KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ślusarstwo (231)

Usługi ślusarskie - wymiana stacyjki, naprawa zamków****

Pogotowie Zamkowe 24h - Warszawa. Firma Kluczyk świadczy usługi ślusarskie - otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów, wymiana stacyjki i naprawa zamków oraz dorabianie kluczy. Też sprzedaż, montaż i naprawa zamków oraz drzwi antywłamaniowych - usługi ślusarskie Warszawa

http://www.kluczyk.com.pl/ - 1 Wrz 2009

USŁUGI ŚLUSARSKIE JERZY BAŁDYGA montaż drzwi****

Firma Jerzego Bałdygi to fachowiec w rozwiązywaniu trudnych kłopotów z zatrzaskami drzwiowymi. Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem pogotowia ślusarskiego na terenie całego Olsztyna i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom uskutecznionych zleceń, jesteśmy w stanie pomóc nawet w w największym stopniu skomplikowanych awariach. Nasi Klienci mogą liczyć na ekspresową obsługę, ponieważ reagujemy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Proponujemy również montaż najwyższej klasy układów antywłamaniowych, które efektywnie chronią przed włamaniem każdy dom i biuro. Ponadto proponujemy wymianę i renowację zamków drzwiowych, szybkie dorabianie kluczy oraz kompleksowe naprawy powłamaniowe. Jako usługę dodatkową oferujemy usługi spawalnicze, czyli montaż i renowację bram oraz balustrad metalowych. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.slusarzolsztyn.pl/ - 19 Gru 2012

Usługi ślusarskie, montaż zamków, La porta, awaryjne otwieranie samochodów Warszawa****

Ślusarz Warszawa - główna specjalizacja to awaryjne otwieranie zamków. W ofercie usługi ślusarskie takie jak: otwieranie sejfów, otwieranie samochodu, otwieranie drzwi w mieszkaniu, spawanie, naprawa, montaż zamków i wymiana zamków La porta. Ślusarz zaprasza - usługi ślusarskie, awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.

http://slusarz24h.pl/ - 10 Kwi 2017

Wiertarki, odciągi stolarskie, maszyny do drewna, piły tarczowe, taśmowe****

Nasza firma sprzedaje maszyny stolarskie takie jak obrabiarki do drewna, odciągi, oklejarki, piły tarczowe, taśmowe, strugarki, walcarki, wiertarki oraz wiertarko-frezarki. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiego przedsiębiorstwa Winter Holztechnik co gwarantuje wysokie wykonanie oferowanych przez nas maszyn do drewna. Wszystkie oferowane przez nas maszyny posiadają wymagane certyfikaty. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się pełna oferta naszej firmy.

http://www.winter-polska.pl/ - 17 Sie 2011

Wodne place zabaw - Atis Jasienica****

Najistotniejszym punktem wodnych placów zabaw, parków lub aquaparków są fontanny, wodne atrakcje takie jak: gejzery, armatki wodne, tunele, grzybki, kwiatki i parasole. Firma Atis Jasienica wytwarza doskonałej klasy stalowe elementy za pomocą gięcia rur i profili, które w efekcie tworzą unikalne formy imponujące swoją praktycznością przede wszystkim dzieciom. Atis dysponuje w swojej propozycji dziesiątki różnorodnych wodnych zabawek aktywujące osoby odwiedzające aquaparki, dzięki którym wspólne rodzinne chwile na basenie będą niezapomniane. Większość zabawek jest interaktywnych i posiada specjalne aktywatory, co uatrakcyjnia zabawę.

http://atis-jasienica.pl/ - 12 Sie 2015

Wymiana i naprawa zamka, dorabianie kluczy Warszawa, mokotów****

Pogotowie Zamkowe - Kluczyk Warszawa. Główna specjalizacja firmy to dorabianie kluczy i zamki samochodowe - wymiana zamka i naprawa zamka w samochodzie. Na stronie oferta i dane kontaktowe - naprawa stacyjki, dorabianie kluczy samochodowych Warszawa, Mokotów i okolice.

http://www.autokluczyk.eu/ - 2 Paź 2015

Zakład Hutniczo-Ślusarski****

Na stronie oferta firmy, związana ze sprzedażą wyrobów hutniczych, wykonywaniem prac ślusarsko-spawalniczych, przepalaniem blach i złomu, remontami maszyn i urządzeń przemysłowych. Na stronie znjduje sie oferta firmy,uslugi oraz kontakt.

http://www.gkw.pub.pl/ - 27 Lis 2001

Zakład Mechaniczny „Precyzja” Sp. z o.o. Czchów****

Nasz Zakład Mechaniczny istnieje na rynku od 1988 roku. Jest kontynuatorem rodzinnych tradycji rzemieślniczych, które sięgają lat 50-tych. Zakład swoim wyposażeniem i rodzajem produkcji wyszedł poza tradycyjne wyobrażenie o tym co wykonywało się w ślusarstwie. Nazwa jest przede wszystkim wyrazem szacunku dla przeszłości i tradycji. W zakładce oferta przedstawiamy Państwu nasze wyroby szczególnie polecamy: rozdrabniacze rębaki do gałęzi, wciągarki budowlane, przekładnie. Jesteśmy zainteresowanie kooperacją w zakresie obróbki skrawaniem na maszynach cnc oraz konwencjonalnych. Zakład nasz kooperuje z innymi firmami zwiększając przez to swoje możliwości produkcyjne i technologiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.zmprecyzja.pl/ - 22 Wrz 2010

Zakład Ślusarski Jan Pieronkiewicz - bramy, schody, kraty, płoty, parkany****

Na stronie prezentacja przykładowych realizacji wraz ze zdjęciami.

http://www.pieronkiewicz.gniezno.pl/ - 15 Kwi 2004

Zakład Usług Motoryzacyjnych Sp z o.o.****

ZUM Sp. z o.o. jest profesjonalnym producentem gaźników do samochodów osobowych i dostawczych. Firma produkuje także osprzęt pneumatyczny oraz wykonuje usługi na zaawansowanych technicznie automatach tokarskich. Na stronie można się zapoznać z ofertą i firmą.

http://www.zum.lodz.pl/ - 28 Paź 2001