KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spawalnictwo (199)

PPHU SZAREK 2 - producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla masarni****

Producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla zakładów przetwórstwa i produkcji żywności, w szczególności dla zakładów masarskich. Wykonujemy również modernizacje oraz remonty maszyn i urządzeń dla zakładów przetwórstwa żywności, w tym dla masarni.

http://szarek2.pl/ - 22 Mar 2014

PUT Frezowanie metali łódź****

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy PUT Produkcja-Usługi-Technologia. Na rynku funkcjonujemy od 2003 roku i znajdujemy się w Łodzi. Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości wyrobów tworzonych przy pomocy obróbki części metalowych. Zajmujemy się obróbką CNC i obróbką skrawaniem, przy użyciu tokarki, frezarki oraz szlifierki. Poza tym oferujemy także spawanie i wypalanie blach metodą laserową lub plazmową. Mamy nowoczesne maszyny sterowane numerycznie, dzięki czemu wszystkie produkowane przez nas wyroby są bardzo dokładne i powtarzalne. Więcej dodatkowych wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://putlodz.com/ - 6 Cze 2016

RATE ART P.H.U. - spawarka i wdmuchiwarka światłowodowa****

Przedsiębiorstwo Rate Art to produkty i usługi do spawania. W ofercie naszego sklepu czekają takie produkty, jak wdmuchiwarka światłowodowa, reflektometr OTDR, miernik mocy optycznej i inne. Polecamy spawarki do światłowodów. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.rateart.pl/ - 23 Sie 2016

Remsod Sp. z o.o.****

Firma Remsod zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług, takich jak obróbka ścierna i wielkogabarytowa. Realizujemy zlecenia na cięcie plazmą, specjalizujemy się w hartowaniu indukcyjnym oraz spawaniu konstrukcji stalowych.

http://www.remsod.pl/ - 5 Maj 2016

RETOENT - palniki do lutowania****

Palniki do lutowania twardego i miękkiego firmy Retoent to najlepsze jakościowo produkty na rynku. Wykonywane z toczonego mosiądzu dzięki czemu można je użytkować przez wiele lat bez spadku mocy.

http://retoent.pl/ - 21 Sty 2014

ROTAX - gięcie blach****

Na regały magazynowe trafiają towary o rożnych właściwościach fizycznych. Dlatego regały metalowe są zdaniem wielu specjalistów najlepszym wyborem. Są one przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Regały metalowe producent musi wytwarzać z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie przede wszystkim solidne wykonanie. Gwarancja bezpiecznego składowania towarów jest koniecznością w prowadzeniu tego rodzaju działalność gospodarczej. Bez tego bardzo szybko można stracić dobrą reputację.

http://www.rotaxbydgoszcz.pl/ - 5 Lut 2014

SEWERYN Nacinanie kół zębatych Polkowice****

Przedsiębiorstwo Seweryn zaprasza do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Od 1997 roku zajmujemy się obróbką metali. Oferujemy: toczenie, wiercenie, szlifowanie, frezowanie, dłutowanie, nacinanie kół zębatych, hartowanie indukcyjne oraz drobne prace spawalnicze i ślusarskie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie, a angażowana przez nas kadra pracownicza stawia na postać wykonywanych prac. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

http://pphuseweryn.pl/ - 15 Gru 2015

Sklep.Tomsystem.pl - sprzęt spawalniczy****

Sklep internetowy będący własnością firmy Tomsystem Sp. z o.o. - uznanego przede wszystkim w Polsce południowo - wschodniej dostawcy wysokiej jakości sprzętu spawalniczego. Przedsiębiorstwo działa na rynku już od 2007 roku i oprócz handlu trudni się fachowym doradztwem w zakresie doboru sprzętu oraz rozwiązań technologicznych dla indywidualnych potrzeb klientów. W asortymencie sklepu znaleźć można m.in. markowe spawarki i przecinarki plazmowe, a także materiały, chemię i akcesoria dla potrzeb spawalnictwa. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.

http://www.sklep.tomsystem.pl/ - 12 Maj 2016

SLET Sp.z o.o.****

Kompleksowe zaopatrzenie przemysłu i rzemiosła w profesjonalne narzędzia, maszyny, elektronarzędzia i materiały eksploatacyjne; doradztwo techniczne; serwis, wypożyczalnia i sprzedaż używanych maszyn budowlanych.

http://www.slet.com.pl/ - 22 Cze 2001

SPAW Piotr Łuczak. Usługi spawalnicze Warszawa****

Spawanie stali czarnej, nierdzewnej i aluminium metodami MIG/MAG, TIG, MMA. Konstrukcje stalowe i aluminiowe. Bramy, ogrodzenia, kraty, zadaszenia, kontenery stalowe na odpady

http://www.spawpl.pl/ - 4 Gru 2015