KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spawalnictwo (202)

Lutowanie Jurgen Armack Sp. z o.o.-spawalnictwo, dekarstwo, topniki do lutowania****

Producent materiałów do lutowania Jurgen Armack Sp. z o.o.-lutowanie, spawalnictwo, dekarstwo. Polecamy płyny do lutowania, luty twarde, miękkie, topniki oraz instalacje z miedzi. Oferujemy materiały niezbędne w lutowaniu, spawalnictwie i dekarstwie. Instalacje grzewcze oraz chłodnictwo i klimatyzacja.

http://www.armack.pl/ - 11 Mar 2005

Lut-Spaw - lutowanie, spawanie.****

Lut-Spaw przedsiębiorstwo inżynieryjne produkujące luty, pasty, topniki do lutowania miedzianych instalacji wody pitnej, CO i gazu oraz luty ogólnego zastosowania w tym mosiężne i srebrne. Wytwarzanie i regeneracja wierteł rurowych do betonu. Sprzedaż segmentów diamentowych. Na stronie zapoznać się można z ofertą oraz informacjami o firmie.

http://www.lut-spaw.com.pl/ - 12 Lut 2003

Malowanie proszkowe****

Profesjonalne Malowanie proszkowe w Lakierni proszkowej w okolicy Warszawy. Firma Taret jest obecna na rynku od ponad 50 lat. Świadczy profesjonalne usługi z zakresu obróbki metali: malowanie proszkowe, wycinanie laserowe, wycinanie na prasach cnc, spawanie i zgrzewanie i wiele innych.

http://taret.pl/ - 2 Paź 2013

MATERIAŁY SPAWALNICZE****

Strony internetowe firmy F.H. SPAW - dystrybutora materiałów i urządzeń spawalniczych renomowanych firm.

http://elektrody.pl/ - 8 Mar 2001

Materiały spawalnicze - Harpo****

Oferujemy druty spawalnicze we wszystkich gatunkach, wszystkich wymiarach z atestami technicznymi Trzcianka. Harpo poleca elektronarzędzia, taśmy, spawarki, a także sprzęt i osprzęt spawalniczy. Na stronie internetowej przedstawia szeroką gamę urządzeń spawalniczych, karbid oraz tarcze ścierne.

http://www.harpo.pl/ - 12 Lut 2008

Materiały spawalnicze, elektrody, urządzenia spawalnicze, spawarki "Technika Czeladź"****

Materiały spawalnicze i elektrody dostępne w stałej sprzedaży. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt spawalniczy oraz elektrody i druty spawalnicze do wielu rodzajów spawania. U nas zaopatrzysz swoją firmę w uchwyty spawalnicze, reduktory elementy bezpieczeństwa, narzędzia wiertła i frezy oraz szeroki wybór artykułów bhp i chemii technicznej. Odzież robocza, spawanie, spawanie gazowe i elektryczne, uchwyty spawalnicze, elektrody Spawmet.

http://technika.czeladz.pl/ - 18 Maj 2004

METALWELD - elektrody do spawania, druty MIG/MAG****

Strona internetowa producenta materiałów spawalniczych, firmy Metalweld. Oferta wysokiej jakości elektrod do spawania, drutów MIG/MAG, prętów TIG i wielu innych.

http://www.metalweld.pl/ - 5 Cze 2018

Micromaxx****

Oferta firmy Micromaxx, która specjalizuje się w dystrybucji narzędzi elektrycznych (wkrętarek, młotowiertarek i szlifierek Metabo), a także w sprzedaży toreb narzędziowych. Wśród polecanego sprzętu znajdują się półautomaty spawalnicze, przecinarki plazmowe, spawarki Ideal oraz Spartus. Polecamy też przyłbice ochronne.

http://www.micromaxx.pl/ - 21 Lut 2017

MKComputers****

Firma zajmuje się sprzedażą używanego sprzętu spawalniczego typu TIG, prowadzi również usługi związane ze spawaniem metali kolorowych, w tym aluminium, miedzi, metali kwasoodpornych.

http://krissf.fm.interia.pl/ - 27 Paź 2004

Modern Metal Sp. z o.o. w Opolu****

ModernMetal jest funkcjonując od 2005 roku firma specjalizująca się w obróbce metali poprzez laserowe cięcie, gięcie i antykorozyjne lub estetyczne zabezpieczanie powierzchni. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na pracę z dokładnością do 0,1 mm. Oferta gięcia blachy pozwala na uzyskanie wielu elementów o różnych stopniu gięcia i skomplikowania oraz o 100% powtarzalności. Oferujemy możliwość łączenia elementów dzięki metodom MMA, TIG, MIG/MAG. Świadczymy usługi specjalistycznego spajania stali nierdzewnej, kwasoodpornej i aluminium. Na życzenie klientów realizowaliśmy konstrukcje stalowe, z blach i profili walcowanych na zimno i na gorąco.

http://modernmetal.eu/ - 27 Wrz 2016