KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (228)

Conti Rzeszów - Spawanie Aluminium, Tytanu, Inconel, Obróbka Metali Skrawaniem****

Świadczymy na miejscu usługi w zakresie szlifowania płaszczyzn, wiercenia i gwintowania detali, rolowania blach. Obróbka aluminium, inconel, tytanu, stali żaroodpornej. Produkcja śrub tytanowych, nakrętek, śrub, podkładek, gwintów calowych i metrycznych. Dorabianie części i detali do maszyn i urządzeń na podstawie rysunku technicznego lub projektu.

http://www.conti.rzeszow.pl/ - 19 Paź 2015

DOMAX- producent łączników do drewna. Gdynia****

DOMAX, oferujemy : złącza, łączniki, mocowania, okucia budowlane, zawiasy, zasuwy, rygle, kątowniki, złącza konstrukcyjne, złącza ciesielskie, blachy, blaszki, konstrukcje dachowe, wieszaki, krokwie.

http://www.domax.com.pl/ - 12 Sty 2006

Elewacje, fasady, obróbki blacharskie, obróbka, spawanie aluminium, wpusty dachowe****

Pohl - firma ściśle związana z wyrażeniami jak: elewacje, fasady, obróbki blacharskie, obróbka, spawanie aluminium, wpusty dachowe.

http://www.pohlnet.pl/ - 2 Lip 2009

Extremum - balustrady nierdzewne , schody , konstrukcje schodów****

Extremum - produkujemy wysokiej klasy ekskluzywne balustrady nierdzewne łączone z drewnem i szkłem.Nasza oferta obejmuje również konstrukcje schodów stalowych z drewnianymi stopniami.

http://www.extremum.pl/balustrady-nierdzewne/ - 15 Paź 2012

FACHDAR frezowanie elementów wielkogabarytowych Wolsztyn****

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się FACHDAR, której siedziba znajduje się w Wolsztynie. Jesteśmy powstałym w 2002 roku przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się mechaniką maszyn, utrzymaniem maszyn i urządzeń w ruchu, wynajmem podnośników a także świadczymy inne usługi takie jak cięcie i gięcie blach lub rur, spawanie aluminium i blach KO, obróbka skrawaniem czy instalacja maszyn i urządzeń w halach. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i doskonale przystosowanymi urządzeniami. Zapewniamy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

http://fachdar.pl/ - 25 Lis 2016

Firma MILAN Bogdan Mikołajczyk****

Producent ogrodzeń, bram, balustrad, krat okiennych, schodów Budowa nowych obiektów mieszkalnych , przemysłowych , specjalistycznych , rolniczych. Remonty w pełnym zakresie robót.Dostawa i montaż stolarki budowlanej. Wynajem sprzętu budowlanego i rusztowań elewacyjnych.

http://www.firma-milan.pl/ - 13 Lut 2007

Gawrońscy Sp. z o.o.****

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń do przemysłu spożywczego. Priorytetem są wieże parzelnicze wraz ze stacją załadunkową. Produkujemy również kołnierze ze stali kwasoodpornej i węglowej w/g wszystkich norm oraz w/g rynków do średnicy 1850mm.

http://www.gawronscy.com.pl/ - 2 Wrz 2009

Gelg- plastyczna obróbka metalu****

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy Gelg. Znajdą w niej Państwo takie usługi jak: tłoczenie do 500 ton, spawanie, cięcie laserem czy też przygotowanie powierzchni blach. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz korzystne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

http://gelg.pl/ - 9 Lip 2012

Gieciewalcowanie.pl - USM Marcin Zglinicki****

Gieciewalcowanie.pl to profesjonalny zakład obróbki metalu w technologii CNC (Computerized Numerical Control). Naszym partnerom i klientom oferujemy szereg usług związanych z precyzyjną obróbką metali - plastyczną, mechaniczną lub skrawaniem. Z wysoką dbałością o detale dokonujemy cięcia, gięcia oraz walcowania zarówno blach aluminiowych, jak i tych ze stali zwykłej czy nierdzewnej. Doświadczona grupa specjalistów, oraz zaawansowane narzędzia są nie tylko gwarancją jakości oferowanej obróbki, ale także wysokiej efektywności kosztowej. Wielość i stopień skomplikowania zrealizowanych projektów pozwalają nam z pełną odpowiedzialnością podejmować się zarówno produkcji elementów powtarzalnych, jak i indywidualnych zamówień o trudnych w praktyce odkształceniach. W zależności od potrzeb i wygody naszych klientów obróbce poddajemy materiał własny, lub dostarczony przez klienta. Zapraszamy do obszernej, firmowej galerii zdjęć z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

http://gieciewalcowanie.pl/ - 23 Kwi 2016

Inter Bud****

Strona przedsiębiorstwa oferującego usługi w zakresie produkcji budowlano montażowej oraz wyrabiania materiałów ślusarskich.

http://www.budownictwo-pw.mtl.pl/projekty/mini/interbud/ - 11 Maj 2001