KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > składy stali (63)

Metal Wiem. Gdynia, Puck, Wejherowo***

Strona firmy oferującej materiały hutnicze. Znajdziemy tutaj historię firmy, dane teleadresowe, opis produktów i cennik.

http://www.metal-wiem.com.pl/ - 17 Sty 2006

NOVA TRADING S.C.***

Nova Trading to największy skład stali nierdzewnej w Polsce. Oferujemy blachy gorąco i zimnowalcowane, rury, profile, pręty i armaturę oraz usługi m.in. szlifowanie i polerowanie rur i prętów.

http://www.nova-trading.com.pl/ - 12 Lip 2000

Omega - Wyroby hutnicze S.Rychter M.Twardzicki. Świdnica***

Firma oferuje do sprzedaży wyroby: Huty Katowice, Huty Pokój, Huty Batory, Huty Częstochowa, Huty im. Sendzimira, Huty Królewskiej oraz blachy, rury i pręty kwasoodporne po cenach producenta. Grodzice, blachy, płaskowniki, ceowniki, teowniki, rury to jedne z produktów, które znajdują się na liście towarów w ciągłej sprzedaży.

http://www.omega.swidnica.pl/ - 18 Sty 2006

Polska Unia Dystrybutorów Stali- stale nierdzewne***

Serwis internetowy Polskiej Unii Dystrybutorów Stali działającej od 1999 roku w ramach której w 2002 roku powstała Komisja SONK (Stali Odpornych Na Korozję) zrzeszająca najważniejsze firmy dystrybucyjne stali nierdzewnych w Polsce.

http://www.stalenierdzewne.pl/ - 12 Sty 2012

P.U.H. "Złom MAK" Jerzy Kumor - Skup i sprzedaż złomu. MYSZKÓW***

Pozyskiwanie, skup, przerób i sprzedaż złomu. Prasowanie i cięcie złomu do wymiarów wsadowych wymaganych przez huty. Rozliczenia gotówkowe.

http://zlom.kumor.pl/ - 14 Lip 2005

Rentrans - stal nierdzewna***

Specjalnością firmy jest stal nierdzewna i kwasoodporna. W ofercie również armatura - nierdzewna i spożywcza i stal szlachetna. Firma świadczy również usługi transportowe i jest przedstawicielem firmy Alfa Laval. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.rentrans-stal.pl/ - 18 Wrz 2003

Skład Materiałów Budowlanych***

Skład Materiałów Budowlanych oferuje w ciągłej sprzedaży szeroki asortymenrt stali, stolarki budowlanej, materiałów izolacyjnych i innych.

http://klub.chip.pl/pawel11/ - 21 Lis 2000

WERTEKS - Wyroby Hutnicze. Tarnów, Wojnicz***

Oficjalna strona firmy WERTEKS w Tarnowie, prowadzącej działalność handlową wyrobami hutniczymi na terenie własnej bazy w Tarnowie oraz w Wojniczu.

http://www.werteks.com.pl/ - 18 Sty 2006

Wistal, Wyroby Hutnicze***

Firma Wistal oferuje w ciągłej sprzedaży wyroby hutnicze.

http://www.wistal.com.pl/ - 29 Lis 2004

WYROBY HUTNICZE, rury, blachy, kształtowniki, pręty żebrowane***

Mamy zaszczyt przedstawić naszą ofertę. F.H. Stal-Met zajmuje się handlem wyrobami hutniczymi. Staramy się realizować zlecenia zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, służąc wieloletnim doświadczeniem w tej branży oraz fachowym doradztwem. Naszymi odbiorcami są firmy z branży wytwórców przewodów rurowych, konstrukcji stalowych, kotłów i innych metalowych.

http://www.stalmet.katowice.pl/ - 11 Kwi 2011