KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (228)

Pogotowie Zamkowe - Awaryjne otwieranie zamków w drzwiach i samochodach****

Firma proponuje Klientom z Warszawy awaryjne otwieranie drzwi oraz samochodów w ramach działalności prowadzonej na podstawie licencji policji. Zakres świadczonych usług obejmuje również montaż, wymianę oraz serwis zamków Gerda i innych producentów.

http://www.pogotowie-zamkowe.com.pl/ - 1 Lut 2017

Pogotowie Zamkowe 24h Zielona Góra****

Pogotowie zamkowe w Zielonej Górze to przedsiębiorstwo działające na rynku usług ślusarskich od 1976r. Oferujemy usługi : Awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań, samochodów, sejfów, montaż i wymiana zamków, usługi ślusarskie Zielona Góra.

http://pogotowiezamkowe24h.com.pl/ - 22 Kwi 2015

Pogotowie Zamkowe Poznań - Awaryjne Otwieranie Mieszkań, Samochodów ora Sejfów****

Awaryjne otwieraniem samochodów na terenie miasta Poznań (wielkopolska). Pogotowie zamkowe w Poznaniu oferuje usługi ślusarskie 24 godziny na dobę przez 7dni w tygodniu. Zapraszamy - otwieranie mieszkań, otwieranie samochodów, otwieranie sejfów.

http://www.tanieotwieranie.com.pl/ - 11 Maj 2016

Pogotowie zamkowe Warszawa - pogotowie-zamkowe-warszawa-24.pl****

Jeżeli masz problem z otworzeniem auta, zgłoś się do nas. Jesteśmy zdania, że możemy otworzyć każdy samochód. Co więcej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ślusarzy, nie dojdzie do dodatkowych kosztów (mamy na myśli sytuacje takie jak zbita szyba czy zepsuty zamek w drzwiach). Wybierając nas, zaoszczędzisz mnóstwo nerwów i czasu! Na koniec najważniejsze, zawsze możesz na nas liczyć, pracujemy codziennie przez całą dobę.

http://www.pogotowie-zamkowe-warszawa-24.pl/ - 27 Lis 2016

Polkut inox - Balustrady ze stali nierdzewnej Kraków, Małopolska****

Firma Polkut znajduje się w Wieliczce i zajmuje się produkcją balustrad ze stali nierdzewnej, balustrad szklanych, bram, ogrodzeń. Głównym obszarem świadczenia naszych usług jest Małopolska (Wieliczka, Kraków).

http://www.polkut-inox.pl/ - 2 Lis 2015

PP Trans - nowoczesne ogrodzenia i bramy aluminiowe****

Strona internetowa firmy oferującej nowoczesne ogrodzenia, balustrady balkonowe i bramy przesuwne. Nasze systemy z profili aluminiowych doskonale sprawdzą się na każdej posesji.

http://www.alfen.pl/ - 1 Lut 2016

PPHU SZAREK 2 - producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla masarni****

Producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla zakładów przetwórstwa i produkcji żywności, w szczególności dla zakładów masarskich. Wykonujemy również modernizacje oraz remonty maszyn i urządzeń dla zakładów przetwórstwa żywności, w tym dla masarni.

http://szarek2.pl/ - 22 Mar 2014

PPUH "NARZĘDZIOWNIA KAZ-RO-NAR" Sp. z o.o.****

PPUH "NARZĘDZIOWNIA KAZ-RO-NAR" Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład grupy kapitałowej GLOBE EXPO POLSKA. Strona firmy zawiera ofertę usług, ofertę produktów, dane adresowe i dane o zarządzie.

http://www.ronar.com.pl/ - 14 Gru 2001

Producent matryc ALWOTECH****

Oferujemy wyroby wykonywane z węglika spiekanego. Ślusarstwo precyzyjne.

http://www.alwotech.com/ - 15 Sty 2007

Produkcja ślusarki budowlanej Fronton Kraków****

Fronton jest to firma z Krakowa, która zajmuje się zarówno działalnością developerską jak i produkcją ślusarską. W naszej ofercie znajdują się też okna PCV, okna drewniane i okna aluminiowe). Produkujemy także ekonomiczne i praktyczne osłony kontenerów śmietnikowych z profili stalowych malowanych oraz blachy powlekanej (mamy wersje zarówno zamykane na klucz jak i otwarte; jedno, dwu, trzy stanowiskowe).

http://oknafronton.pl/ - 5 Paź 2015