KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (228)

JACEK SZLINGIERT wymiana zamków Szczecin****

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę zakładu ślusarskiego Jana Szlingierta. Znajdujemy się w Szczecinie, a działalność w branży prowadzimy od 1956 roku. Jesteśmy doświadczonym i profesjonalnym przedsiębiorstwem oferującym szeroki zakres usług najwyższej jakości. Można nam zlecić awaryjne otwieranie zamków, dorabianie kluczy, montaż systemów Master Key, naprawę, wymianę i montaż każdego rodzaju zamków. Oferujemy korzystne warunki współpracy, szybką realizację zleceń i konkurencyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

http://slusarz-szczecin.pl/ - 24 Lis 2016

Juco - narzędzia ręczne - produkcja****

Firma produkuje narzędzia ręczne - szczypce, młotki, siekiery, przecinaki, łomy, kilofy, łopaty oraz narzędzia na indywidualne zamówienie klienta.

http://www.juco.com.pl/ - 22 Gru 2003

Klucze mieszkaniowe, samochodowe i do sejfów, ujednolicanie wkładek****

Komputerowe dorabianie kluczy - klucze mieszkaniowe, klucze samochodowe i klucze do sejfów. W ofercie też ujednolicanie wkładek, dorabianie kluczy zastrzeżonych, dorabianie kluczy z kodu i naprawa zamków samochodowych. Skorzystaj - dorabianie kluczy Warszawa Wola.

http://www.klucze-warszawa.pl/ - 14 Lis 2012

Konstrukcje Stalowe Nierdzewne****

Balustrady, ogrodzenia, zadaszenia z poliwęglanu, orurowania ozdobne do samochodów terenowych, dostawczych...itp. Wystrój wnętrz, indywidualne, nietypowe zamówienia...Oraz wszelkiego typu konstrukcje ze stali, stali nierdzewnej i materiałów kolorowych...

http://www.ksn.za.pl/ - 10 Sie 2005

Kotlycoslawkow.pl - zakład ślusarski****

W naszym zakładzie ślusarskim zajmujemy się produkcją kotłów zasypowych. Proponujemy również rozwiązania stalowe, wraz z ich serwisowaniem.

http://www.kotlycoslawkow.pl/ - 31 Lip 2017

Kowalstwo Polskie****

Na stronie znajdziesz informacje poświęcone kowalstwu, prezentacje, wzory, materiały...

http://www.kowalstwopolskie.pl/ - 4 Lut 2002

KRAMET producent obrabiarek do cięcia****

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KRAMET. Siedziba tego założonego w 1980 roku przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie, a główną dziedziną jego działalności jest branża metalowa. Specjalizujemy się w konstruowaniu oraz produkcji przecinarek taśmowych do metalu i tworzyw termoplastycznych, przecinarek taśmowych, linii wiercąco-tnących, podajników, transporterów i linii technologicznych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny a na nasze produkty udzielamy gwarancji. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą bądź chcieliby się dowiedzieć więcej o ofercie, wystarczy wejść na witrynę internetową.

http://www.kramet.net/ - 15 Lis 2016

Masterkey, grawerowanie laserem, dorabianie kluczy – Warszawa – Polkey****

Firma Polkey z Warszawy posiada w swojej ofercie klucze wykorzystujące rozwiązanie techniczne Masterkey, dzięki któremu jeden klucz może otwierać wiele zamków. Szef może np. mieć klucz otwierający wszystkie zamki, natomiast kierownik działu, tylko zamki od pokojów swoich podwładnych. Zwykły pracownik zaś, może otwierać tylko swój pokój i drzwi wejściowe. Możliwości konfiguracji z wykorzystaniem Masterkey jest znacznie więcej. W ofercie firmy znajduje się także grawerowanie laserem oraz dorabianie kluczy, a nawet szewc. Warszawa, Hipermarket TESCO ul. Połczyńska.

http://www.polkey.pl/ - 12 Gru 2012

Metazet – wyposażenie szklarni, cięcie laserem, konstrukcje****

Metazet jest polskim producentem wyposażenia szklarni, konstrukcji stalowych, systemów ogrodzeniowych. W swojej ofercie mamy również szeroką gamę usług związanych z obróbką metalu takich, jak: spawanie, cięcie laserem, gięcie blach i drutu metodą CNC, itp.

http://www.metazet.com.pl/index.php?m=1&p=5/ - 22 Sie 2014

MIRM-AL Sp. z o.o. Firma inżyniersko-wykonawcza****

Celem działalności spółki jest wykonawstwo i montaż pełnej gamy konstrukcji aluminiowych od ślusarki po fasady aluminiowo szklane oraz konstrukcji stalowych czarnych i nierdzewnych.

http://www.mirmal.pl/ - 4 Kwi 2007