KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (240)

Protechnik Kielce - Obróbka cnc - usługi ślusarskie****

Zakład Protechnik Kielce zajmuje się tworzeniem różnorodnych komponentów wykonywanych dzięki obróbce metalu. Użytkujemy najdoskonalsze urządzenia CNC, które umożliwiają nam precyzyjnie realizować dowolny rodzaj zamówienia. Kreowaliśmy komponenty metalowe bądź kompozytowe do dowolnego typu maszyn. Specjalizujemy się w obróbce metalu, frezowaniu, toczeniu czy skrawaniu. Oprócz tego wykonujemy różne usługi ślusarskie i zajmujemy się serwisowaniem maszyn. Nasze działania wyróżnia profesjonalizm i precyzja, niezastąpiona przy obróbce układów metalowych techniką cnc.

http://protechnik.biz/ - 9 Lis 2013

Przedsiębiorstwo GOSTAR - Tczew****

Specjalizujemy się w produkcji szafek metalowych i narzędzi do obróbki metalu. Znajdziesz tutaj potrzebne informacje, szereg zdjęć oraz kontakt.

http://www.gostar.com.pl/ - 24 Lut 2005

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe - POLSPECIAL Co. Ltd****

Firma oferuje wykrojniki, formy, tłoczniki, usługi tokarskie, drążenie elektroerozyjne, cięcie elektrodrążarką, obróbkę cieplną, szlifowanie. Na stronie informacje o firmie, referencje, oferta, zapytanie ofertowe.

http://www.polspecial.krakow.pl/ - 23 Sie 2002

Przedsiębiorstwo Remontowo-Ślusarskie****

Przedsiębiorstwo wykonujące usługi spawalnicze i remontowe, obróbkę skrawaniem i plastyczną, konstrukcje stalowe, części i urządzenia ze stali kwaso i żaroodpornej. Na stronie opis wyposażenia zakładu i galeria wykonanych produktów, opis firmy, kontakt.

http://www.republika.pl/weggang/ - 10 Gru 2003

Regeneracja części maszyn****

Świadczymy usługi w zakresie: dorabianie części maszyn, toczenie elementów, frezowanie, szlifowanie wałków, szlifowanie otworów, obróbka kół zębatych, frezowanie i dłutowanie wieloklinów, nakładanie powłok metalicznych i ceramicznych. Tylicki, Poznań

http://www.tylicki.com.pl/ - 29 Cze 2010

Regmex - regeneracja****

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie regeneracji turbosprężarek, sprężarek powietrza i korbowodów. Na stronie szczegółowa oferta i dane teleadresowe.

http://www.regmex.com.pl/ - 7 Maj 2003

Sakomet - ślusarstwo z wyobraźnią****

Sakomet to firma z branży metalowej ciesząca się dużym uznaniem wśród klientów województwa podlaskiego, a także występuje na rynku ogólnopolskim i europejskim. Nasze wyroby trafiają do sklepów, hurtowni i klientów indywidualnych. Produkujemy giętarkę do rur oraz posiadamy szeroki wybór z własnej produkcji akcesoria ogrodzeniowe, wózki do bram, skrzynki internetowe i wiele innych. Sakomet świadczy usługi ślusarskie takie jak: cięcie metali wypalarką plazmową CNC, gięcie metali prasą krawędziową CNC.

http://sakomet.pl/ - 13 Maj 2010

Service Zamków - 24 h, awaryjne otwieranie samochodów, mieszkań, usługi ślusarskie otwieranie zamków****

Pogotowie zamkowe - profesjonalny serwis zamków i stacyjek oraz awaryjne otwieranie mieszkań, samochodów, sejfów i kas pancernych.

http://www.otwieranie.sos.pl/ - 24 Cze 2010

Serwis Naprawek****

Sprawdzeni i rzetelni fachowcy wykonujący zlecenia naprawy, montażu, wymiany, serwisu i konserwacji na terenie całej Polski - usługi hydrauliczne, elektryczne, naprawa i serwis AGD i RTV, serwis i naprawa okien, usługi ślusarskie, serwis urządzeń biurowych, naprawa komputerów, serwis klimatyzacji. Usługi realizowane w domach, mieszkaniach oraz w firmach - z dojazdem do klienta. Zawsze tanio i profesjonalnie. Bardzo dobre opinie i niskie ceny.

http://www.naprawek.pl/ - 6 Cze 2017

SŁOWIK - metaloplastyka - Kraków****

Artystyczna Pracownia Ślusarska. Strona zawiera informacje o firmie, katalog prac oraz referencje.

http://www.slowik.krakow.pl/ - 25 Cze 2002