KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (231)

Service Zamków - 24 h, awaryjne otwieranie samochodów, mieszkań, usługi ślusarskie otwieranie zamków****

Pogotowie zamkowe - profesjonalny serwis zamków i stacyjek oraz awaryjne otwieranie mieszkań, samochodów, sejfów i kas pancernych.

http://www.otwieranie.sos.pl/ - 24 Cze 2010

Serwis Naprawek****

Sprawdzeni i rzetelni fachowcy wykonujący zlecenia naprawy, montażu, wymiany, serwisu i konserwacji na terenie całej Polski - usługi hydrauliczne, elektryczne, naprawa i serwis AGD i RTV, serwis i naprawa okien, usługi ślusarskie, serwis urządzeń biurowych, naprawa komputerów, serwis klimatyzacji. Usługi realizowane w domach, mieszkaniach oraz w firmach - z dojazdem do klienta. Zawsze tanio i profesjonalnie. Bardzo dobre opinie i niskie ceny.

http://www.naprawek.pl/ - 6 Cze 2017

SŁOWIK - metaloplastyka - Kraków****

Artystyczna Pracownia Ślusarska. Strona zawiera informacje o firmie, katalog prac oraz referencje.

http://www.slowik.krakow.pl/ - 25 Cze 2002

STEFAND Biuro Handlowe -Narzędzia, Maszyny, Urządzenia, Instalacje sanitarne i grzewcze****

Dział Narzędzia: yato, norelem, ręczne, pomiarowe, pneumatyczne, skrawające, systemy mocowań, elektronarzędzia, urządzenia diagnostyczne i wiele innych - wyszukiwarka. Dział Instalacje: sanitarne i grzewcze, wykonawstwo od 1991 roku. Wszechstronna oferta -fachowość, rzetelność kupiecka to nasze atuty. Liczne promocje.

http://www.stefand.com.pl/ - 16 Lip 2009

Ślusarstwo Caro - odboje przemysłowe****

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziecie elementy ślusarskie, lekkie konstrukcje stalowe. Wykonywane są przez nas między innymi schody, balustrady czy odbojnice przemysłowe. W asortymencie dostępne także wiaty oraz ogrodzenia.

http://www.slusarstwocaro.pl/ - 27 Lis 2017

Ślusarz 24h - moje-pogotowie-zamkowe.pl****

Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług na terenie całego kraju, które wykonujemy zarówno sprawnie a także terminowo zarówno dla klientów biznesowych a także prywatnych. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy między innymi takie usługi jak awaryjne otwieranie drzwi, czy awaryjne otwieranie samochodów, które możemy wykonać w największych miastach na terenie całego kraju.

http://www.moje-pogotowie-zamkowe.pl/ - 24 Sty 2017

Ślusarz Katowice****

Oryginalne i tanie zamki Mottura tylko u nas! Jesteśmy nie tylko sklepem, ale profesjonalnym warsztatem ślusarskim. Od lat zajmujemy się sprzedażą, serwisem i montażem zamków na terenie Katowic. Wieloletnia praca zaowocowała zaufaniem klientów na najwyższym poziomie i rosnącym gronem zadowolonych kontrahentów.

http://www.pogotowie-zamkowe-katowice-24h.pl/ - 17 Maj 2018

Ślusarz Lublin - Awaryjne Otwieranie Zamków****

Prowadzimy działalność w zakresie otwierania zamków wszelkiego rodzaju. Otwieranie zamków samochodowych, mieszkaniowych czy sejfowych nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, wszelkie uprawnienia i profesjonalny sprzęt, które są gwarancją Państwa zadowolenia.

http://slusarz-lublin.pl/ - 30 Maj 2017

Ślusarz Szczecin****

Otwieranie zamków samochodowych, mieszkaniowych czy sejfowych to dla nas chleb powszedni. Przez ten czas zdobyliśmy dużą wiedzę na temat awaryjnego otwierania zamków mieszkaniowych, samochodowych czy sejfowych. Jesteśmy ślusarzami ze Szczecina i tam też pracujemy. Na życzenie klienta dojeżdżamy do okolicznych miejscowości. Nasi szczecińscy ślusarze są dla Państwa dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi, zablokował Ci się zamek, złamałeś klucz w zamku czy po prostu zgubiłeś klucz i nie masz jak się dostać do domu/samochodu/sejfu to my Ci pomożemy. Zadzwoń do nas a jeden z naszych ślusarzy jak najszybciej to Ciebie przyjedzie, nawet w środku nocy. Otwieramy zamki tradycyjne, antywłamaniowe, elektromechaniczne czy mechaniczne – mówiąc inaczej jesteśmy w stanie otworzyć każdy typ zamka. Jeśli chodzi o sejfy to także nie ma dla nas żadnych ograniczeń. Otwieramy małe sejfy, skarbce, kasy pancerne itp. niezależnie od zabezpieczenia.

http://www.awaryjne-otwieranie-24h.pl/ - 14 Kwi 2016

Ślusarz warszawa****

Jeżeli potrzebujesz specjalistów, którzy zajmą się dla Ciebie awaryjnym otwarciem zamka? Jeżeli tak to na pewno podołamy temu zadaniu. Jesteśmy ekipą doświadczonych osób, którzy z całą pewnością otworzą każdy zamek. Ciągle staramy się poznawać nowe rozwiązania w dziedzinie ślusarstwa co pozwala nam bezproblemowo otwierać każdy zamek. Dbamy o doświadczenie naszych pracowników oraz o bardzo nowoczesny sprzęt.

http://warszawskiotwieracz.pl/ - 25 Mar 2017