowlanych. Zamieszczono tu informacje o strukturze firmy, promocjach oraz ofertę handlową.

http://www.staler.com.pl/ - 28 Kwi 2004

Stalprodukt Centrostal Kraków Sp. z o.o.****

Stalprodukt-Centrostal Kraków Sp. z o.o. - serwis internetowy spółki Stalprodukt S.A. będącej wiodącym krajowym dystrybutorem wyrobów hutniczych. W serwisie WWW m.in.: sieć dystrybucji, kontakty, dojazdy, aktualne promocje, dane teleadresowe, itp.

http://www.stalprodukt-centrostal.pl/ - 24 Lip 2002

TAS-MET wynajem kontenerów na śmieci - Wrocław****

Skup i sprzedaż złomu, wywóz nieczystości stałych. Oferta firmy TAS-MED z Wrocławia - wynajem kontenerów, odśnieżanie, wywóz gruzu i ziemi.

http://www.tas-met.pl/ - 7 Gru 2017

Techstal - blachy, galwanizernia, lakierowanie proszkowe. Tarnowskie Góry****

Techstal, Tarnowskie Góry. Oferujemy wyroby hutnicze - stal wysokostopowa i stal jakościowa. Pręty kwadratowe, blachy, odkuwki, pierścienie itp. W ofercie też galwanizernia i lakiernia - usługi galwanizacyjne i lakiernicze, lakierowanie proszkowe.

http://www.techstal.pl/ - 17 Sty 2006

Trójniki równoprzelotowe bezszwowe nierdzewne - Stainless Europe****

W ramach oferty naszej firmy STAINLESS EUROPE specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży wyrobów ze stali nierdzewnej. Oferujemy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży najwyższej jakości produktów dostępnych w internetowym sklepie. Jednocześnie oferujemy naszym klientom takie wyroby jak między innymi Kątowniki, Ceowniki, Płaskowniki, które dostępne są w ramach wygodnych zakupów w internetowym sklepie.

http://stainlesseurope.com/ - 3 Cze 2018

VIRGAMET Stal nierdzewna i kwasoodporna INOX****

W ofercie firmy VIRGAMET dostępne m.in. pręty nierdzewne i kwasoodporne, płaskowniki nierdzewne i kwasoodporne, Rury kwasoodporne i nierdzewne, odkuwki kwasoodporne, Blachy nierdzewne i duplex, Taśmy nierdzewne, Druty nierdzewne, kątowniki, ceowniki, teowniki i dwuteowniki nierdzewne oraz kwasoodporne.

http://virgamet.pl/ - 8 Cze 2016

Al-Wtór - Surowce wtórne, punkt skupu złomu***

Al-Wtór - Punkt skupu złomu, makulatury i surowców wtórnych.

http://www.al-wtor.xtd.pl/ - 10 Lis 2004

CDG ODLEW Bartłomiej Grusiecki***

Firma zajmująca się sprzedażą żelazostopów, elektrod grafitowych, śrutu, surówki dolewniczej, bentonitu wyrobów hutniczych.

http://www.cdg.nucleo.pl/ - 13 Sty 2004

DC Stal Sp. z o.o. Wrocław***

Marketing i handel zagraniczny materiałów hutniczych z Unii Europejskiej. Stal niestopowa, stopowa i wysokostopowa - ciągniona beznalotowo - pręty i druty. Firma dostarcza do największych firm krajowych i zagranicznych. Na stronie omówienie oferty.

http://www.dcstal.com.pl/ - 17 Sty 2006

Hurt żelaza i stali - produkcja kontenerów***

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową szerokiej oferty blach czarnych, produkcją kontenerów i pojemników na odpady oraz świadczeniem usług z zakresu gięcia i cięcia blach. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://hurtstali.w.interia.pl/ - 23 Sty 2002