KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (231)

Metazet – wyposażenie szklarni, cięcie laserem, konstrukcje****

Metazet jest polskim producentem wyposażenia szklarni, konstrukcji stalowych, systemów ogrodzeniowych. W swojej ofercie mamy również szeroką gamę usług związanych z obróbką metalu takich, jak: spawanie, cięcie laserem, gięcie blach i drutu metodą CNC, itp.

http://www.metazet.com.pl/index.php?m=1&p=5/ - 22 Sie 2014

MIRM-AL Sp. z o.o. Firma inżyniersko-wykonawcza****

Celem działalności spółki jest wykonawstwo i montaż pełnej gamy konstrukcji aluminiowych od ślusarki po fasady aluminiowo szklane oraz konstrukcji stalowych czarnych i nierdzewnych.

http://www.mirmal.pl/ - 4 Kwi 2007

Montaż - okna, drzwi antywłamaniowe Warszawa, mazowieckie****

ATW Securex - dorabianie kluczy, montaż drzwi i serwis zamków. Pogotowie zamkowe oferuje awaryjne otwieranie zamków i drzwi. W ofercie też drzwi wejściowe, drzwi antywłamaniowe i okna - Warszawa. Pogotowie zamkowe zaprasza - okna i drzwi Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.atwsecurex.pl/ - 9 Mar 2011

Naprawa stacyjki, wymiana zamka - zgubione kluczyki****

Kluczyk Pogotowie Zamkowe Warszawa - mokotów, wola, ochota. Specjalizacja to dorabianie kluczy, auto zamki i stacyjki samochodowe. Jeśli twoim problemem są zgubione kluczyki do auta to skontaktuj się z nami - wymiana zamka, naprawa stacyjki w samochodzie.

http://www.auto-zamki.com.pl/ - 29 Mar 2012

Obróbka skrawaniem cnc, cięcie wodą, gięcie blach, ślusarstwo - Gdańsk, Gdynia****

Precyzja - Reda, Gdynia, Gdańsk. Specjalizacja to obróbka plastyczna blach, cięcie wodą, obróbka skrawaniem cnc, wykrawanie blach, spawanie i zgrzewanie, gięcie blach, laserowe cięcie stali węglowej, nierdzewnej i alu. Obróbka skrawaniem i tłoczenie blach - Gdynia, Gdańsk, trójmiasto, woj. pomorskie.

http://www.precyzja.combiz.pl/ - 19 Paź 2015

Ogrodzenia, Bramy, Siatki ogrodzeniowe, Kotły C.O. Produkcja i Montaż u Klienta.****

Dostarczamy wyroby własnej produkcji - balustrady, bramy, ogrodzenia, siatki i kotły oraz świadczymy usługi ślusarskie. Obszarem działalności jest województwo pomorskie. W szczególności Trójmiasto - Gdynia, Sopot i Gdańsk, a także miejscowości Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Władysławowo, Kościerzyna, Kartuzy, Żukowo, Sierakowice, Starogard Gdański, Chojnice.

http://metalpol.pl/ - 2 Kwi 2015

Oli CENTRUM TECHNIK ENERGOOSZCZĘDNYCH****

Producent okien, drzwi, konstrukcji stalowych (także ognioodpornych), fasad,witryn,świetlików,pasm świetlnych,klap dymowych,różnego rodzaju konstrukcji przestrzennych z PCV i aluminium. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.oli.pl/ - 2 Sty 2002

Orzeł - Obudowy do wykopów****

Strona informacyjna Zakładu produkcji i usług ślusarskich "Orzeł" w Imielnie. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.orzel.imielin.com.pl/ - 21 Gru 2001

PA-CO. Międzychód****

Witryna internetowa Przedsiębiorstwa Wielobranżowego PA-CO zajmującej się kowalstwem artystycznym. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje oraz zakres usług. Ponadto galeria zdjęć przedstawiająca produkty firmy.

http://www.paco.cil.pl/ - 10 Sty 2006

Pk-inox.pl producent balustrad, bram i ogrodzeń****

Firma wykonuje balustrady nierdzewne kwasoodporne z szybą oraz ogrodzenia i bramy spawane na wymiar, wraz z usługą montażu. Nowoczesne systemy automatyki bramowej oraz systemy ogrodzeń przemysłowych z paneli i siatki.

http://www.pk-inox.pl/ - 15 Gru 2016