KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (239)

Ślusarz: awaryjne otwieranie samochodów, wymiana, montaż zamków Warszawa, mazowieckie*****

Ślusarz i Pogotowie Zamkowe Cezar Warszawa, woj. mazowieckie - czynne 24h/7dni. Firma świadczy usługi ślusarskie, awaryjne otwieranie samochodów, dorabianie kluczy do mieszkań, naprawy powłamaniowe, awaryjne otwieranie zamków i sejfów, montaż zamków, serwis i wymiana zamków - zamki Gerda. Profesjonalne usługi ślusarskie Warszawa woj. mazowieckie.

http://www.pogotowiezamkowe.pl/ - 9 Kwi 2017

A plus A****

Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne rozwiązania obejmujące drzwi automatyczne oraz konstrukcje aluminiowe. Oprócz tego A plus A oferuje ślusarkę przeciwpożarową, obejmującą produkcję komponentów, ich transport i montaż.

http://www.aplusa.com.pl/ - 24 Paź 2018

ABC ZABEZPIECZEŃ zamek do drzwi****

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy, która pomoże Ci w przypadku zgubienia kluczy do mieszkania czy zatrzaśnięcia kluczyków od samochodu, wybierz usługi pogotowia zamkowego we Wrocławiu. Nasi dobrze przeszkoleni pracownicy są do dyspozycji klientów o każdej porze dnia oraz nocy, dzięki temu mogą błyskawicznie dojechać w przypadku nagłego uszkodzenia. Zajmujemy się bezinwazyjnym otwieraniem aut w razie zgubienia albo zatrzaśnięcia kluczyków. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, jakie poradzą sobie z wszelkim rodzajem zamka. Możesz też zgłosić się do nas w przypadku ciężko zamykających się drzwi od mieszkania. Dowiedz się szczegółów na witrynie internetowej.

http://pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/ - 20 Maj 2014

Akcesoria do łodzi****

Zakład Ślusarski Rzodkiewicz Wiesław z siedzibą w Augustowie (województwo podlaskie) powinien zainteresować przede wszystkim tych, którzy szukają firmy oferującej okucia ze stali kwasoodpornej. Jeżeli zatem mówimy o okuciach do żaglówek, łódek czy motorówek, zapraszamy do kontaktu. Ponadto w naszym zakładzie są świadczone kompleksowe usługi ślusarskie. Wszystko o zakładzie można znaleźć na stronie.

http://www.okuciadolodek.pl/ - 6 Paź 2016

Alsa zakład mechaniki maszyn Gliwice Śląsk****

Części do maszyn i urządzeń. Hamulce sprzegła i haki do suwnic. Remonty u Klienta, ustawienia zbieżności kół suwnicy.

http://www.alsa.net.pl/ - 20 Lip 2006

ASCO Co. Ltd. sp. z .o.o.****

Firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie obróbki blach - m.in.cięcie laserowe (wycinarka laserowa paląca blachy do 20 mm), gięcie, spawanie. Firma zajmuje się produkcją części do maszyn rolniczych, konstrukcji ze stali jakościowych, części dla przemysłu spożywczego, elektrotechnicznego i motoryzacyjnego.

http://www.asco.net.pl/ - 19 Lip 2006

ATS****

Witryna hurtowni stali ATS oferującej pełny asortyment wyrobów hutniczych zarówno producentów krajowych jak i zagranicznych. Na stronie można zapoznać się z bogatą ofertą firmy.

http://www.ats.torun.com.pl/ - 28 Sie 2001

Awaryjne Otwieranie Aut Gorzów Wlkp.****

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów w Gorzowie Wlkp. Potrafimy otworzyć zamki wszystkich marek i wszystkich roczników. Jesteśmy grupą wyspecjalizowanych ślusarzy zajmujących się otwieraniem aut w Gorzowie. Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, ponieważ pragniemy być zawsze gotowi aby pomóc naszym klientom. Awaryjnym otwieraniem samochodów zajmujemy się już od kilku lat, posiadamy bogate doświadczenie.

http://www.otwieranieaut24h.eu/ - 14 Kwi 2016

Awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów, ślusarstwo, wymiana zamków WG Service****

Firma świadczy usługi awaryjnego otwierania zamków. Z myślą o naszych Klientach pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. WG Service - Z nami każdy klient może czuć się bezpiecznie. . Zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku - to nie problem - zadzwoń do nas (600 600 235). Otwieranie aut, zamków, mieszkań, domów, pogotowie zamkowe. Zatrzasnąłeś drzwi? Zgubiłeś klucz? to nie problem zadzwoń (600 600 235). - pomoc całodobowa - gwarancja jakości - konkurencyjne ceny - szybka reakcja. Działamy na terenie Śląska i Małopolski.

http://awaryjneotwieranie24.pl/ - 4 Sie 2014

Awaryjne otwieranie samochodów - pomoc ślusarska****

Kupiłeś mieszkanie na Śląsku i chcesz wymienić zamki na nowe? Z naszą firmą zrobisz to maksymalnie szybko i profesjonalnie. Dojeżdżamy do klientów nie tylko montując, ale również i dowożąc sprzedawane przez nas zamki. Zyskujesz zatem stuprocentową pewność bezpieczeństwa i wiesz, że tylko Ty otrzymujesz od nas komplet kluczy dla Twojego domu!

http://www.pogotowie-zamkowe-katowice.pl/ - 24 Maj 2018