KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (239)

Firma MILAN Bogdan Mikołajczyk****

Producent ogrodzeń, bram, balustrad, krat okiennych, schodów Budowa nowych obiektów mieszkalnych , przemysłowych , specjalistycznych , rolniczych. Remonty w pełnym zakresie robót.Dostawa i montaż stolarki budowlanej. Wynajem sprzętu budowlanego i rusztowań elewacyjnych.

http://www.firma-milan.pl/ - 13 Lut 2007

Gawrońscy Sp. z o.o.****

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń do przemysłu spożywczego. Priorytetem są wieże parzelnicze wraz ze stacją załadunkową. Produkujemy również kołnierze ze stali kwasoodpornej i węglowej w/g wszystkich norm oraz w/g rynków do średnicy 1850mm.

http://www.gawronscy.com.pl/ - 2 Wrz 2009

Gelg- plastyczna obróbka metalu****

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy Gelg. Znajdą w niej Państwo takie usługi jak: tłoczenie do 500 ton, spawanie, cięcie laserem czy też przygotowanie powierzchni blach. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz korzystne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

http://gelg.pl/ - 9 Lip 2012

Gieciewalcowanie.pl - USM Marcin Zglinicki****

Gieciewalcowanie.pl to profesjonalny zakład obróbki metalu w technologii CNC (Computerized Numerical Control). Naszym partnerom i klientom oferujemy szereg usług związanych z precyzyjną obróbką metali - plastyczną, mechaniczną lub skrawaniem. Z wysoką dbałością o detale dokonujemy cięcia, gięcia oraz walcowania zarówno blach aluminiowych, jak i tych ze stali zwykłej czy nierdzewnej. Doświadczona grupa specjalistów, oraz zaawansowane narzędzia są nie tylko gwarancją jakości oferowanej obróbki, ale także wysokiej efektywności kosztowej. Wielość i stopień skomplikowania zrealizowanych projektów pozwalają nam z pełną odpowiedzialnością podejmować się zarówno produkcji elementów powtarzalnych, jak i indywidualnych zamówień o trudnych w praktyce odkształceniach. W zależności od potrzeb i wygody naszych klientów obróbce poddajemy materiał własny, lub dostarczony przez klienta. Zapraszamy do obszernej, firmowej galerii zdjęć z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

http://gieciewalcowanie.pl/ - 23 Kwi 2016

Inter Bud****

Strona przedsiębiorstwa oferującego usługi w zakresie produkcji budowlano montażowej oraz wyrabiania materiałów ślusarskich.

http://www.budownictwo-pw.mtl.pl/projekty/mini/interbud/ - 11 Maj 2001

JACEK SZLINGIERT wymiana zamków Szczecin****

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę zakładu ślusarskiego Jana Szlingierta. Znajdujemy się w Szczecinie, a działalność w branży prowadzimy od 1956 roku. Jesteśmy doświadczonym i profesjonalnym przedsiębiorstwem oferującym szeroki zakres usług najwyższej jakości. Można nam zlecić awaryjne otwieranie zamków, dorabianie kluczy, montaż systemów Master Key, naprawę, wymianę i montaż każdego rodzaju zamków. Oferujemy korzystne warunki współpracy, szybką realizację zleceń i konkurencyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

http://slusarz-szczecin.pl/ - 24 Lis 2016

Juco - narzędzia ręczne - produkcja****

Firma produkuje narzędzia ręczne - szczypce, młotki, siekiery, przecinaki, łomy, kilofy, łopaty oraz narzędzia na indywidualne zamówienie klienta.

http://www.juco.com.pl/ - 22 Gru 2003

Klucze mieszkaniowe, samochodowe i do sejfów, ujednolicanie wkładek****

Komputerowe dorabianie kluczy - klucze mieszkaniowe, klucze samochodowe i klucze do sejfów. W ofercie też ujednolicanie wkładek, dorabianie kluczy zastrzeżonych, dorabianie kluczy z kodu i naprawa zamków samochodowych. Skorzystaj - dorabianie kluczy Warszawa Wola.

http://www.klucze-warszawa.pl/ - 14 Lis 2012

Konstrukcje Stalowe Nierdzewne****

Balustrady, ogrodzenia, zadaszenia z poliwęglanu, orurowania ozdobne do samochodów terenowych, dostawczych...itp. Wystrój wnętrz, indywidualne, nietypowe zamówienia...Oraz wszelkiego typu konstrukcje ze stali, stali nierdzewnej i materiałów kolorowych...

http://www.ksn.za.pl/ - 10 Sie 2005

Kotlycoslawkow.pl - zakład ślusarski****

W naszym zakładzie ślusarskim zajmujemy się produkcją kotłów zasypowych. Proponujemy również rozwiązania stalowe, wraz z ich serwisowaniem.

http://www.kotlycoslawkow.pl/ - 31 Lip 2017