KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (239)

Kowalstwo Polskie****

Na stronie znajdziesz informacje poświęcone kowalstwu, prezentacje, wzory, materiały...

http://www.kowalstwopolskie.pl/ - 4 Lut 2002

KRAMET producent obrabiarek do cięcia****

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KRAMET. Siedziba tego założonego w 1980 roku przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie, a główną dziedziną jego działalności jest branża metalowa. Specjalizujemy się w konstruowaniu oraz produkcji przecinarek taśmowych do metalu i tworzyw termoplastycznych, przecinarek taśmowych, linii wiercąco-tnących, podajników, transporterów i linii technologicznych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny a na nasze produkty udzielamy gwarancji. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą bądź chcieliby się dowiedzieć więcej o ofercie, wystarczy wejść na witrynę internetową.

http://www.kramet.net/ - 15 Lis 2016

Masterkey, grawerowanie laserem, dorabianie kluczy – Warszawa – Polkey****

Firma Polkey z Warszawy posiada w swojej ofercie klucze wykorzystujące rozwiązanie techniczne Masterkey, dzięki któremu jeden klucz może otwierać wiele zamków. Szef może np. mieć klucz otwierający wszystkie zamki, natomiast kierownik działu, tylko zamki od pokojów swoich podwładnych. Zwykły pracownik zaś, może otwierać tylko swój pokój i drzwi wejściowe. Możliwości konfiguracji z wykorzystaniem Masterkey jest znacznie więcej. W ofercie firmy znajduje się także grawerowanie laserem oraz dorabianie kluczy, a nawet szewc. Warszawa, Hipermarket TESCO ul. Połczyńska.

http://www.polkey.pl/ - 12 Gru 2012

Metazet – wyposażenie szklarni, cięcie laserem, konstrukcje****

Metazet jest polskim producentem wyposażenia szklarni, konstrukcji stalowych, systemów ogrodzeniowych. W swojej ofercie mamy również szeroką gamę usług związanych z obróbką metalu takich, jak: spawanie, cięcie laserem, gięcie blach i drutu metodą CNC, itp.

http://www.metazet.com.pl/index.php?m=1&p=5/ - 22 Sie 2014

MIRM-AL Sp. z o.o. Firma inżyniersko-wykonawcza****

Celem działalności spółki jest wykonawstwo i montaż pełnej gamy konstrukcji aluminiowych od ślusarki po fasady aluminiowo szklane oraz konstrukcji stalowych czarnych i nierdzewnych.

http://www.mirmal.pl/ - 4 Kwi 2007

Montaż - okna, drzwi antywłamaniowe Warszawa, mazowieckie****

ATW Securex - dorabianie kluczy, montaż drzwi i serwis zamków. Pogotowie zamkowe oferuje awaryjne otwieranie zamków i drzwi. W ofercie też drzwi wejściowe, drzwi antywłamaniowe i okna - Warszawa. Pogotowie zamkowe zaprasza - okna i drzwi Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.atwsecurex.pl/ - 9 Mar 2011

Naprawa stacyjki, wymiana zamka - zgubione kluczyki****

Kluczyk Pogotowie Zamkowe Warszawa - mokotów, wola, ochota. Specjalizacja to dorabianie kluczy, auto zamki i stacyjki samochodowe. Jeśli twoim problemem są zgubione kluczyki do auta to skontaktuj się z nami - wymiana zamka, naprawa stacyjki w samochodzie.

http://www.auto-zamki.com.pl/ - 29 Mar 2012

Obróbka skrawaniem cnc, cięcie wodą, gięcie blach, ślusarstwo - Gdańsk, Gdynia****

Precyzja - Reda, Gdynia, Gdańsk. Specjalizacja to obróbka plastyczna blach, cięcie wodą, obróbka skrawaniem cnc, wykrawanie blach, spawanie i zgrzewanie, gięcie blach, laserowe cięcie stali węglowej, nierdzewnej i alu. Obróbka skrawaniem i tłoczenie blach - Gdynia, Gdańsk, trójmiasto, woj. pomorskie.

http://www.precyzja.combiz.pl/ - 19 Paź 2015

Ogrodzenia, Bramy, Siatki ogrodzeniowe, Kotły C.O. Produkcja i Montaż u Klienta.****

Dostarczamy wyroby własnej produkcji - balustrady, bramy, ogrodzenia, siatki i kotły oraz świadczymy usługi ślusarskie. Obszarem działalności jest województwo pomorskie. W szczególności Trójmiasto - Gdynia, Sopot i Gdańsk, a także miejscowości Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Władysławowo, Kościerzyna, Kartuzy, Żukowo, Sierakowice, Starogard Gdański, Chojnice.

http://metalpol.pl/ - 2 Kwi 2015

Oli CENTRUM TECHNIK ENERGOOSZCZĘDNYCH****

Producent okien, drzwi, konstrukcji stalowych (także ognioodpornych), fasad,witryn,świetlików,pasm świetlnych,klap dymowych,różnego rodzaju konstrukcji przestrzennych z PCV i aluminium. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.oli.pl/ - 2 Sty 2002