KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (233)

Zakład Ślusarski Jan Pieronkiewicz - bramy, schody, kraty, płoty, parkany****

Na stronie prezentacja przykładowych realizacji wraz ze zdjęciami.

http://www.pieronkiewicz.gniezno.pl/ - 15 Kwi 2004

Zakład Usług Motoryzacyjnych Sp z o.o.****

ZUM Sp. z o.o. jest profesjonalnym producentem gaźników do samochodów osobowych i dostawczych. Firma produkuje także osprzęt pneumatyczny oraz wykonuje usługi na zaawansowanych technicznie automatach tokarskich. Na stronie można się zapoznać z ofertą i firmą.

http://www.zum.lodz.pl/ - 28 Paź 2001

ZAMP - Śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe****

Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. to jedna z wiodących firm, specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce metali. Oferujemy śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe, ślusarstwo, obróbkę metali.

http://zamp.biz/ - 13 Wrz 2017

Zapory przeciwopowodziowe i ślusarka aluminiowa Profal.****

Od 1996r zajmujemy się ślusarką aluminiową. Przede wszystkim charakteryzujemy się profesjonalna kadrą oraz wysoką jakością wykonania produktów. Od niedawna zajmujemy się także montażem zapór przeciwpowodziowych.

http://zapory.com.pl/ - 23 Lip 2009

ADAM I MARCIN LYCZEK***

Firma zajmująca sie wszelkimi usługami ślusarskimi. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, jej ofercie produktów i usług.

http://uslugi_slusarskie.w.interia.pl/ - 29 Lip 2002

Alhena zakład mechaniczny***

Zakład oferuje wyroby z metalu: cięcie, gięcie, tłoczenie, wycinanie otworów, walcowanie, spawanie, alhena, obróbka skrawaniem, spajanie, produkcja części maszyn, obróbka plastyczna blach, obróbka wiórowa, prace ślusarskie, konstrukcje stalowe, zakład mechaniczny. Na stronie oferta oraz referencje.

http://www.alhena.wroclaw.pl/ - 12 Lip 2002

ALMOT - frezarstwo, odlewy z aluminium i inne.***

Firma usługowo produkcyjna istnieje od 1986 r. Zajmuje się odlewaniem aluminium i wykonaniem form, ogrodzeniami, obróbką skrawaniem. Więcej informacji na temat oferty oraz zdjęcia znaleźć można na stronie.

http://www.kokila.com.pl/ - 3 Paź 2002

Andrzej Kurowski - zakład ślusarski, ślusarz***

Zakład ślusarski oferuje duży wybór gałek, klamek drzwiowych i okiennych w różnych opcjach kolorystycznych, a także okucia budowlane.

http://www.kurowski.net.pl/ - 21 Sie 2003

Anmar - toczenie, frezowanie, spawanie, obróbka mechaniczna skrawaniem***

Firma zajmuje się frezowaniem, toczeniem, wierceniem, szlifowaniem, jednym słowem obróbką skrawaniem metali. Wykonuje również na zamówienie niewielkie konstrukcje stalowe i nieodlewane korpusy maszyn. Na stronie znajdziecie informacje o firmie i usługach.

http://www.anmar.prx.pl/ - 9 Wrz 2002

Apartprojekt - ogrodzenia, bramy, balustrady - kowalstwo***

Płoty ze stali , kute za bardzo przystępną cenę. Prezentacja gotowych wzorów: ogrodzenia, bramy, balustrady, przęsła wraz z cenami. Produkcja, komputerowe projektowanie ogrodzeń, bram, balustrad.

http://apartprojekt.com/ - 5 Lip 2005