KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (234)

Ślusarz Lublin - Awaryjne Otwieranie Zamków****

Prowadzimy działalność w zakresie otwierania zamków wszelkiego rodzaju. Otwieranie zamków samochodowych, mieszkaniowych czy sejfowych nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, wszelkie uprawnienia i profesjonalny sprzęt, które są gwarancją Państwa zadowolenia.

http://slusarz-lublin.pl/ - 30 Maj 2017

Ślusarz Szczecin****

Otwieranie zamków samochodowych, mieszkaniowych czy sejfowych to dla nas chleb powszedni. Przez ten czas zdobyliśmy dużą wiedzę na temat awaryjnego otwierania zamków mieszkaniowych, samochodowych czy sejfowych. Jesteśmy ślusarzami ze Szczecina i tam też pracujemy. Na życzenie klienta dojeżdżamy do okolicznych miejscowości. Nasi szczecińscy ślusarze są dla Państwa dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi, zablokował Ci się zamek, złamałeś klucz w zamku czy po prostu zgubiłeś klucz i nie masz jak się dostać do domu/samochodu/sejfu to my Ci pomożemy. Zadzwoń do nas a jeden z naszych ślusarzy jak najszybciej to Ciebie przyjedzie, nawet w środku nocy. Otwieramy zamki tradycyjne, antywłamaniowe, elektromechaniczne czy mechaniczne – mówiąc inaczej jesteśmy w stanie otworzyć każdy typ zamka. Jeśli chodzi o sejfy to także nie ma dla nas żadnych ograniczeń. Otwieramy małe sejfy, skarbce, kasy pancerne itp. niezależnie od zabezpieczenia.

http://www.awaryjne-otwieranie-24h.pl/ - 14 Kwi 2016

Ślusarz warszawa****

Jeżeli potrzebujesz specjalistów, którzy zajmą się dla Ciebie awaryjnym otwarciem zamka? Jeżeli tak to na pewno podołamy temu zadaniu. Jesteśmy ekipą doświadczonych osób, którzy z całą pewnością otworzą każdy zamek. Ciągle staramy się poznawać nowe rozwiązania w dziedzinie ślusarstwa co pozwala nam bezproblemowo otwierać każdy zamek. Dbamy o doświadczenie naszych pracowników oraz o bardzo nowoczesny sprzęt.

http://warszawskiotwieracz.pl/ - 25 Mar 2017

Usługi ślusarskie - wymiana stacyjki, naprawa zamków****

Pogotowie Zamkowe 24h - Warszawa. Firma Kluczyk świadczy usługi ślusarskie - otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów, wymiana stacyjki i naprawa zamków oraz dorabianie kluczy. Też sprzedaż, montaż i naprawa zamków oraz drzwi antywłamaniowych - usługi ślusarskie Warszawa

http://www.kluczyk.com.pl/ - 1 Wrz 2009

USŁUGI ŚLUSARSKIE JERZY BAŁDYGA montaż drzwi****

Firma Jerzego Bałdygi to fachowiec w rozwiązywaniu trudnych kłopotów z zatrzaskami drzwiowymi. Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem pogotowia ślusarskiego na terenie całego Olsztyna i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom uskutecznionych zleceń, jesteśmy w stanie pomóc nawet w w największym stopniu skomplikowanych awariach. Nasi Klienci mogą liczyć na ekspresową obsługę, ponieważ reagujemy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Proponujemy również montaż najwyższej klasy układów antywłamaniowych, które efektywnie chronią przed włamaniem każdy dom i biuro. Ponadto proponujemy wymianę i renowację zamków drzwiowych, szybkie dorabianie kluczy oraz kompleksowe naprawy powłamaniowe. Jako usługę dodatkową oferujemy usługi spawalnicze, czyli montaż i renowację bram oraz balustrad metalowych. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.slusarzolsztyn.pl/ - 19 Gru 2012

Usługi ślusarskie, montaż zamków, La porta, awaryjne otwieranie samochodów Warszawa****

Ślusarz Warszawa - główna specjalizacja to awaryjne otwieranie zamków. W ofercie usługi ślusarskie takie jak: otwieranie sejfów, otwieranie samochodu, otwieranie drzwi w mieszkaniu, spawanie, naprawa, montaż zamków i wymiana zamków La porta. Ślusarz zaprasza - usługi ślusarskie, awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.

http://slusarz24h.pl/ - 10 Kwi 2017

Wiertarki, odciągi stolarskie, maszyny do drewna, piły tarczowe, taśmowe****

Nasza firma sprzedaje maszyny stolarskie takie jak obrabiarki do drewna, odciągi, oklejarki, piły tarczowe, taśmowe, strugarki, walcarki, wiertarki oraz wiertarko-frezarki. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiego przedsiębiorstwa Winter Holztechnik co gwarantuje wysokie wykonanie oferowanych przez nas maszyn do drewna. Wszystkie oferowane przez nas maszyny posiadają wymagane certyfikaty. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się pełna oferta naszej firmy.

http://www.winter-polska.pl/ - 17 Sie 2011

Wodne place zabaw - Atis Jasienica****

Najistotniejszym punktem wodnych placów zabaw, parków lub aquaparków są fontanny, wodne atrakcje takie jak: gejzery, armatki wodne, tunele, grzybki, kwiatki i parasole. Firma Atis Jasienica wytwarza doskonałej klasy stalowe elementy za pomocą gięcia rur i profili, które w efekcie tworzą unikalne formy imponujące swoją praktycznością przede wszystkim dzieciom. Atis dysponuje w swojej propozycji dziesiątki różnorodnych wodnych zabawek aktywujące osoby odwiedzające aquaparki, dzięki którym wspólne rodzinne chwile na basenie będą niezapomniane. Większość zabawek jest interaktywnych i posiada specjalne aktywatory, co uatrakcyjnia zabawę.

http://atis-jasienica.pl/ - 12 Sie 2015

Wymiana i naprawa zamka, dorabianie kluczy Warszawa, mokotów****

Pogotowie Zamkowe - Kluczyk Warszawa. Główna specjalizacja firmy to dorabianie kluczy i zamki samochodowe - wymiana zamka i naprawa zamka w samochodzie. Na stronie oferta i dane kontaktowe - naprawa stacyjki, dorabianie kluczy samochodowych Warszawa, Mokotów i okolice.

http://www.autokluczyk.eu/ - 2 Paź 2015

Zakład Hutniczo-Ślusarski****

Na stronie oferta firmy, związana ze sprzedażą wyrobów hutniczych, wykonywaniem prac ślusarsko-spawalniczych, przepalaniem blach i złomu, remontami maszyn i urządzeń przemysłowych. Na stronie znjduje sie oferta firmy,uslugi oraz kontakt.

http://www.gkw.pub.pl/ - 27 Lis 2001