KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (233)

PPHU SZAREK 2 - producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla masarni****

Producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla zakładów przetwórstwa i produkcji żywności, w szczególności dla zakładów masarskich. Wykonujemy również modernizacje oraz remonty maszyn i urządzeń dla zakładów przetwórstwa żywności, w tym dla masarni.

http://szarek2.pl/ - 22 Mar 2014

PPUH "NARZĘDZIOWNIA KAZ-RO-NAR" Sp. z o.o.****

PPUH "NARZĘDZIOWNIA KAZ-RO-NAR" Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład grupy kapitałowej GLOBE EXPO POLSKA. Strona firmy zawiera ofertę usług, ofertę produktów, dane adresowe i dane o zarządzie.

http://www.ronar.com.pl/ - 14 Gru 2001

Producent matryc ALWOTECH****

Oferujemy wyroby wykonywane z węglika spiekanego. Ślusarstwo precyzyjne.

http://www.alwotech.com/ - 15 Sty 2007

Produkcja ślusarki budowlanej Fronton Kraków****

Fronton jest to firma z Krakowa, która zajmuje się zarówno działalnością developerską jak i produkcją ślusarską. W naszej ofercie znajdują się też okna PCV, okna drewniane i okna aluminiowe). Produkujemy także ekonomiczne i praktyczne osłony kontenerów śmietnikowych z profili stalowych malowanych oraz blachy powlekanej (mamy wersje zarówno zamykane na klucz jak i otwarte; jedno, dwu, trzy stanowiskowe).

http://oknafronton.pl/ - 5 Paź 2015

Produkcja z tworzyw sztucznych, projektowanie form wtryskowych****

Polimtec - produkcja i projektowanie form wtryskowych. Firma oferuje duże formy wtryskowe i wyroby z tworzywa sztucznego. Konsulting technologiczny przy wdrażaniu produkcji z tworzyw sztucznych. Produkcja z tworzyw sztucznych - narzędziownia zaprasza po wyroby z tworzyw i formy wtryskowe.

http://polimtec.com/ - 2 Lip 2013

Protechnik Kielce - Obróbka cnc - usługi ślusarskie****

Zakład Protechnik Kielce zajmuje się tworzeniem różnorodnych komponentów wykonywanych dzięki obróbce metalu. Użytkujemy najdoskonalsze urządzenia CNC, które umożliwiają nam precyzyjnie realizować dowolny rodzaj zamówienia. Kreowaliśmy komponenty metalowe bądź kompozytowe do dowolnego typu maszyn. Specjalizujemy się w obróbce metalu, frezowaniu, toczeniu czy skrawaniu. Oprócz tego wykonujemy różne usługi ślusarskie i zajmujemy się serwisowaniem maszyn. Nasze działania wyróżnia profesjonalizm i precyzja, niezastąpiona przy obróbce układów metalowych techniką cnc.

http://protechnik.biz/ - 9 Lis 2013

Przedsiębiorstwo GOSTAR - Tczew****

Specjalizujemy się w produkcji szafek metalowych i narzędzi do obróbki metalu. Znajdziesz tutaj potrzebne informacje, szereg zdjęć oraz kontakt.

http://www.gostar.com.pl/ - 24 Lut 2005

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe - POLSPECIAL Co. Ltd****

Firma oferuje wykrojniki, formy, tłoczniki, usługi tokarskie, drążenie elektroerozyjne, cięcie elektrodrążarką, obróbkę cieplną, szlifowanie. Na stronie informacje o firmie, referencje, oferta, zapytanie ofertowe.

http://www.polspecial.krakow.pl/ - 23 Sie 2002

Przedsiębiorstwo Remontowo-Ślusarskie****

Przedsiębiorstwo wykonujące usługi spawalnicze i remontowe, obróbkę skrawaniem i plastyczną, konstrukcje stalowe, części i urządzenia ze stali kwaso i żaroodpornej. Na stronie opis wyposażenia zakładu i galeria wykonanych produktów, opis firmy, kontakt.

http://www.republika.pl/weggang/ - 10 Gru 2003

Regeneracja części maszyn****

Świadczymy usługi w zakresie: dorabianie części maszyn, toczenie elementów, frezowanie, szlifowanie wałków, szlifowanie otworów, obróbka kół zębatych, frezowanie i dłutowanie wieloklinów, nakładanie powłok metalicznych i ceramicznych. Tylicki, Poznań

http://www.tylicki.com.pl/ - 29 Cze 2010