KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spawalnictwo (205)

Micromaxx****

Oferta firmy Micromaxx, która specjalizuje się w dystrybucji narzędzi elektrycznych (wkrętarek, młotowiertarek i szlifierek Metabo), a także w sprzedaży toreb narzędziowych. Wśród polecanego sprzętu znajdują się półautomaty spawalnicze, przecinarki plazmowe, spawarki Ideal oraz Spartus. Polecamy też przyłbice ochronne.

http://www.micromaxx.pl/ - 21 Lut 2017

MKComputers****

Firma zajmuje się sprzedażą używanego sprzętu spawalniczego typu TIG, prowadzi również usługi związane ze spawaniem metali kolorowych, w tym aluminium, miedzi, metali kwasoodpornych.

http://krissf.fm.interia.pl/ - 27 Paź 2004

Modern Metal Sp. z o.o. w Opolu****

ModernMetal jest funkcjonując od 2005 roku firma specjalizująca się w obróbce metali poprzez laserowe cięcie, gięcie i antykorozyjne lub estetyczne zabezpieczanie powierzchni. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na pracę z dokładnością do 0,1 mm. Oferta gięcia blachy pozwala na uzyskanie wielu elementów o różnych stopniu gięcia i skomplikowania oraz o 100% powtarzalności. Oferujemy możliwość łączenia elementów dzięki metodom MMA, TIG, MIG/MAG. Świadczymy usługi specjalistycznego spajania stali nierdzewnej, kwasoodpornej i aluminium. Na życzenie klientów realizowaliśmy konstrukcje stalowe, z blach i profili walcowanych na zimno i na gorąco.

http://modernmetal.eu/ - 27 Wrz 2016

Mytech Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe****

Przedsiębiorstwo oferuje: sprzęt spawalniczy, przyrządy pomiarowe (manometry, termometry, regulatory), tachografy samochodowe, automatykę przemysłową - sprzedaż, naprawa, regeneracjaNa stronie znajduje się:oferta, kontakt.

http://www.mutech.lowicz.pl/ - 28 Sty 2002

Nadzory spawalnicze, Spawacz, Doradztwo techniczne - Tomasz Lipowski****

Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja, aby ogólne nadzory spawalnicze powierzyć firmie, cieszącej się doskonałą renomą i zaufaniem. Na terenie śląska, a dokładnie w Piekarach Śląskich będzie to firma Tomasa Lipowskiego – Doradztwo Techniczne. Firma zachęca do współpracy wszystkich, którzy poszukują tego rodzaju nadzorów, oferowanych na najwyższym poziomie usług.

http://neofirmy.net/uslugi-spawalnicze,nadzory-spawalnicze-doradztwo-techniczne-tomasz-lipowski,piekary-slaskie,slaskie-1022.html - 27 Kwi 2016

Nederman - Systemy odpylania, odciągi miejscowe****

Strona światowego lidera w zakresie urządzeń oraz instalacji odpylania i odciągania gazów, czy innych zanieczyszczeń. Nederman oferuje wyciągi spalin samochodowych, separatory pyłów, kurtyny spawalnicze, a także odkurzacze pneumatyczne oraz odciągi miejscowe. Poza wężami, systemami rurowymi i wentylatorami Atex firma sprzedaje również akcesoria takie jak balansery i filtry, zarówno cyklonowe, jak i kasetowe, stanowiskowe oraz workowe.

http://www.nederman.pl/ - 3 Kwi 2015

Novotek - Specjaliści w dozowaniu****

Jesteśmy producentem maszyn i urządzeń produkcyjnych. Specjalizujemy się w systemach dozowania surowców płynnych i półpłynnych oraz sypkich dla branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.. W asortymencie posiadamy specjalistyczne tłokowe pompy dozujące, nalewaki odcinające, dozowniki śrubowe i kubełkowe, filtry oraz sita magnetyczne. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dowolne części do maszyn i urządzeń innych producentów oraz kompletne, niestandardowe urządzenia.

http://novotek.pl/ - 25 Sie 2017

Oferujemy układy wydechowe do wszystkich marek aut: osobowe, dostawcze. Wyginanie rur, strumienice,****

Jesteśmy jedną z najstarszych firm w branży produkcji ,sprzedaży oraz montażu i demontażu tłumików, katalizatorów oraz układów wydechowych .w Gdyni - Orłowie.

http://marcinkrzyzanowski.com.pl/ - 28 Gru 2017

OPOL-SPAW - spawanie TIG****

Wykonujemy między innymi cięcie plazmą i tlenem blach na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Ponadto OPOL-SPAW produkuje zbiorniki, a także świadczy usługi w zakresie spawania aluminium i rurociągów metodą TIG. Oferujemy również walcowanie i gięcie materiałów.

http://opolspaw.pl/ - 24 Sty 2018

PA-CO. Międzychód****

Witryna internetowa Przedsiębiorstwa Wielobranżowego PA-CO zajmującej się kowalstwem artystycznym. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje oraz zakres usług. Ponadto galeria zdjęć przedstawiająca produkty firmy.

http://www.paco.cil.pl/ - 10 Sty 2006

Informacje dodatkowe