KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (237)

Wodne place zabaw - Atis Jasienica****

Najistotniejszym punktem wodnych placów zabaw, parków lub aquaparków są fontanny, wodne atrakcje takie jak: gejzery, armatki wodne, tunele, grzybki, kwiatki i parasole. Firma Atis Jasienica wytwarza doskonałej klasy stalowe elementy za pomocą gięcia rur i profili, które w efekcie tworzą unikalne formy imponujące swoją praktycznością przede wszystkim dzieciom. Atis dysponuje w swojej propozycji dziesiątki różnorodnych wodnych zabawek aktywujące osoby odwiedzające aquaparki, dzięki którym wspólne rodzinne chwile na basenie będą niezapomniane. Większość zabawek jest interaktywnych i posiada specjalne aktywatory, co uatrakcyjnia zabawę.

http://atis-jasienica.pl/ - 12 Sie 2015

Wymiana i naprawa zamka, dorabianie kluczy Warszawa, mokotów****

Pogotowie Zamkowe - Kluczyk Warszawa. Główna specjalizacja firmy to dorabianie kluczy i zamki samochodowe - wymiana zamka i naprawa zamka w samochodzie. Na stronie oferta i dane kontaktowe - naprawa stacyjki, dorabianie kluczy samochodowych Warszawa, Mokotów i okolice.

http://www.autokluczyk.eu/ - 2 Paź 2015

Zakład Hutniczo-Ślusarski****

Na stronie oferta firmy, związana ze sprzedażą wyrobów hutniczych, wykonywaniem prac ślusarsko-spawalniczych, przepalaniem blach i złomu, remontami maszyn i urządzeń przemysłowych. Na stronie znjduje sie oferta firmy,uslugi oraz kontakt.

http://www.gkw.pub.pl/ - 27 Lis 2001

Zakład Mechaniczny „Precyzja” Sp. z o.o. Czchów****

Nasz Zakład Mechaniczny istnieje na rynku od 1988 roku. Jest kontynuatorem rodzinnych tradycji rzemieślniczych, które sięgają lat 50-tych. Zakład swoim wyposażeniem i rodzajem produkcji wyszedł poza tradycyjne wyobrażenie o tym co wykonywało się w ślusarstwie. Nazwa jest przede wszystkim wyrazem szacunku dla przeszłości i tradycji. W zakładce oferta przedstawiamy Państwu nasze wyroby szczególnie polecamy: rozdrabniacze rębaki do gałęzi, wciągarki budowlane, przekładnie. Jesteśmy zainteresowanie kooperacją w zakresie obróbki skrawaniem na maszynach cnc oraz konwencjonalnych. Zakład nasz kooperuje z innymi firmami zwiększając przez to swoje możliwości produkcyjne i technologiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.zmprecyzja.pl/ - 22 Wrz 2010

Zakład Ślusarski Jan Pieronkiewicz - bramy, schody, kraty, płoty, parkany****

Na stronie prezentacja przykładowych realizacji wraz ze zdjęciami.

http://www.pieronkiewicz.gniezno.pl/ - 15 Kwi 2004

Zakład Usług Motoryzacyjnych Sp z o.o.****

ZUM Sp. z o.o. jest profesjonalnym producentem gaźników do samochodów osobowych i dostawczych. Firma produkuje także osprzęt pneumatyczny oraz wykonuje usługi na zaawansowanych technicznie automatach tokarskich. Na stronie można się zapoznać z ofertą i firmą.

http://www.zum.lodz.pl/ - 28 Paź 2001

ZAMP - Śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe****

Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. to jedna z wiodących firm, specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce metali. Oferujemy śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe, ślusarstwo, obróbkę metali.

http://zamp.biz/ - 13 Wrz 2017

Zapory przeciwopowodziowe i ślusarka aluminiowa Profal.****

Od 1996r zajmujemy się ślusarką aluminiową. Przede wszystkim charakteryzujemy się profesjonalna kadrą oraz wysoką jakością wykonania produktów. Od niedawna zajmujemy się także montażem zapór przeciwpowodziowych.

http://zapory.com.pl/ - 23 Lip 2009

ADAM I MARCIN LYCZEK***

Firma zajmująca sie wszelkimi usługami ślusarskimi. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, jej ofercie produktów i usług.

http://uslugi_slusarskie.w.interia.pl/ - 29 Lip 2002

Alhena zakład mechaniczny***

Zakład oferuje wyroby z metalu: cięcie, gięcie, tłoczenie, wycinanie otworów, walcowanie, spawanie, alhena, obróbka skrawaniem, spajanie, produkcja części maszyn, obróbka plastyczna blach, obróbka wiórowa, prace ślusarskie, konstrukcje stalowe, zakład mechaniczny. Na stronie oferta oraz referencje.

http://www.alhena.wroclaw.pl/ - 12 Lip 2002