KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > składy stali (62)

TAS-MET wynajem kontenerów na śmieci - Wrocław****

Skup i sprzedaż złomu, wywóz nieczystości stałych. Oferta firmy TAS-MED z Wrocławia - wynajem kontenerów, odśnieżanie, wywóz gruzu i ziemi.

http://www.tas-met.pl/ - 7 Gru 2017

Techstal - blachy, galwanizernia, lakierowanie proszkowe. Tarnowskie Góry****

Techstal, Tarnowskie Góry. Oferujemy wyroby hutnicze - stal wysokostopowa i stal jakościowa. Pręty kwadratowe, blachy, odkuwki, pierścienie itp. W ofercie też galwanizernia i lakiernia - usługi galwanizacyjne i lakiernicze, lakierowanie proszkowe.

http://www.techstal.pl/ - 17 Sty 2006

VIRGAMET Stal nierdzewna i kwasoodporna INOX****

W ofercie firmy VIRGAMET dostępne m.in. pręty nierdzewne i kwasoodporne, płaskowniki nierdzewne i kwasoodporne, Rury kwasoodporne i nierdzewne, odkuwki kwasoodporne, Blachy nierdzewne i duplex, Taśmy nierdzewne, Druty nierdzewne, kątowniki, ceowniki, teowniki i dwuteowniki nierdzewne oraz kwasoodporne.

http://virgamet.pl/ - 8 Cze 2016

Al-Wtór - Surowce wtórne, punkt skupu złomu***

Al-Wtór - Punkt skupu złomu, makulatury i surowców wtórnych.

http://www.al-wtor.xtd.pl/ - 10 Lis 2004

CDG ODLEW Bartłomiej Grusiecki***

Firma zajmująca się sprzedażą żelazostopów, elektrod grafitowych, śrutu, surówki dolewniczej, bentonitu wyrobów hutniczych.

http://www.cdg.nucleo.pl/ - 13 Sty 2004

DC Stal Sp. z o.o. Wrocław***

Marketing i handel zagraniczny materiałów hutniczych z Unii Europejskiej. Stal niestopowa, stopowa i wysokostopowa - ciągniona beznalotowo - pręty i druty. Firma dostarcza do największych firm krajowych i zagranicznych. Na stronie omówienie oferty.

http://www.dcstal.com.pl/ - 17 Sty 2006

Hurt żelaza i stali - produkcja kontenerów***

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową szerokiej oferty blach czarnych, produkcją kontenerów i pojemników na odpady oraz świadczeniem usług z zakresu gięcia i cięcia blach. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://hurtstali.w.interia.pl/ - 23 Sty 2002

Hurt żelaza i stali. Warszawa, Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Tarnów***

Na tej stronie można znaleźć ofertę handlowo - usługową oraz produkcyjną firmy JARECKI, która zajmuje się hurtem żelaza i stali oraz produkcją kontenerów i pojemników na odpady komunalne i przemysłowe.

http://www.jarecki.pl/ - 17 Sty 2006

MANEX***

Strona, na której umieszczono ofertę firmy zajmującej się dystrybucją artykułów stalowych. W ofercie firmy także artykuły do budowy dachów.

http://www.manex.pl/ - 23 Kwi 2002

Metal Wiem. Gdynia, Puck, Wejherowo***

Strona firmy oferującej materiały hutnicze. Znajdziemy tutaj historię firmy, dane teleadresowe, opis produktów i cennik.

http://www.metal-wiem.com.pl/ - 17 Sty 2006