KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spawalnictwo (196)

OPOL-SPAW - spawanie TIG****

Wykonujemy między innymi cięcie plazmą i tlenem blach na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Ponadto OPOL-SPAW produkuje zbiorniki, a także świadczy usługi w zakresie spawania aluminium i rurociągów metodą TIG. Oferujemy również walcowanie i gięcie materiałów.

http://opolspaw.pl/ - 24 Sty 2018

PA-CO. Międzychód****

Witryna internetowa Przedsiębiorstwa Wielobranżowego PA-CO zajmującej się kowalstwem artystycznym. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje oraz zakres usług. Ponadto galeria zdjęć przedstawiająca produkty firmy.

http://www.paco.cil.pl/ - 10 Sty 2006

Pionier AA Sętkowscy oferuje wyposażenie magazynów i sklepów****

Pionier AA Sętkowscy oferuje wyposażenie magazynów i sklepów: regały paletowe, regały sklepowe i stojaki sklepowe. Oferujemy akcesoria POP i POS. Świadczymy usługi lakierowania proszkowego i obróbki blach. Łódź. Zapraszamy.

http://www.pionier-sign.com.pl/ - 12 Wrz 2012

Pk-inox.pl producent balustrad, bram i ogrodzeń****

Firma wykonuje balustrady nierdzewne kwasoodporne z szybą oraz ogrodzenia i bramy spawane na wymiar, wraz z usługą montażu. Nowoczesne systemy automatyki bramowej oraz systemy ogrodzeń przemysłowych z paneli i siatki.

http://www.pk-inox.pl/ - 15 Gru 2016

Polkut inox - Balustrady ze stali nierdzewnej Kraków, Małopolska****

Firma Polkut znajduje się w Wieliczce i zajmuje się produkcją balustrad ze stali nierdzewnej, balustrad szklanych, bram, ogrodzeń. Głównym obszarem świadczenia naszych usług jest Małopolska (Wieliczka, Kraków).

http://www.polkut-inox.pl/ - 2 Lis 2015

Polmor Sp z o.o.****

Polmor Sp. z o.o. jest zakładem z długoletnią tradycją w obróbce blach i budowie lekkich konstrukcji stalowych. Na stronie oferta, informacje o firmie, kontakt.

http://www.polmor.pl/ - 28 Gru 2001

Polscy inżynierowie - MetConcept****

Metconcept.com prowadzi swoją działalność na terenie całego kraju, a w portfolio znajdują się również prace zrealizowane w Europie i na świecie. Nasz wykwalifikowany zespół wykonuje nietypowe i trudne konstrukcje stalowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Stawiamy na rozwój i nowoczesne technologie, stale powiększamy i rozbudowujemy park maszyn oraz nabywamy precyzyjne urządzenia. Zapraszamy do współpracy na Metconcept.com gdzie przekonasz się o naszym doświadczeniu i profesjonalizmie oraz terminowym podejściu do każdego zlecenia.

http://metconcept.com/ - 16 Lut 2017

Północna Grupa Narzędziowa sp. z o.o.****

Pierwsza w Polsce sieć niezależnych handlowców branży narzędziowej. Hurtownia elektronarzędzi, narzędzi, materiałów ściernych i spawalniczych.

http://www.pgn.com.pl/ - 11 Cze 2001

PPHU SZAREK 2 - producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla masarni****

Producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla zakładów przetwórstwa i produkcji żywności, w szczególności dla zakładów masarskich. Wykonujemy również modernizacje oraz remonty maszyn i urządzeń dla zakładów przetwórstwa żywności, w tym dla masarni.

http://szarek2.pl/ - 22 Mar 2014

PUT Frezowanie metali łódź****

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy PUT Produkcja-Usługi-Technologia. Na rynku funkcjonujemy od 2003 roku i znajdujemy się w Łodzi. Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości wyrobów tworzonych przy pomocy obróbki części metalowych. Zajmujemy się obróbką CNC i obróbką skrawaniem, przy użyciu tokarki, frezarki oraz szlifierki. Poza tym oferujemy także spawanie i wypalanie blach metodą laserową lub plazmową. Mamy nowoczesne maszyny sterowane numerycznie, dzięki czemu wszystkie produkowane przez nas wyroby są bardzo dokładne i powtarzalne. Więcej dodatkowych wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://putlodz.com/ - 6 Cze 2016